חייבת עזרה .

no one by u

New member
חייבת עזרה .

אני צריכה שירים שעוסקים ביופי -הנשי בעיקר - במודעות עצמית או ברגשות אשמה ביקורת קשה על היופי ואיך שמתייחסים אליו . תודה =]

johnnypsy

New member
האמת ש...

יש שיר של EEK A MOUSE אבל אני ממש לא זוכר איזה... שהוא מדבר על שהוא אוהב את כל סוגי הנשים... אחלה שיר:)

Carcass

New member
יש ל Fantan Mojah..

טיון בשם Mother Of Civilization ,הוא מדבר על היופי הנשי ועל האהבה של האלוהים לאישה בלה בלה.. זה מה שעולה לי ברגע זה של עייפות אחרי העבודה.

Carcass

New member
עוד/

Gyptian - beautiful lady Ijahman Levi - Mischief Lady Ken Booth - When I Fall In Love

אני אמליץ לך(ולכולם כמובן)

על זמר בשם Hugh Mundell. ראס קונגו הכיר לי אותו בנסיעה אחת, ומאז אני מרבה להאזין לו. גדל כיות' של אוגוסטוס פאבלו האגדי(אומן מדהים בפני עצמו, נחשב לאחד משלושת ממציאי הדאב-פאבלו, קינג טאבי ולי סקראץ' פרי), בשנות ה70, והמשיך עד לשנות ה80 המוקדמות להוציא LP's, ומשם די נעלם. העלתי שלושה טיונים שלו, רומנטיים משהו שמוקדשים לאישה בה הוא מפאר את האישה שלו ומייחד אותה מול כל האחרות. כשתשמעו תבינו: Be My Princess Lady My Woman Can Jacqueline שווה שווה להוריד ולשמוע, אומן מצויין!

עוד...

This guy talk about his girlfriend...
ממליץ גם על Warior King-Virtuose Woman Eek A Mouse-Wa Do Dem נראה לי שעל זה דיברת שם למעלה... ויש עוד מלא לא עולה לי לראש כרגע.

K C

New member
../images/Emo90.gif

Black Uhuru - Sistren Buju Banton - Cry No More Bob Marley - No Woman, Mo Cry Buju Banton & Beres Hammond - My Woman Now Fantan Mojah - She Makes Me Feel So Nice Sister Carol - Hair (Dread Natty Congo) Sizzla - Woman I Need You Sizzla - Princess Black לא הכי קשור, ובכל זאת Shaba Ranks - Mr. Loverman

למעלה