חיפוש מקום ללמוד

חיפוש מקום ללמוד

שלום! אני רוצה להתחיל ללמוד קפואירה (בת 22), האם קיים מקום באיזור כפר סבא- רעננה? אולי אתם יודעים על קבוצה של בנות בלבד?

liron108

New member
יש קבוצה שמתאמנת בחטיבת יונתן ברעננה

הנה האתר של הקבוצה, יש שם מפה, תבחרי את רעננה, ויהיו לך שם אינפורמציות את יכולה להתקשר לשאול פרטים
http://www.capoeira-israel.com/

ailag

New member
וזה לא מעודכן שם אבל הם עברו לראשון ורביעי

ב8. עדיף בכל מקרה להתקשר לפני שבאים פעם ראשונה לקבוצה..

ailag

New member
אה! שכחתי לספר מה היה לי בשבוע שעבר

לא קשור בכלל, אבל אפרופו להתקשר. יש לי שיעור באו"פ שנגמר באותו מקום ושעה שהאימון פעם היה (
). אז עמדתי מחוץ למקום שלומדים ודיברתי עם מישהו מהשיעור, במקרה גם הזכרתי קפוארה, ומישהי ניגשת אליי: "איפה האימון?" "מה, שמעת אותי אומרת קפוארה?" "לא.. סתם שאלתי.." מסתבר שהיא הצליחה לגמרי במקרה ליפול על הבנאדם היחיד ברדיוס די גדול (חוץ מאב הבית של אולם הספורט) שיודע על הקבוצה. ואני אפילו מתאמנת בה. נתתי לה את המספר של עידן והיא היתה די מאוכזבת כי היא לא התקשרה וסתם באה.. ואז עוד שני אנשים ניגשים אלינו ושואלים על אימון. סתם ככה במקרה. מה, יש לי שלט מעל הראש "לומדת קפוארה בCDO ת"א אצל עידן"? לירון, את באה להודה שלנו בשישי? מזמן לא התראינו.

liron108

New member
היי

אז אם עברו ברעננה לא' וד' מה קורה עם השיעורים באליאנס? מתי ההודה ואיפה? אני פתחתי צט איתך דרך הכרטיס

ailag

New member
דיברנו בטלפון, שגם אחרים ידעו -

האימונים של CDO-ת"א-אליאנס עברו לשני ושישי באזור שינקין. ויש הודת רחוב לפעמים בימי שישי עם הרבה אורחים וכאלה. (ההודה של CDO, לא יודעת מה החוקים לגבי קבוצות אחרות, תשאלו)

למעלה