חלב שאוב

שמירת חלב שאוב בבקבוק האכלה

הי מנדרינה טרייה,
את יכולה להריח את החלב. אם יש לו ריח חמוץ, אז כמובן לא לתת.
אפשר לתת את החלב השאוב לאחר חצי שעה-שעה, או לשמור עד לארוחה הבאה אבל לא לשמור בבקבוק מעבר לכך. חלב האם הוא חומר די יציב, ושומר על טריותו.
בכל מקרה, כדאי תמיד למלא בבקבוק לתינוק כמויות קטנות בכל פעם, כך שלא יישאר חלב אחרי שהתינוק שבע. אם הוא לא - תמיד אפשר להוסיף עוד מנה. במקרר ניתן לשמור את החלב עד שמונה ימים.

לשמר בבקבוק

כן. לשמור בבקבוק שבו האכלת קודם במקרר עד ההאכלה הבאה, לחמם את החלב ולאחר שאכל אם נשאר לזרוק.

לשמר בבקבוק

כן. לשמור בבקבוק עד ההאכלה הבאה. את לא צריכה להכניס למקרר, אפשר להשאיר בטמפרטורת החדר. לחמם קצת להאכלה הבאה ולאחריה אם נשאר - לזרוק.

לשמר בבקבוק

סליחה על הבלבול - להכניס למקרר בימים חמים, אבל בשאר הימים אפשר להשאיר את הבקבוק בטמפרטורת החדר

שוב סליחה, אבל

אני מאוד מבולבלת..
חלק אומרים שברגע שהבייבי אכל מהבקבוק והפסיק..אפשר לתת את אותו החלב רק במשך שעה..
אם אני מבינה נכון מה שאת אומרת..
אני יכולה להתחיל האכלה מהבקבוק..במידה והיא מפסיקה..אני יכולה לשים את הבקבוק במקרר עד להאכלה הבאה?

שמירת חלב שאוב בבקבוק האכלה

חלב אם הוא חומר יציב ולא מתקלקל במהירות, אז כן - אם התחלת להאכיל אותה והיא הפסיקה את יכולה לשמור את החלב עד ההאכלה הבאה.
אם זה יום חם תשמרי במקרר עד ההאכלה הבאה ואז לחמם בעדינות את הבקבוק בכוס עם מים חמים.
אם היום לא חם אפשר להשאיר בחוץ בטמפרטורת החדר עד ההאכלה הבאה.
אבל תנסי להעריך את הכמות שהיא אוכלת בדרך כלל לתת לה בכמויות קטנות וכל פעם אפשר להוסיף.

למעלה