חידה קטנה ונחמדה

מצב
הנושא נעול.

mister K

New member
7 ו-9 שייכים שניהם לחניון אזור.

לא יוצא לי לראות את קו 9 לאחרונה
אבל עד לפני חודשיים בערך הייתי רואה את הקו הזה המון-והמון המון פעמים נצפתה עליו 7384. זה שהקווים לא מסיימים באותו מסוף לא קשור, מה שחשוב אם אם שייכים לאותו חניון ואני לא יודע לאן המכונות של קו 9 שייכות.
ולדעתי 7384 עדיין שייכת לקו 7, יכול להיות שיש לה חתיכה קבועה על קו 9. אני אברר את העניין. (אגב, גם מפרקית 475 של השיכון עשתה לא מזמן חתיכה על קו 9).

תוכון1

New member
אוקיי..אשמח אם תברר

ולדעתי 7384 עדיין שייכת לקו 7, יכול להיות שיש לה חתיכה קבועה על קו 9. אני אברר את העניין. (אגב, גם מפרקית 475 של השיכון עשתה לא מזמן חתיכה על קו 9).
אוקיי..אשמח אם תברר
אני לא חושב שזו חתיכה קבועה על הקו גם בגלל שאני ראיתי את המכונה הזאת על קו 9 גם בבוקר, צהריים וערב...

mister K

New member
מפרקית 473 כמובן ולא 475 של בת ים.

מפרקית 473 כמובן ולא 475 של בת ים.

amitasafzabida

New member
איך 9 מגיע לחניון בחולון?

איך 9 מגיע לחניון בחולון?
אגב, יש סיכוי שנהג על קו 61 נוהג על 7384?

mister K

New member
למיטב ידיעתי 7384 עדיין בקו 7.

אני יודע ש7384 התחילה את דרכה בקו 7
ומהר מאד היא עברה לקו 9. על קו 9 גם, ראיתי את המכונה הזו עשרות פעמים. לדעתי על הקו הזה יש אדומה אחת וזאת היא.
למיטב ידיעתי 7384 עדיין בקו 7.

mister K

New member
ייתכן שאתה צודק, אני אברר את העניין

מוזר מאד
אני רואה את קו 7 המון פעמים-וכבר למעלה מחצי שנה לא ראיתי את 7384 [ואני כבר הספקתי מאז לראות המון פעמים את כל ה-11 אדומות שמשרתות עליו].
ייתכן שאתה צודק, אני אברר את העניין
אני ראיתי אתה על קו 7 לפני כמה חודשים.

תוכון1

New member
בעע..מוזר מאד

ראיתי את 7384 בקו 7 ביום ראשון
בעע..מוזר מאד
אתם בטוחים שהיא שייכת לקו? אולי ראית טור שלה על קו 7...

mister K

New member
הרבה מכונות של 62 מבצעות חתיכות

וואלה?
אאני דווקא חשבתי שהיא על 61, ראיתי אותה פעם על הקו. דווקא "התגאתי" של61 יש סוף כל סוף אדומה של מרכבים, שלדעתי, הן יפות יותר.
הרבה מכונות של 62 מבצעות חתיכות
על קו 61 ולהיפך. כנ"ל גם עם קו 72 שגם הוא "קו אח" שלהם.

פעלה בקו 16 במקור

7004 אכן פועלת בקו 8 פ"ת. האדומה
היחידה שפועלת בפ"ת היא 7391 בקו 51. סידורי מכונות ביום ו' וערבי חג, במוצ"ש וביום העצמאות אינם מצביעים על סידורים קבועים, כי יש המון החלפות של מכונות באותם ימים.
פעלה בקו 16 במקור

מצב
הנושא נעול.
למעלה