חילול שבת ב"יהושע בן נון" ....

לוחהכפל

New member
חילול שבת ב"יהושע בן נון" ....

רוצה לתת עצה לחילונים - בענין שם הרחוב שבו הם גרים והקשר שלו לחילול-שבת . ובכן הסיפור שלי הואשהתגוררתי בפינת "הושע" ( לא יהושוע ) ונחשון בתל-אביב . היתיי בטוחה ש"הושע" זה הנביא "הושע" שאותו לא למדתי בכלל אף פעם . אבל מסתבר ש"הושע" זה גם שמו של "יהושוע בן-נון" (( תבדקו בעצמכם בויקיפדיה )) . ובכן התגוררתי 6 שנים בכתובת הזאת ולא הייתי מודעת לקירבה של רחוב "הושע" לחוף הים (מציצים) דבר שהופך אותו בעצם ל"הושע בן-נון" (( כאשר המילה נון פירושה הוא דג בארמית )). בקיצור - עדיין לא ידעתי ש"גיבורי התנ"ך" משגיחים עלינו כל הזמן וממש במזל לא חיללתי שבת רק בגלל שלא היו לי מכשירים חשמליים ולא היה לי לאן לנסוע בשבת כי הייתי במקום הנכון . המודעות שלי לענין הזה התחילה רק כעת - כאשר עברו כבר 5 שנים מאז ההלם של נעילת הדירה ע"י ההוצאה לפועל וסילוקי (( כאשר אני עצמי במזכירות בית המשפט המחוזי בתל אביב מגישה ערעור על ההחלטה כי התיק שכבר הגשתי כמה ימים קודם "אבד" בלשכת השופטת שרה דותן שהיא השכנה שלי לשעבר ))....ואני מאז בהלם ( דרך אגב - מישהו מכיר מטפל למצב של "הלם" הפרידה מ 4 הכלבות שלי ריקשה ז"ל רותי ז"ל שוקו ז"ל ושרהלה שתחיה (( שרהלה עברה עיקור בכלביה שאליה הגיע ומצאה משפחה מאמצת )) . אני לא מעיזה לחשוב שהשופטת איבדה את התיק רק משום ששמה זהה לשמה של הכלבה - אבל - זאת בהחלט אפשרות (("טיהור קארמה")). בקיצור - אני הייתי בטוחה שהתגוררתי ב"נחשון" ופתאום אחרי הרבה שנים מסתבר לי ש"יהושוע בן-נון" הוא האיש ששומר על הכתובת ההיא .... ליד-הים . עצתי - שימו לב על שם מי הרחוב שאתם מתגוררים בו - אם זה דמות תנ"כית .... קחו בחשבון שהיא "בעניניים" לגבי מה שקורה איתכם... אנחנו בארץ הקודש = ולפעמים הקדושה הורגת

למעלה