חייבת את עזרתכם

hadar_ak

New member
חייבת את עזרתכם

היי, אני כבר נואשת...כבר הרבה זמן אני מנסה להשיג את אליפות צרפת הפתוחה ( הרולאן גארוס ) של שנת 2001. או לפחות רק את גמר הנשים. ניסיתי דרך ערוץ הספורט ויורוספורט שניהם דורשים סכומים אסטרונומיים לשעת הקלטה. אם למישהו יש קסטה של זה, אני מוכנה אפילו לשלם, מחיר הגיוני, כמובן. מישהו?!

chisi

New member
תזכירי לי מי היה בגמר...

כי הקלטתי את הגמר של הנשים בשנה שעברה אבל לא זוכר איזה מהן אני אבדוק לך את זה עד יום שישי או שבת.. אילן

רפי2002

New member
נראה לי שראיתי את המשחק....

אבל לצערי לא הקלטתי.... אני מקווה שתצאי את זה.... ואם ערוץ הספורט דורש בשביל זה כ´´כ הרבה כסף, פשוט.... בושה וחרפה!!!! כמה הוא מבקש, דרך אגב?

רפי2002

New member
יש לי רעיון../images/Emo70.gif

אז ככה... צלצלי לערוץ הספורט ותגידי שאת מנהל פורום טניס (נגיד
) בפורומים של תפוז, או המזכירה של מנהל הפורום (איך שאת רוצה
)....ויש גולשת אחת שרוצה עותק של משחק גמר בטניס, והיא אמרה שערוץ הספורט דורש 150$.... אם זה נכון? ואם כן, למה זה כ´´כ יקר.... יענו תבקשי תגובה שלהם למחיר המופקע שהם מבקשים בשביל קלטת כזו... וכמובן, תעדכני אותנו...

הצעה לערוץ 5

מיילן טנזר היקר אחרי שחזרת מסופ"ש זוגי ( יחד עם ירון טלפז) מהאולסטאר בפילדלפיה, אולי יהיה לך זמן לענות לנו על השאלה: למה זה כל כך יקר? ואם אתם מוגבלים למכור את השידור במחיר מסוים אולי עדיף שתשדרו את המשחק בשידור חוזר? או לפחות את הדרמה בסיום. תעשו לכם פרומו טוב לקראת שידורי טניס עתידיים. בכלל אני מציע לעשות "רגעי קסם" של הטניס כמו שיש לנ.ב.א בערוץ הנ.ב.א. רעיון למחשב מיילן. טוב עכשיו צריך שמישהו יידע איך מיילן באמת יקרא את ההודעה הזו אדר מורג

hadar_ak

New member
אז זהו ש...

הם לא שידרו את זה. ואין להם גם כל כוונה לשדר את זה השנה. השנה הם מתכננים לשדר כמה טורנירי גברים ובנסוף מעט מ- u.s open ומווימבלדון. ( משלב חצי הגמר והלאה ) זהו..

לא ציינת אם זו דעתך או שמא מדובר

בעובדות קבועות וסגורות. אני מאמין שהשנה ,בעקבות חדירת ספורט 5 פלוס למדיה, ערוץ 5 ישדר את ווימבלדון כפי ששידר את התחרות בשנה שעברה: שידורים חיים מדי יום של 7 שעות ביממה, ואף יעביר שידורים חיים מהיו אס אופן. לגבי הרולאן גרוס - יורוספורט נוהג להעביר את המשחקים מדי שנה בשידור חי. אדר מורג

hadar_ak

New member
התגובה הרשימית שלהם

זה מה שהם ענו לי : באשר לשאר טורנירי הגראנד סלאם הרי שנכון לעכשיו יש בכוונתינו לשדר (ספורט 5+) מווימבלדון ומאליפות ארה"ב הפתוחה בקיץ. כמו כן יש כוונה בקרוב לשדר ממספר טורנירי ATP.

למעלה