חלום

אני נחשב במציאות לשחקן טוב מאד. חלמתי שעושים מין אודישן של משחק שבו צריך להגיד "אני הומו". אחד מנצח באודישן, נדמה לי שזה אני.

אלישבע777

Well-known member
אני נחשב במציאות לשחקן טוב מאד. חלמתי שעושים מין אודישן של משחק שבו צריך להגיד "אני הומו". אחד מנצח באודישן, נדמה לי שזה אני.
חסר לי רקע מתאים לפרוש החלום. בנוסף למה שכתוב בהוראות הפורום, אנא כתוב גם מה הם הארועים שקדמו לחלום או עוררו אותו. וכן מה יחסך להומואים. האם אתה שחקן תיאטרון? כל מה שאתה יכול לתת כאן בפורום, יעזור לי בפתרון החלום. בשלב זה, אין לי קצה חוט. החלום אינו מיסטי, אלא הוא פרי מחשבותיו של החולם. אותו חלום בדיוק, יהיה בעל פרוש שונה אצל אנשים שונים ואפילו אצל אותו אדם בתקופות שונות בחיו.

אני לא יודע למה חלמתי את החלום, אבל אני מניח שהוא קשור ליחסי האהבה שלי עם נשים ועם חברתי. אינני שחקן תיאטרון, אבל אומרים שאני משחק טוב מאד. אין לי כל טענה נגד הומואים, אבל אני חושב שזה מנוגד לחוקי הטבע שיצרו זכרים ונקבות להוליד צאצאים ולכן פחות רצוי. אחותי לסבית בזמן האחרון, אבל יש לה תינוק בן 3 מתרומת זרע. אני זוכר מהחלום גם שבהתחלה היה משפט שכאילו אם אומרים אותו בדרך מסוימת אחרת שדומה ומתחרזת נוצרת העצמה מתמטית חזקה של הגימטרייה. אני גם זוכר שהיו תפוחים ירוקים בסוף החלום, אני מניח שזה קשור לתשוקה. בנוסף אם יעזור, אני עכשיו דתי רפורמי מתחיל מבחירה, ואני מודע לכך שהומוסקסואליות אסורה ביהדות.

נערך לאחרונה ב:

אלישבע777

Well-known member
שלום פילוסוף רוחני,

הפרוש שלי לחלום האודישן

האודישן בחלומך הוא סוג של תחרות. אבל אין בחלומך אנשים נוספים ואין כלל רגשות בחלום, לפחות היית צריך להביע שמחה שניצחת בתחרות, אבל בעצם – רק נדמה לך שניצחת. אינך בטוח בזה בכלל. החלום מאוד קצר ואין בו דיאלוג אלא משימה המוכתבת מלמעלה, ממקום נעלם ולא ברור.

אתה צריך להגיד אמירה על עצמך שהיא לא נכונה, וגרוע מזה – האמירה או הכינוי, אינם בדיוק מתאימים להשקפתך. אתה מודע לאיסור ההלכתי, אתה מודע שהנטיה להעדפת בני זוג מאותו מין, אינו מאפשר הולדה וגם מנוגדת לחוקי הטבע. למרות זאת, אתה חייב לשחק נכון ולעשות את המוטל עליה, אבל אינך מוחה, אינך מתבייש, אינך מתרגז ואינך פורש.

לפי הרקע הדל שיש ביידי עליך, איני יכולה לפרש את החלום היטב. גם החלום עצמו הוא קצר מאוד ואינו מספק פרטים, אבל אנסה למצוא משהו וגם חומר למחשבה ואת השאר תשלים בעצמך ואם תרצה, תשתף את הפרוש שלך בפורום.

אתה בתהליך של שינויים בחיים. אחותך – גם היא אינה חיה : כדרך הטבע, אבל היא לפחות הפכה לאימא ומלאה את משימתה לעצמה ולטבע או למין האנושי, ( מן הסתם לא ממש כדרך הטבע). בעבר חלמת על אימך חלומות קשים של שרפת ספרים והטלת האשמה עליך. גם זה לא ממש בדיוק בדרך הטבע ( של אימהות).

בחלום זה אתה צריך לכנות את עצמך בכינוי שקרי שיש לו משמעות די שלילית לגביך (וגם בציבור כמובן) וההופעה שלך צריכה להראות כאילו זה אמת. אתה עומד באתגר לא פשוט.

