חיפוש לינה זולה בפריז וסביבתה

• פותח הנושא cloc
  • פורסם בתאריך

cloc

New member
חיפוש לינה זולה בפריז וסביבתה

אני מבקש לקבל הצעות ללינה לא יקרה למשפחה של שלוש נפשות למשך כשבוע, אפשרי :מוטל, אכסניה ,צימרים או מלון טוב ולא יקר

oferlvi

New member
מלונות זולים בצרפת

קיימת בצרפת, וגם בארצות נוספות, רשת מלונות בשם etap, מדובר בחדרים לשלושה אנשים מיטה זוגית ומעליה מיטה נוספת. המלונות זולים וסבירים, לא מעבר לכך, אבל טובים אם מדובר במלון ללינה בלבד. בדרך כלל אינם נמצאים במרכזי הערים, אני ומשפחתי ישנו ברשת זו חלק מהמילות בטיול רכוב והיה בסדר. ראי אתר מצורף, הרשת היא חלק מרשת מלונות גדולה יותר בשם accor. הכוללת מלונות במגוון "טעמים" בילוי נעים, מקווה שעזרתי.

cloc

New member
תודה על המדע

תודה על המידע , לצערי לא הצלחתי לקבל מושג לגבי מחירים ומיקום ההצעות ללינה. אשמח לכל מידע אשר יעזור לפזר הערפל

cloc

New member
תודה על העזרה

לעופר שלום מדברך לא הבנתי האם יש שרותים ומקלחת מצורפת, כמו כן לא ברורה לי דרך ההתקשרות, אני מבקש עזרה בנושא ועל כך תודה מראש

oferlvi

New member
במלונות יש מקלחת ושרותים צמודים

לגבי קשר במלון הראשון אליו תגיע ישנו עלון המכיל את כל מלונות הרשת, אני הייתי לפני שנה ועדיין לא ניתן היה להזמין לינה ממלון למלון אם כי הם טענו שהם עומדים להכניס מערכת ממוחשבת שכזו. בכל מקרה שווה להביא מהארץ סלולרי כזה או אחר, אנחנו שכרנו בש"ת ועזר לנו מאוד. בילוי נעים

בתי

New member
לא הזמנו מראש

ולא התחייבנו למלון מסויים. מצאנו צימרים נפלאים ומאד זולים ואורך כל הדרך מ-69 פרנק לזוג עד 200) בראטן, לואר ונורמנדי), והיה מרתק. ממליצה. תהנו. בתי

למעלה