חיה עזרתך

מתוקה71

New member
בוקר טוב

הגיע הזמן שתתעוררו. ידוע כבר מזמן שאבי לא מכניס תכשיטים לקניון שבו משפחתו עובדת כדי שלא תהיה תחרות. מה שלא הוגן זה שהוא אומר שהקניון לא מאפשר, שטויות במיץ. אבל תסתכלי על הצד החיובי, מישהי שאני מכירה מתחום התכשיטים נכנסה בכל זאת לקריון, ושמו אותה בפינה נידחת שהיא כמעט לא מכרה כלום ואפילו לא כיסתה את עלות הדוכן. למרות שהיא מכינה דברים משגעים כולל תכשיטים, היא הורשתה להציג רק את הדברים שלא מתחרים בתכשיטים של משפחתו. כשהיא התקבלה אמרה לה אשתו שהם יקחו אותה גם למלחה, אבל בגלל שהיא לא הסכימה לעבוד איתם בקריון, שלא עובד מי יודע מה גם ביום חמישי, אז הם מחקו אותה בכלל מהרשימה. אני עבדתי עם אבי, כן הוא נותן קבלות ואפילו במיידית, הוא מסודר, וכשהוא לא קם על צד שמאל, מה שקורה בדרך כלל אז הוא גם נחמד. אבל רק מי שרוקד לפי החליל שלו מקבל את המקומות הטובים ביריד וזה אומר שאת חייבת להגיע גם לירידים הפחות טובים שלו אפילו אם את מפסידה כסף כי אחרת את מחוקה מרשימת ה"מוטבים" שלו. אבל מישהו פעם תהה למה העיפו אותו מקניון עזריאלי? מישהו יודע? ואם אבי קורא הודעה זו... אבי תחרות חופשית טובה לכל הצדדים, אני בטוחה שהיית בטורקיה לפחות פעם אחת, לא ראית ששם כל תכשיטי הכסף באותה שורה, כל תכשיטי הזהב באותה שורה וכולם עובדים. בטורקיה אם אתה רוצה למצוא משהו אתה שואל איפה איזור התכשיטנים / שטיחים / בגדים. קל ופשוט.

ועוד משהו...

ביריד שוקולד שהשתתפנו בו בקניון איילון , גם אשתו של אבי מכרה פרלינים. אז הוא לא הכניס שוקולטיירים אחרים? היו עוד כ10 מוכרי פרלינים מלבדה. אני מציעה שהמדד לבחינת הדברים יהיה קניון מודיעין שייפתח בקרוב (ואמור להיות אחד המובילים), נראה האם גם שם , כמו במלחה, הוא ישמור על "המונפול המשפחתי" או יכניס דוכני תכשיטים נוספים.

gipsi

New member
קניון מודיעין

ומי אמר שדווקא הוא יקבל את קניון מודיעין

kfirla3

New member
שוקולד!!!!

היריד הוא יריד שוקולד אז ברור שיהיו עוד שוקוליטריים, אבל כשמדובר ביריד אמנים ,באמנות יש כמה תחומים ובתחום התכשיטים יש לו ולמשפחתו בלעדיות. סביר להניח שהוא לא ייפתח יריד תכשיטים כי אז באמת תהיה רק אישתו ובתו...

HayaBee

New member
נראה לי שכמעט הכל נאמר, כמובן שיש עוד .....

מי כמונו יודע שלא הכל שחור לבן ולא יורקים לבאר ממנה שותים, זו חוכמה מאוד פרקטית שכדאי לאמץ משני הכיוונים, יש כאלו ששוכחים. צריך כל מקום וכל מקרה לדון לענינו של דבר. שום דבר אינו מושלם למרות שכולם משתדלים. הרבה משפטים שבלונים בארבע שורות....אולי יצא יותר, אבל כל אחד מהם לענין והמבין מבין. לוניטונה, מענין מה תהיה תגובת הקניון , אני יכולה כבר לנחש אך לא אשים דברים בפיהם לפני שהשיבו לך. מאחלת לכולם להתמודד רק בפני לקוחות שעומדים בתורם לרכוש את מוצריכם הרי כל השאר בטל בשישים לעומת מכירות טובות. שיהיה בהצלחה.

למעלה