חידה...

ZeusMan

New member
חידה...

לאיזה אמן דאנסהול, מבלבד ביני מאן יש ראסטות שעוברות את קו הצוואר... ? בהנחה שג'וניור גונג הוא לא אמן דאנסהול...

מה אף אחד לא מכיר!?!?!?!?

רביד, ציפיתי ממך שישר תענה.. טוב קבלו תמונה יותר ברורה.

Nechi Nech

New member
התמונה הראשונה הייתה קטנה מידי

ככה שלא הצלחתי לראות שאלו T.O.K

ZeusMan

New member
מה שמביא אותי לשאלה...

למה לאמני דאנסהול אין דרדז ארוכים...

אממ...

אולי לא נוח להם לקפץ ולשיר עם ראסטות ארוכות.. וגם יכול להיות שזה דומה ל'נקבות' שיער/ראסטות ארוכות, והם לא רוצים להשתייך לעם הזה חחחחח.. או שזה וואלה סתם במיקריות... חח באמת מעניין.. -כשף!

REL YESAYA

New member
ההפך הוא הנכוןב!!!!!

גם סיזלה גם אנתוני בי וכמעט כל אחד שניש לו כובע של בובו על הראש זה בשביל להסתיר את הדרדס לסיזלה יש שיער עד אחרי הכתפיים גם אנתוני בי וגם לכל השאר... הם מסתירים אותם בכוונה

Chenipeper

New member
תכל'ס כן

ממה שאני יודע הדרדס זה בקטע אצלם של הפנמה ושומרנות וצניעות בין היתר, זה ממה שאני שמעתי. וגם אני מכיר אחד שמסתובב עם כובע על הראש ויש לו 3 ראסטות ענקיות...הוא לא מסכים להוריד את הכובע ולא בקטע של התלהבות או שוויצריות או לעשות דווקא אתה רואה על הפנים שלו הרבה הפנמה של העניין וצניעות ענקית אז הוא נתן לי לגעת בסופו של דבר דרך הכובע בראסטות...שאלתי אותו כמה יש לו הוא אמר לי תספור, קיצר גיליתי 3 ראסטות כל אחת בגודל של בקבוק קוקה קולה...

REL YESAYA

New member
כן....

לפי מה שאני הבנתי הם מאמינים שהדרדלוקס זה משהו בינך לבין עצמך... וזה באמת מושך תשומת לב מיותרת מבחינתם למרות שכובע שמוסיף לך עוד איזה מטר מעל הראש זה לא פחות מושך את העין

Dtiup

New member
אמנים שהולכים עם כיסויי ראש להלן

סיזלה... בגלל שהם בובו ראסטה... הם מאמינים אדוקים.. ולכן חובשים זאת כמו כיפה שמכסה את הראש... רק שאצליהם יש יותר צניעות ולכן מסתירים את כל השיער.

Chenipeper

New member
נו כן..

הבן אדם הלך עם כובע ולא ראו לא שום טיפת שיער, זה לא שהוא הלך עם כובע ויצאו לו דרדס או משו כלום הדרדס שלו היה בתוך הכובע וזה לא נראה כאילו יש לו דרדס בכלל כי הוא מסתיר את זה והוא לא ג'מייקני או משו בסגנון הוא בן 35+ לבן כזה נראה בחור דתי לגמרי ...פגשתי אותו אחרי זה גם בבאקו''ם שהתגייסתי אז הוא עשה שם מילואים זה היה הקטע הכי הזוי שקרה לי בשנה האחרונה!!

ZeusMan

New member
ומה עם החבר'ה שאין להם בכלל דרדז ?

כמו ,SEAN PAUL,TOK,WARD 21,VYBZ KARTEL,ELEPHENT MAN,YELLOWMAN שאלו החבר'ה שעושים 100 אחוז דאנסהול שלא ראית אחד שיש לו ראסטות חוץ מבינימאן ובנז... לא כמו אנת'וני בי וסיזלה שעושים קונשס ולעיתים גם דאנסהול...

Chenipeper

New member
מה איתם?

שמע לדעתי דרדס זאת בחירה גם אם יהיו לך בכוח דרדס טבעיות אתה תוכל תמיד להפריד אותם ולפרק אותם, וראסטה תמיד הוא ראסטה הם מרגישים את זה בנשמה הם לא צריכים את זה על הראש בשביל להרגיש, כמוני, כמו גיל כמו עוד הרבה ...זה תמיד בתוכך לעד. והם חלק מזה.

למעלה