חייבת עזרה....

8 sweet devil 8

New member
חייבת עזרה....

אני לא יודעת אם הגעתי למקום הנכון אבל חיפשתי לאן אני יכולה לבוא עם הבעיה הזו ומקווה שתוכלו לעזור לי!!! אז ככה,אני בכתה יא יש לי גיס, ויש לי חבר, שניהם שני האנשים שהכי יקרים וחשובים לי!!! הגיס שלי הוא האדם הכי קרוב לי הוא יודע עלי ה-כ-ל הוא עוזר לי המוןןןןן בלימודים יושב איתי עליהם שעות על גבי שעות וגם לפני מבחנים ובגרויות הוא דואג לי המון מסיע אותי לוקח אותי קונה לי הקיצור זה הבנדם שהכי דואג לי בעולם והכי אכפת לו ממני באמת אין אפשרות לתאר כמה ויש לנו קשר חזק מאוד אבל יש בעיה... אני הבעיה. אני כל הזמן פוגעת בו בכל דרך אפשרית.... כמו שכבר אמרתי הוא כל הזמן דואג לי ובימי הולדת שלי הוא השקיע המוןןןןן וביומולדת הלפני אחרונה שלו לא הבאתי לו כלום וביומולדת האחרונה רציתי להשקיע בתור פיצוי ובסוף יצא חרא גם בקושי עשיתי לו משהו הבאתי לו עוגה שהוכנה באותו בוקר וברכה מודפסת (שביומולדת שנה שנתיים לפני השקעתי בטירוף! ואז לא היינו בקשר כמו שאנחנו עכשיו) ובלונים הייתי אמורה לבלות איתו באותו יום אבל בסוף לא יצא כי הייתי צריכה ללכת לעבוד והוא נפגע המון ככה היו עוד הרבה פעמים שהוא דאג לי המון ואני..?! אני חרא! אני לא הערכתי מספיק את מה שהוא עשה בשבילי ככה קרה המון פעמים אחרי היומולדת שלו הוא ביקש שלפחות נצטלם ונמסגר ואני כל הזמן דחיתי ודחיתי את זה עד שגם מזה נמאס לו, נמאס לו שהוא צריך להתחנן ממני ליחס וקצת אכפתיות ואני מצדיקה אותו ב 100000 אחוז. כמו שאמרתי יש לי חבר שגם אותו אני אוהבת המון ויש לו יומולדת שבוע הבא.... לחבר שלי עשיתי מתנה ענקית ומושקעת וכשהגיס שלי שמע הוא ממש נפגע מזה כי אם שניהם האנשים שהכי יקרים לי איך זה שבשביל אחד אני נותת את העולם ובשביל השני כלום... הוא נפגע מזה כל כך וכל פעמם מזכיר את זה את ה 18-0 (לחבר שלי יש יומולדת 18 אז עשיתי לו 18 מתנות ו 0 זה על זה שכאילו לא הבאתי לו כלום) כבר היה כמה פעמים שכמעט ניתקנו את הקשר שלנו בגלל שטיות כאלו שעשיתי וכל פעם הבטחתי להשתנות ואני ישקיע בקשר שלנו ויראה לו כמה שאכפת לי.... אבל אני ברוב טיפשוטי והגועל שלי פשוט לא עמדתי בהבטחה שלי וכל פעם חזרתי על עצמי ועל הטעויות שלי ושוב הבטחתי ושוב הפרתי את ההבטחה אז אתמול אחרי שהוא כבר ממש התעצבן ונפגע מהקטע של המתנות הוא אמר לי שאו שאני מוצאת פתרון למצב הזה... המצב שהוא כל פעם נפגע ממני ממש!!! ובוכה והוא במצב נוראי בגללי!!!! או...שאנחנו מנתקים את הקשר הזה כי הוא לא יכול לסבול ככה ... אני ממש לא רוצה לנתק את הקשר הזה הוא חשוב לי מאוד!!! ואני יודעת שגם לו אבל הוא לא מסוגל יותר ואני מבינה אותו ואני יודעת שאם הייתי במקומו פשוט הייתי מעיפה אותי לאלף עזעזל אבל הוא לא... בנתיים! אז אני פשוט חייבת להשיג פתרון איך לשנות את המצב הזה כי אחרת אני מפסידה את הדבר הכי מדהים בעולם! אני לא יבטיח וגם לא יכולה להבטיח כי ההבטחות שלי לא שוות כלום ופשוט אין לי מושג מה אני עושה עם זה אני ממש מיואשת אני ממש אשמח אם מישהו יוכל לעזור לי כי אני ממש חייבת עזרה תודה רבה לכולם!! וסליחה שזה כזה ארוך

qtgirl

New member
לא יודעת מה איתך...

אבל לי קשה לקרוא בלי פסיקים, מרווחים, נקודות... אני חושבת שהגיס שלך מספיק בוגר, כדי לא להעלב שאת לא הבאת לו מתנה ליום הולדת. תחשבי על זה, אני מבינה שהקשר שלך ועם הגיס הוא קשר חזק ומיוחד, אבל אני חושבת שאת יותר מידי חושבת עליו...

8 sweet devil 8

New member
זה לא ככה...

זה לא קשור רק למתנה ליומולדת אלה לעוד המון דברים שהוא כאילו מבקש דברים קטנים שיעשו בשבילו המון ואני כאילו לא עושה ולעומת זאת לחבר שלי הוא לא ביקש כלום ועשיתי לו המון הוא צודק מאוד... אבל השאלה היא איך אני גורמת לזה שאני לא יפגע בו יותר איך אני משנה תמצב

למעלה