חיפוש אם פונדקאית

חיפוש אם פונדקאית../images/Emo13.gif

שלום, אני אשמח לעזרתכם/ן. אני מחפשת פונדקאית
אני אשמח אם תוכלו לכתוב לי למייל [email protected] ולשלוח לי את כתובת המייל שלכם/ן ואשלח לכם/ן את הבקשה שלי בקובץ מצורף בכדי שמי שירצה לעזור ולשלוח למכותבים שלו בנפרד אז אשמח מאוד. אני בטוחה שהמכתב שלי יגיע לכתובת הנכונה. תודה אור ואהבה
" אני בת 36 ומזה 10 שנים נשואה לבן זוג מקסים. זה 9 שנים שאנחנו מנסים להביא ילד לעולם, נסיונות אלו כללו מספר הריונות שלצערנו הסתיימו מבעוד מועד. מבחינה רפואית, אין באפשרותי לעבור עוד נסיונות להרות. בצר לנו, החלטנו לחפש אם פונדקאית נחמדה, ישרה ופורייה שתעזור לנו להגשים את החלום ולהפוך אותנו להורים מאושרים. מדינת ישראל חקקה את חוק הפונדקאות בשנת 1996, מאז חקיקת החוק נולדו מאות ילדים בדרך זו. פונדקאית היא אישה בריאה בגילאי 22-38, חד הורית ויהודיה. פונדקאית נושאת ברחמה את הילד שנוצר מהביצית והזרע של בני הזוג, לעולם לא תילקח ביצית מהפונדקאית והילד שיוולד לא יחשב כילד שלה אלא של בני הזוג. עבור התהליך מקבלת הפונדקאית סכום כסף שיכול לסייע לה. אני פונה לנשים חד הוריות בגילאים המתאימים המבקשות לשפר את מצבן הכלכלי בדרך מכובדת וחוקית לפנות אלי ולסייע לי להגשים את החלום ולהפוך לאמא. אני פונה לכל אחד ואחת מכן לנסות ולעזור לנו. אולי אתם מכירים מישהי שהיא פונדקאית/ שיכולה להיות פונדקאית? אולי יש לכם מכר שיכול לבדוק ולשאול? אנא עזרו לנו למצוא מישהי שתעזור גם לנו להגשים את חלומנו לאחוז בתינוק. אשמח לקבל פניות/ שאלות למייל- [email protected] מזמינה אותכם/ן לשמוע אותי בשידור אצל איריס קול יחד עם "מירב פונדקאות חובקת" שמסבירה על תהליך הפונדקאות. http://live.103.fm/radio103fm/ikd/ikd1907071.wma תודה

למעלה