חיפאים כנסו...

blacky88

New member
חיפאים כנסו...

שלום לכולם =) אני לא יודעת עד כמה זה נכון לעשות, אבל ברצוני לספר לכם משהו שקרה לחברה שלי, ואולי זאת תהיה מן הזהרה בשבילכם. חברה שלי ברמנית טרייה, והיה לה קשה למצא מקום עבודה, אבל איכשהו היא הגיע למקום דיי חדש הניקרא סמאש, דאנס בר רוסי בחיפה. קראו לה להתלמדות, בהתלמדות הסבירו לה שההתלמדות עצמה היא 3 ימים והיא ללא שכר, בסוף הלילה הודיעו לה שהיא התקבלה, כבר קבעו איתה הכל, ונתנו לה תפריט. כשהיתה אמורה לצאת למשמרת השניה שלה הודיעו לה שהמקום ניסגר לאירוע ולכן הבר לא יעבוד והיא לא צריכה להגיע לעבודה. אני כחברה טובה שלה החלטתי לנסוע וליבדוק אם המקום באמת ניסגר לאירוע כי זה ניראה לי מוזר, שביום שישי פיתאום מחליטים לסגור מקום ועוד דאנס בר ויודעים שיבואו הרבה אנשים. כשהגעתי למקום, הוא לא היה סגור.. בכלל..... היתה שם חתיכת מסיבה... ונחשו מה? ראיתי שם ברמנית אחרת חדשה אשר גם היא באה להתלמדות, באותה שניה ניזכרתי שחברה שלי סיפרה לי שלפני שהיא הגיע למקום היתה שם גם ברמנית אשר היתה בהתלמדות, אבל לחברה שלי סיפרו שהיא לא התאימה להם לכן לא הישאירו אותה. לפי דעתי, הם לוקחים ברמניות להתלמדות כל פעם שיש להם הזדמנות כדיי לא לקחת משהו קבוע ולשלם לו משכורת, זה מטריף אותי... זה כל כך מעצבן שככה מתנהגים לאנשים! אולי אני טועה, אבל זה מה שניראה לי, וככה אני מבינה את זה. לכן רציתי לספר לכם, שלא יעשו לכם את אותו הדבר..

obbb

New member
כמה שזה לא בסדר ככה זה גם לא חכם

במילא ברמנים בדר"כ לא מקבלים בסיס וגם אם כן זה לא בסיס גבוה בכלל ובמקרה הטוב מאוד זה מינימום. וברמנית חדשה במיוחד בלי נסיון תהיה הרבה פחות יעילה בלשון המעטה ולמען האמת יותר נטל, ותתעסק בכמה עולה מה ואיך יוצא איזה משקה ואיפה הקשים והסטיררים ואיך עובדת הקופה מאשר למכור ללקוחות, וגם שהיא תמכור היא בחיים לא תמכור כמו ברמנית קבועה של המקום או אפילו ברמנית עם נסיון. לכן פשוט הפסד של המקום ולא מבין את ההגיון שעומד מאחורי זה.

dimonj

New member
תופעה ידוע

אישית לא קרה לי אבל ראיתי את זה המון בעיקר במקומות בינונים ומטה, לוקחים ברמן ל2-3 התלמדויות ואז אומרים שלא יתקבל בגלל סיבה כל שהי כאשר כוונת תחילה הייתה לא להעסיק אותו, חשוב מאוד לפרסם את המקומות האלה וגם לידע חברות השמה נ.ב. מקומות שמכבדים את עצמם ולא רוצים שיצא להם שם רע מעדיפים לשלם מינימום בהתלמדויות

obbb

New member
לא בהכרח

מקומות מאוד מצליחים בדר"כ לא משלמים על התלמדות. למה? כי הם יכולים. ותמיד יהיו שורה של ברמנים להכנס. לגבי להעסיק בהתלמדות ולהעיף באופן קבוע כמו שפירטתי זה פשוט לא משתלם.

למעלה