חייבת לשתף אתכן ביום ההולדת בכיתה של בני

חייבת לשתף אתכן ביום ההולדת בכיתה של בני

זה היה מרגש,,, אפילו העינים שלי דמעו (למרות שזה לא היום המקורי) והילדים ברכו אותו ונתנו מתנות,העיקר הכוונה. והוא התבייש והיה נבוך,,,מזמן לא התייחסו אליו כך הילדים,, המחנכת מקסימה,,חמה וגם הילדים, ילדים פשוטים,,חמים,,לא דורשים כל הזמן חומריות(יש ויש כמובן) אבל בגדול הילדים פה צנועים יותר, העוגה הייתה משגעת,,ההפתעות,,משחקי החברה שארגנתי יצאו,,פ צ צ ה..תודה למי שעזרה. אני שוקלת ללמוד הוראה
:)-אמרו לי לא אחת שאני מעולה עם ילדים,, צלמתי,,,התרגשנו וזהו, בסוף בדרך הביתה הוא שאל אותי"אימא,נגור פה כל החיים"???? אני חייכתי ושאלתי למה הוא שואל והוא כמובן אמר שטוב לו כאן בבה"ס/בכיתה,, אמרתי שבשלב זה הוא ממשיך ללמוד שם וייתכן שנשנה אזור מגורים אבל לא כרגע, אז תגידו לי אתן,,מה עוד נשאר?? הילד מאושר,,,, ומה איתי,,אני שורדת,,מניחה שכשאצא לעבוד אגשים את עצמי ולא אהיה מתוסכלת, שמחתי לשתףף,, אילנה

לולי72

New member
אילנה, שמחה שנהניתם ושעבר יופי

מה שחשוב שהילד נהנה ומאושר, גם לדעתי אין יותר חשוב מזה, העיקר שיהיו בריאים ומאושרים. ושאולי נזכה ב - 50 מליון......

../images/Emo13.gif שחגגתם את יום הולדת וכן...

שהכל יצא על הצד הכי טוב!!!! אין יותר חשוב האושר ובריאות של הילדים! טוב להם = טוב לנו!!!

S r 35

New member
אילנה - ההודעה שלך מאוד שימחה אותי

מזל טוב וכל הכבוד
אם הוא הצליח להתחבר אל קבוצת ילדים באמצע השנה הקרדיט מגיע גם לו ולא רק לילדים. אני שמחה לשמוע שטוב לו ומאחלת לו עוד הרבה הרבה ימי הולדת מאושרים. ולך יקירתי - שתמצאי את מקומך במהרה ושהימים הבאים יביאו איתם רק טוב. מי יודע ... בסוף אולי באמת תמצאי במגדל-העמק בית קבוע.

frige

New member
בהחלט מרגש ומעורר תקווה ../images/Emo24.gifו../images/Emo49.gif מוקדם

../images/Emo24.gifתודה לכן על המסרים ובהחלט חשוב

שניתאי השתלב 3 חודשים לפני שנת הלימודים, הוא ילד מקסים,חברמן,ומתחבר מהר,,בגלל הקשיים שלו מאד התנכלו לו בחולון(החברים) בבה"ס לא היו הרבה ילדים שסייעו לו,, הוא הרגיש מאד תחרות כל הזמן,,בכל דבר, למרות הלמידה שלי איתו,הוא בסך הכול ילד שמנסה לפלס לעצמו את הדרך עם הקשיים שלו הלימודיים, ובאשר לי,,אני באמת מקווה שאמצא את עצמי כאן ואתרגל,זה יקח זמן אבל יהיה בסדר, אילנה

S r 35

New member
ניתאי נראה ילד מקסים! התברכת בו

ואת יכולה להיות גאה. אני שמחה שטוב לו בסביבה החדשה שלו ומאחלת לכולכם ימים מאושרים.

../images/Emo140.gifשרית היקרה,,ראית אותו??

לפי התשובה שלך שהוא נראה ילד מקסים או שההתרשמות מדבריי? לא הבנתי, יש לי תמונות במסנג'ר שלו אבל לא העברתי לכן,,,, העברתי לדפנה אני חושבת,,,, תודה לך על הפרגון, אילנה

S r 35

New member
לא, לא ראיתי אותו אבל לפי התיאורים שלך

הוא מצטייר כילד מקסים. והכוונה לא רק חיצונית. תהני מהבנים והמון הצלחות

dafgol

New member
אילנו'ש איזה כיף לשמוע ../images/Emo24.gif

שמחה שהילד שלך מאושר ומצליח לבטא את תחושותיו ורגשותיו כל כך יפה
שמחה שהיתה חגיגה מוצלחת

למעלה