חייל בכפר

ba r2 0 1 0

New member
חייל בכפר

היום בעמוד השער של ידיעות אחרונות, כפ"ס מככבת פעמיים (והפעם לשם שינוי לא ע"י רעיונות הזויים של העירייה לתשומת לב)!!! פורסמו נתוני הגיוס הסודיים של צה"ל: אחוז המתגייסים: בטבלה שבעמ' הראשי מודיעין נמצאת בראש עם 90% ומייד אחריה כפ"ס עם 86% (אמנם זכור לי שבפגישה בתיכון רמי אמיתי התלהב שיש איזה 98% או משהו כזה... חח אולי קצת הגזים אבל גם זה מכובד!). אם שאלתם את עצמכם מי אחרינו: שכננו הנכבדה רעננה עם 82%. אחוז הקרביים: בטבלה בעמ' הראשון (אני מניח שבפירוט ב"מוסף לשבת" יש עוד כמה באמצע אבל עוד לא יצא לי לפתוח לראות), מודיעין שוב מובילה עם 58%, אחריה רעננה עם 52% ואחריה כפ"ס עם 40%. ובמקום הכי נמוך בשתי הקטגוריות בטבלה בעמ' הראשי: ת"א. יישר כוח
(יש איזה סיסמא צבאית עם אותה משמעות?
בינתיים אסתפק ב"היה נכון!"
)

droriko

New member
באנה

אז כנראה שאני מסכן את שמה של העיר , כי אני גם לא קרבי וגם בצבא כנראה שזה בגלל שאני חצי תל אביבי (אמא שלי גרה שם) "וואלק כל התלאביבים העוכרי ישראל המסוממים האלה"

אני גם דופק את הסטטיסטיקה ../images/Emo6.gif

משום מה.. לא התחשק לי להיות בשר תותחים של פוליטיקאים... שהם ילכו וילחמו בעצמם גם אם אני דופק 0.01 אחוז מהסטטיסטיקה העירונית ( מצטער מאד.. ) אני חושב שלא שווה לי למות בשביל לצאת גבר גבר

כבוד כבוד >.<

הצלחנו להעפיל על השכנה שלנו. הדשא שלנו ירוק יותר האהא! ועכשיו בנימה יותר רצינית. כל הכבוד לנו.

למעלה