חיפוש עבודה

חיפוש עבודה

שבת שלום! אני נערה בת 17 מחפשת עבודה במגדל העמק לחופשת פסח ומעבר, אשמח עם מישו יוכל לעזור לי. מעוניינת לעבוד גם בבייביסיטר לשעות צהריים עד הערב בימי שישי ושבת נערה עם ניסיון.

לולי72

New member
../images/Emo124.gif שתי הודעות לי אליכם

האחת - בבית המשפט בנצרת מחפשים קלדניות שמקלידות בשיטה עיוורת, מהירות ההקלדה צריכה להיות 60 מילים לדקה ותנאי קבלה זה 12 שנות לימוד - הקלדניות הן עובדות מדינה. אז אם אתם יודעים על מישהי שמחפשת עבודה ועונה לדרישות האלה, תודיעו לי ואני אדאג להעביר את קורות החיים הלאה. השניה - ביום שלישי הזה יש בספריה אצלנו שעת סיפור בשעה 17:00, 10 ש"ח לילד, אז אל תשכחו לבוא. דפנה - נראה לי שאולי נדבר עם זהבה ואולי ניקח את בר איתנו מה את אומרת? אני בטוחה שהוא יהנה כי גם אוראל בטח יהיה (אני מקווה) ויובל, ויהיה לו נחמד.

dafgol

New member
נראה לי שבר יבוא איתך ויובלי

בכל מקרה נדבר על זה כבר מחר.

LANIT1

New member
אני מקלידה 60 מילים בדקה אבל

לא נראה לי למרות שעוד כמה חודשים גם אני אתחיל לחפש עבודה .. לצערי.. מקומי שלי עובר ארחק מכאן לקסריה

frige

New member
../images/Emo51.gifעדן

אם לא הייתי בהריון אולי הייתי שוקלת את המשרה. יכול מאוד להיות שנגיע ביום ג'.

משרה טובה

אני רק התחלתי ללמוד את קורס המזכירות ושיטה עווירת (למרות שלמדתי בבית הספר ) ,אבל כדי להגיע למקום כזה אמרו לי שאני חייב לעשות את הקורס אבל אולי יש שם נשים שמעונינות בכך כי הם עוד מעט מסיומות הזה נראה אולי מחר אני ישאל

LANIT1

New member
אני אורחת אבל בטח אמא שלי תרצה

שאכין משהו בנתיים אני לא יודעת מה בתפריט.. מה שלומך... ואיך המבחנים הלימודים .. כיף לשמוע אותך.

בלימודים טוב:) המבחנים גם

אני כבר מריחה את הריח של הסוף.. וסה''כ שלומי טוב
אני בטוחה שתכיני דברים טעימים

ed 19

New member
מעוניינת

בקשר לעבודה הזו בנצרת... אני מעוניינת .. מקלידה מהר מאוד. את יכולה לתת לי פרטים במסר בבקשה???

sebastian85

New member
עזרה לחייל משוחרר במציאת עבודה

חייל משוחרר - אינטילגנטי, חרוץ, בחור טוב נחמד וחינני מחפש עבודה הכוללת גם מגורים. לא משנה מה מיקומה בארץ ומה סוגה - אני גמיש מאוד... :) אנא הפנו אותי למקומות , תנו לי רעיונות,מספרי טלפון וכדומה... אפשר לחזור אלי במסר או בהודעה כאן ממש ממש מודה - עמיר

dafgol

New member
הי עמיר ../images/Emo39.gif

אולי כדאי לפנות לקיבוצים לברר לגבי עבודה ומגורים בקיבוץ. פה בסביבה שלנו יש המון קיבוצים- שווה בדיקה.

פלג מים1

New member
אילת ../images/Emo13.gif

עיר הצעירים... מלא מקומות עבודה + מענק עבודה מועדפת. לדעתי אוטוטו מתחילים לגייס עובדים לקיץ, אבל אם תסע ליום-יומיים סביר שתחזור רק לאסוף את הדברים שלך. אחותי אגב, בחורה אמיצה ירדה מראש עם כל הציוד שלה, מתוך כוונה להשאר (ונשארה
) בהצלחה!

למעלה