חייבת לספר לכם משהו שקרה לי

dafgol

New member
חייבת לספר לכם משהו שקרה לי

וכל כך מכעיס ומעצבן אותי. ביום חמישי לפני שבועיים הלכתי לחנות צילום במתחם החדש עם disconkey עם כמה תמונות שביקשתי לפתח ולהגדיל - סבבה.... העברנו את התמונות למחשב שלהם ואמרתי לבחורה ה...שם איזה תמונות כמות גודל אני רוצה וביקשתי שיהיה על דף מבריק. כמו כן אמרתי להם שאני צריכה את התמונות תוך כמה שעות כי אני שולחת אותן לחו"ל בטיסה עוד באותו לילה. אז מה שקרה....צלצלו אלי מהחנות 4 פעמים לוודא מה אני רוצה כמה ולמה....על פניו הכל בסדר, והבטיחו לי שעד אחה"צ המאוחרים התמונות יהיו מוכנות בחנות החדשה במתחם ( יש להם עוד חנות בקניון הישן). מה שנהיה בסוף....מכיוון שהייתי בלחץ זמן להספיק למסור את התמונות למי שנסע לחו"ל ...בעלי רץ לחנות מייד אחרי העבודה...וכמובן התמונות לא מוכנות, אחרי צעקות מצידי (בלית ברירה) פתאום יש תמונות אבל.......לא הדפיסו את כל התמונונות שביקשתי , מה שהדפיסו...נראה כמו הצרות של יוצמאח......הדפיסו לי הגדלות על מאט כשביקשתי מבריק...אוקצור לא קיבלתי מה ששילמתי עליו, בעוד שהדיסק שנתנו לי מכיל את כל מה שביקשתי , בפועל לא הודפסו כולן ולא באיכות ורמה נאותה. אוקצור....למחרת ניגשתי לבקש פיצוי....הבחורה שהיתה שם היתה באמת מאוד נחמדה ואדיבה , היא דיברה עם הבוסית שלה....והגברת לא מוכנ הלפצות אותי למרות שמודעת שלא היו בסדר. בסופו של דבר "הואילה בטובה"...להעניק לי הנחה בקניית מסגרת לתמונה, כמובן שסירבתי זה לא פיצוי הוגן לגועל נפש שהם עשו ואני לא מעוניינת בהנחה אצלם כי אין לי כוונות להוציא ולו שקל אחד בחנות הזו יותר. . ביקשתי מהבחורה שעובדת בחנות שהבוסית שלה תיצור איתי קשר....השארתי מס' טלפון ופרוט של כל טענותי. עד היום אף אחד מבעלי החנות לא מצא לנכון ליצור איתי קשר. שורה תחתונה- עבודה באיכות גרועה , לא דוברי אמת , לא אמינים ופשוט לא רציניים. אולי לקוח לא תמיד צודק אבל הוא תמיד לקוח...ובעלי עסק תמיד צריכים לזכור את זה.... במקרה שלי אני בהחלט צודקת....ולבסוף הסתדרתי כי החנות צילום באלונים סייעו לי במיידי. אני לחנות צילום במתחם ובקניון לעולם לא אכנס יותר ובהחלט אדאג שגם אחרים ישמעו את מה שיש לי להגיד על רמת השרות והאיכות שלהם. אז הנה סיפרתי גם לכם. אם נתקלתם במקרים כאלה ואחרים....זה המקום לספר ואולי ככה נוכל לנסות ולשפר משהו....

איזה מגילה!!!!

חחחח
איזה חוצפנים הפיצוי שלהם עלק מסגרת ולא מתנה זה עוד בהנחה חחחחחח
ומה הלכת עד לחנות באלונים??????

dafgol

New member
שלחתי במייל לחנות באלונים

וההורים של יכבר אספו את התמונות משם. שמחה שהצחקתי אותך
אותי זה ממש עיצבן
אבל עכשיו עבר לי כבר

rby74

New member
דפנה....

העיקר שהמקור הוא יותר יפה מהתמונה.....

ofir201

New member
גם אני קיבלתי אותו יחס, פעמיים!!

