חיזוק בני בן השנה

ליר7

New member
חיזוק בני בן השנה

הבן שלי בן שנה. בד"כ ילד פעיל ושובב. בזמן האחרון הוא השתנה. יש לו חום הרבה פעמים (בערך יום בשבוע) ובשבועיים האחרונים הוא נהיה עייף ובכיין. יש לו גם רגעים שהוא שמח ומשחק אבל הוא מתעייף מהר מאד, אבד תאבון, ממעט לישון במשך היום ובלילה מתעורר פעמים רבות (אבל זה תמיד היה...). עד עכשיו יחסנו את זה לשיניים\מחלות חורף וכו' אבל נראה לי שזה יותר חמור מזה. אני מפחדת שזו מחלת הנשיקה. אבל לא יודעת בודאות (קבעתי תור לרופא למחר...). קשה לי מאד לראות אותו ככה. מילד עצמאי , שמח ושובב הוא הפך לתלותי, רוצה כל הזמן ידיים ועייף. אני מניחה שאם זה אכן וירוס או מחלת הנשיקה אין לרפואה הקונבנציונלית מה לעשות עם זה, אבל אני כבר לא יכולה לראות אותו ככה. יש לציין שעשיתי לו ספירת דם לפני שלושה שבועות (שגרתית לגיל שנה) והיא יצאה תקינה. רציתי לדעת איך ההומיאופתיה יכולה לעזור ואשמח אם תוכלי לתת לי קצת פרטים. תודה, לירון.

יש טיפול בהומיאופתיה גם כשיש וירוס!

לא פשוט לראות את ילדך במצב זה.. אני מניחה שיערכו בדיקת דם נוספת ויתכן ואת צודקת לגבי ההשערה. מעניין לדעת (כתבי לי) גם אם קיבל כבר את חיסון גיל השנה ומתי. זה חיסון מאוד גדול ולפעמים יש אחריו גרורות של מחלות למיניהן (דבר שרופאים רבים יכחישו). הומאופתיה מעוררת את כוחות הריפוי הפנימיים של הגוף באמצעות התאמתה של רמדי/פורמולה ספציפית למטופל. ההומאופת יתשאל אותך לגבי כל הביטויים הפיזיים שאת רואה בילד לאחרונה וגם לגבי אופיו, הביטויים הרגשיים האחרונים, הרגליו וכך יתאים לו רמדי שמתאימה למכלול . הוא יקח בחשבון מה קרה בעולמו של הליד בתקופה האחרונה שיכול היה להשפיע עליו רגשית ופיזית ולהחליש את חוסנו. הרמדי תתיחס לכל הנאמר ותגרום לשיפור מערכת ההגנה שלו. וירוס או חיידק הם תוצאה... ההומאופתיה תטפל בחלק הפנימי שנחלש וכך ת אפשר להתגבר על כל נגיף בזמן קצר ביותר אפילו שעות. אני ממליצה לקרוא את המאמר שלי הנלווה לדף הפורום בצד שמאל "מחלות החורף" והמידע על הומאופתיה שבראש הפורום (על הפורום והנהלתו) אז תרגישו טוב ונשמח לשמוע בפורום נועה שגיא הומאופתיה קלאסית
[email protected]

למעלה