חייבת לשתף אתכם באי מייל שקיבלתי!

Vintage

New member
גדול ../images/Emo13.gif

ולפושטקית שמנהלת את העניינים מז"ט על המעבר לפרדס...

menimm

New member
זה הגיע באימייל או עם הדוור ??

כי זה קצת עתיק .... אבל תמיד מצחיקקק :)

L o r i

New member
שיוווו, תמיד יש לך תלונות, אהה???

מני, ארצה!

טוב אז גם אני אשתף אתכם במשהו..

ויכול להיות שזה ישן אז תסלחו לי ... לכו לקישור....

menimm

New member
משחק לנשים משועממות...

http://www.hekkuli.org/~hekkuli/flash/3b9762684dfa0.swf

menimm

New member
למה אסור לתת לנשים לנהוג...

הבוקר נסעתי לפגישה חשובה בירושלים. נהגתי על כביש מספר 1, כשפתאום הבטתי שמאלה ‏וראיתי במכונית שלידי אשה אחת, נוהגת במאזדה 6 חדשה ומבריקה, במהירות של 120 קמ"ש, ‏תוך שהיא מתבוננת במראה ומורחת לעצמה אייליינר!!!‏ חזרתי להסתכל על הכביש, ואחרי כמה שניות ראיתי אותה שוב, עוקפת אותי (!) – וכל זה תוך ‏כדי שהיא ממשיכה להתאפר!!!‏ ‏ נכון שאני גבר, אבל מה שהיא עשתה כל כך הפחיד אותי, עד שמכונת הגילוח החשמלית נפלה ‏לי מהיד, והעיפה לי את הסנדוויץ´ מהיד השניה. ניסיתי ליישר את ההגה עם הברך, ומרוב בלבול ‏עף לי הסלולרי מהאוזן, ונפל ישר לתוך כוס הקפה שהחזקתי בין הרגליים. הקפה הרותח ‏השפריץ לכל הכיוונים: חטפתי כוויה איומה בשמוליק שלי ובשני ידידיו, נכבתה לי הסיגריה, נהרס ‏לי הסלולרי ונותקה לי השיחה – שהיתה ממש, אבל ממש חשובה!!!‏ שילך לעזאזל האידיוט שנתן לנשים לנהוג.‏

סחה לורי ..

חבריה הדברים שאתם מעלים נאספים מעובדים ומופיעים בגלריות, ובקישורים .. ואולי תפגשו שם גם דברים שעוד לא ראיתם .. בילבי

D.T

New member
ותגובתי מהפורום ליד ...

נורא בא לי לכתוב " שילך לעזאזל האדיוט שכתב את זה ...." כי מה זה קשור מה היא עשתה , באותה מידה אדם אחר יכל לדבר בסלולרי , לאכול , לכתוב, לקרוא , ואפילו להזדיין !!!!!! הכי חשוב שאתה לוקח הגה לידיים ולצורך עניננו כידון - פשוט תנהג ו... שילך לעזאזל מי ששטף את המסעדה שלו ביום שישי ודאג באותה הזדמנות לשטוף את הכביש !!!!!!!! טדי אתה -

למעלה