בפעם הראשונה רציתי לראות את החנות וזה אז קניתי דיסקים לדיוידי לצריבה. כמובן שהמוכרת בחנות לא ידעה מה אני רוצה ממנה אז אחרי 5 דקות של בירורים עם בטלפון עם אחד שמבין הוא הדריך אותה והיא הביאה לי את הדיסקים במחיר ממש מוגזם שאפילו אני לא ציפיתי לו. אבל מה לעשות כבר הייתי שם וזה היה דחוף אז קניתי. האיכות של הדיסקים הייתה ירודה, חברה לא מוכרת, בדיוידי כללל הדיסקים קופצים ודיסקים אחרים מוקרנים כרגיל. זהו המקרה הראשון, המקרה השני עוד יותר גרוע. התקלקלה לי המצלמת וידאו (תא הקלטת נפתח ונסגר, אך המצלמה עובדת כראוי, תיקון שלא יעלה על 50 שקל) אז הלכתי אליהם. הבחורה שם אמרה לי להשאיר את המצלמה ואחר הצהריים אני יקבל תשובה. כמובן שלא קיבלתי שום תשובה אז יום אחר כך חזרתי ואמרתי לבחורה על המצלמה וכאילו לא היה ולא נברא, היא בכלל שחכה שהייתי פה ושחכה ששמתי פה את המצלמה לבדיקה. ושוב 10 דקות חכיתי בזמן שהיא מתקשרת לבעלי החנות ורק אחרי רבע שעה המתנה התבררה התמונה: הם רוצים 180 שקל רק להסתכל על המצלמה, לא כולל את עלות התיקון. תארו לכם שלא הייתי מגיע באותו יום המצלמה הייתה יכולה להתקע שם שבוע מבלי שיגעו בה, שהגעתי הבחורה ששם הסתכלה עליי כאילו נפלתי מהירח, כאילו בחיים לא הייתה פה מצלמה וכאילו בחיים אני לא הייתי פה. אחרי טלפון לבעל החנות שגם הוא לא ידע עשינו חיפוש בחנות והיא נמצאה איפשהו באחד המדפים האחוריים. אמרתי להם יפה שלום ולא להתראות.

בדיוק!!! יפה שלום ולא להתראות

אני רואה שהחנות צילום הזאת לא משהו אה??? תגידו זאת אותה חנות שיש גם קניון הישן בקומה השניה??.

dafgol

New member
כן אותה חנות ושני סניפים

נו שויין ממש אימפרייה , לפחות אם השרות והאיכות היו שווים משהו ....אבל גם זה לא....

אני היתי אצלם פעם אחת לפתח תמונות

ודווקא הלך בסדר בערך... הלכתי בסביבות 12 לשם נתתי להם את המצלמה וכשחזרתי ב4 לקחת היו תמונות מוכנות והכל רק שהיו חסרות קצת תמונות כשהלכתי אילהם הם אמרו שהם לא יודעים על איזה תמונות מדובר והמציאו לי סתם סיפורים טוב מה כבר אפשר לעשות לא נורא אז הלכו 3-4 תמונות....

ומה גם....

כשמפתחים תמונות הם מביאים מין כרטיסיה כזאת עם כל התמונות שהיו במצלמה רק ממש בקטן ושמה ראיתי את כל התמונות שהיו. רק איזה 4 מהם לא הופיעו

S r 35

New member
ההורים שלי דווקא מפתחים בחנות הישנה

יותר בקניון. הם עובדים עם החנות הזו כבר מספר שנים ומעולם לא היו תלונות, הם היו תמיד בסדר גמור. אולי החנות במתחם היא סיפור אחר (הזהרתי אותם לא להתקרב לשם). בכל אופן, שום דבר לא מצדיק את היחס שסיפרתם עליו כאן במיוחד כשמדובר בתמונות ובעגמת נפש.

dafgol

New member
אח שלי נסע לבודפשט

ורציתי שיקח תמונות של הבנים לאיזה דוד של סבתא שלי שהיה אמור להיפגש איתו שם (ונפגש) וממש התבאסתי שהתמונות לא יצאו טוב וחלק בכלל לא קיבלתי. אבל מהניסיון לומדים...כף רגלי לא תדרוך שם, מעדיפה לשלוח במייל לאלונים וההורים שלי אוספים את התמונות. וכמובן שאטרח ואספר לכל מי שאוכל על ניסיוני המר עם החנות הזו.

eמוקינדר

New member
באיזה מאה את חיה דפי?

הלו? יש מישהו בבית? איפה הראש שלנו? מבררים מה הדואר האלקטרוני אצל מי שאמור לקבל את התמונה ושולחים ישירות לשם מהדיסקונקיי--או לחלופינים פותחים חשבון באתר פליקר www.flicker.com ושמים שם את כל התמונות שאת רוצה..קל ופשוט ולא צריך להתחרבש

dafgol

New member
הלו למה ללכלך ?

מי שקיבל את התמונות הוא איש זקן שלא גולש בדיוק ולא עובד עם מחשב. וזה בכלל לא העניין, הפואנטה היתה להכין אלבום יפה ומיוחד למישהו שלא יזכה לראות את הבנים במו עיניו. ועדיין אני אומרת שאין הצדקה לשרות המגעיל והלא מקצועי.

Shukilida

New member
את יודעת שאמרו לי במתחם

שהם לא מקבלים Diskonkey ושאני אלך לקניון...שם היו בסדר (לא ידעתי שזה אותם בעלים). כנראה שהיא לא ממש הבינה מה את רוצה ממנה... אני יודעת שברמת ישי במתחם ובקיון במגדל העמק זה אותם בעלים וברמת ישי כבר עשו לי פאדיחות - מאז אני לא הולכת לשם. איך שולחים תמונות לאלונים? מה ה מייל שלהם?

למעלה