חידון...

חידון... ../images/Emo13.gif

1. באיזה שנה נוסדה כפר סבא? 2. האם כפר סבא מאז שנוסדה הייתה עיר או מושבה? 3. באיזה בית קברות בכפר סבא נמצא הקבר של זאב גלר? 4. החנות שנסגרה בכפ"ס "נגרית תל-חי" של מי הייתה? 5. מתי הייתה פעם תחנת רכבת בכפר סבא? (ליד בית קברות הישן) 6. כמה שכונות יש בכפר סבא? 7. כמה חנויות יש בקניון ערים? 8. איזו מסעדה אחרונה הייתה בקניון ערים ונסגרה? 9. האם החנות "האחים שמעוני" ממרכז האופניים ברחוב ויצמן, מבין הותיקים בכפר סבא? 10. כמה בתי ספר נסגרו בכפר סבא? שבוע טוב.

badboy3919

New member
וואי,ממש מעניין....

אם לא הייתי צריך ללכת לישון עכשיו הייתי מנסה לפתור כמה שאלות. מקווה שמישהו אחר יצליח...בקשר לשאלה הראשונה: 1903 שאלה שנייה:מושבה (ניחוש),היא הוכרזה כעיר ב1963. וזהו בינתיים... לילה טוב

תגיד השתגעת? להתחיל לספור

כמה חנויות יש בקניון? עוד מעט תגיד לי תספרו את הבלטות בקניון. כשהיינו צעירים זאת היתה הבדיחה מרוב שהיינו משועממים. בהצלחה בעתיד בשאלונים יותר מעניינים הארה

badboy3919

New member
גאון...

מי באמת יכול לדעת כמה חנויות יש?אלא רק אם עשית עבודת מחקר מקיפה על הקניון ואז אתה אמור לדעת כמה חנויות יש אבל אתה יודע,תמיד טוב ללמוד משהו חדש..

היי!!

חברה שלי ואני יום אחד עשינו את זה... התחלנו לספור את הבלטות בקניון... אני לא ממש זוכרת לאיזה מספר הגענו.. אבל ספרנו מלא!! מה?!.. היה לנו משעמם!!...

לכל מי שלא יודע...

1. בשנת 1903 2. כפ"ס הייתה מאז מושבה 3. קברו של זאב גלר בבית הקברות החדש 4. נגרית תל חי שנסגרה בכפר סבא, הייתה של אשתו של זאב גלר. 5. תחנת רכבת הישנה שהייתה ונהרסה, לפני מלחמת השחרור 6. בכפר סבא יש 13 שכונות 7. התכוונתי בקניון ערים הישן, 80 חנויות 8. פיצה האט 9. כן 10 2 בתי ספר. לגבי 6 ו- 10 אני חושב שהתשובות נכונות.

הנה כמה עובדות על הקניון

שלא שאלת , לא היה לך את מי לשאול , ולעולם לא היה או יהיה אכפת לך מהן אפשר לדעת אפילו כמה בלטות (בערך השתמשו בקניון ) רק צריך לדעת איפה ומה לחפש. 1) את הקניון בנו 3 אדריכלים , 7 מהנדסים , ו 21 בנאים 2) עלות הבניה של הקניון היא 27,800,000 דולר 3) בבנית הקניון השתמשו ב 340 אלף טון בטון , 80 אלף טון חול , 125,000 בלוקים , 65,000 מרפצות. המשקל הכולל של הקניון הוא 845 אלף טון 4) בקניון יש 53 אסלות , 175 ברזים , 955 נקודות חשמל 5) לקניון יש 23 כניסות שונות 6) הבריכות והמזרקות של הקניון מכילות 23.7 קוב מים 7) בקניון מבקרים בממוצע כל יום 12,700 אנשים , ומוציאים בממוצע 685000 שקל 8) הקניון של כפר סבא הוא הקניון מספר 163 שנבנה איי פעם בארץ. 9) בשביל ליצור מעגל ידיים מסביב לקניון יש צורך ב כ 1700 אנשים 10) בקניון נסגרות ונפתחות בממוצע 6.8 חנויות חדשות כל שנה 11) בקניון נמכר כל יום בממוצע 0.8 טון של מזון 12) אם היו יוצקים גוש בטון ענק במקום הקניון , ואז חוצבים ממנו קניון , הבניה הייתה נמשכת 14850 שנה ( 14000 שנה שהבטון יתייבש ו 50 שנה לחצוב את הקניון ) 13) בקניון יש קומה נוספת של העובדים בקניון שרק 11.3 אחוז מתושבי כפר סבא מכירים אותה 14) בקניון יש 27 חנויות שנמצאות שם מיום פתיחתו. 15) תושב כפר סבא ממוצע מבקר בקניון כ 16.5 פעמים בשנה נכון עובדות מעניינות?...

../images/Emo3.gifאז אני לא אזרחית ממוצעת...

אממ... לבקר בקניון 16 וחצי פעמים בשנה?!!? מה זה "חצי"- להגיע עד השומר?

זה ממוצע..

אם בנאדם אחד הולך 17 פעם ובנאדם אחר הולך 16 אז בממוצע הם הלכו 16.5

הערה הקשר לחתימה שלך

"הסיכוי שפרוסת הלחם תיפול עם החמאה כלפי מטה, הוא יחסי למחיר השטיח" יש שיטה (מדעית) להקטין ב 80 עד 85 אחוז את הסיכוי שפרוסה תיפול עם החמאה למטה , בזמן הנפילה , במהירות לתת לפרוסה מכה..

למעלה