יתכן שבשלב זה של חייך יש לך אתגר לא פשוט ואינך בטוח בהצלחתך ואולי האתגר הזה, מנוגד להשקפותיך. התפוחים הירוקים מסמלים לא רק פיתוי או תשוקה, אלא פרי בוסר שעדיין לא ראוי לאכילה. אתה כנראה בתחילת מהפך בחייך, ועליך לעבור מהמורות קשות ולהציג את עצמך כמישהו אחר, כדי להצליח וגם אז ההצלחה אינה מובטחת. מאחר שאין רגשות בחלום, אולי האודישן הזה הוא כפוי עליך הר כגיגית. משימה שאתה חייב להיות חייל או רובוט. אין לך ברירה ואתה מקבל את המשימה ללא תלונה. אולי זה קצת דומה להליכה על גחלים. מי שמצליח לעשות זאת – יצליח להתגבר על הכל. אם תצליח להציג את עצמך כדמות אחרת ולשחק היטב, תצליח בכל.

אשמח לחוות דעתך על הפרוש ( חיובית או שלילית) ואם יש לך מה להוסיף עוד יותר טוב!

תודה. החלום לא קצר אלא סיפרתי מה שאני זוכר ממנו, הייתה בו עלילה. בחלום דווקא השתדלתי מרצון להיות אמתי באמירה שאני הומו, ודווקא זכיתי בתחרות כי הפתעתי בזה שהבעתי גאווה בנטייה אחרי שהאחרים הביעו בושה ובלבול. אני כמובן סטרייט. אני חושב שאני יודע למה התכוונת בקשר לאמי, אני לא זוכר ששרפה ספרים. כשגרתי עם ההורים היו לי מריבות קשות אתם ובמיוחד עם אימא. עכשיו יש לי יחסים טובים מאד אתה ואי מתחיל לשחזר יחסים טובים עם אבא אבל קשה כי הוא עובד כל היום ואני נאלץ להתקשר בערב. בזמן האחרון היו לי חלומות שאני אבד את אבי בדרכים שונות, זה הפחיד אותי והבנתי שהוריי כבר זקנים וצריך לשמור אתם על קשר חזק לפני שימותו.

אלישבע777

Well-known member
שלום פילוסוף רוחני,

נו אז יש עוד פרטים בחלום וגם חשת גאווה ואחרים גם הביעו רגש! בחלום המקורי כתבת שנדמה לך שניצחת. את זה צריך היה לרשום בהתחלה. אכן מה שהוספת משנה את הפרוש!!

כמו כן אתה הוספת כאן עוד רקע וזה טוב, כי אני שומרת הן את הרקע והן את החלומות - כדי שאוכל להסתמך על זה בפתרונות הבאים. את החלום עם הספרים חלמת בשנת 19 ואני אשלח לך בפרטי. קשה מאוד לזכור חלומות בכלל ובוודאי שקשה לזכור חלום ישן.

מה שלא כתבת וזה חסר לי - חוות דעת על פרוש החלום. כמובן תוכל להוסיף פרוש משלך. לי חשובה חוות הדעת. האם הפרוש עזר לך במשהו? במה הוא כן היה נכון, אולי לא היה נכון כלל? כמובן שהפרוש לא מדויק, כי לחלום נוספו פרטים חדשים.

יהיה משמח אם תוכל לשתף אותנו בפורום בפרוש שלך לאור הפרטים החדשים שהוספת. אני מפרשת כאן בהתנדבות ומקדישה הרבה זמן ומחשבה לפרושים. לכן חשוב לי לדעת מהי חוות הדעת, כדי ללמוד את תורת פרוש החלומות טוב יותר.

אני חושב שאני במהפך בחיי כי בעבר הייתי אדם עדין ואהוב מאד, בשנים האחרונות בערך מאז שהגעתי לכפר שלי הייתי מאד תוקפני ופחדו ממני והיו לי מריבות עם אנשים, ועכשיו אני חוזר להיות עדין ואוהבים אותי. אני אוהב להציג את רעיונותיי הרגשיים בעזרת אמנות, אני כותב הרבה שירים בוורד וממציא רעיונות שונים כמו שפות עצמאיות ותרגומים לשירים. בשנים האחרונות אני נמצא בפני אתגר קשה מאד, והוא להילחם כדי להשלים את חלקי בחברה. אני מרגיש שאני לומד דברים חשובים וחוזר להיות אדם שהוא מצד אחד אמן וייחודי, ומצד שני אהוב ומתחבר היטב לאנשים. אני גם מתגבד על הטראומה שקרתה לי בגלל הדברים הנוראים שעברתי.

אלישבע777

Well-known member
שלום פילוסוף רוחני,

נו אז יש עוד פרטים בחלום וגם חשת גאווה ואחרים גם הביעו רגש! בחלום המקורי כתבת שנדמה לך שניצחת. את זה צריך היה לרשום בהתחלה. אכן מה שהוספת משנה את הפרוש!!

כמו כן אתה הוספת כאן עוד רקע וזה טוב, כי אני שומרת הן את הרקע והן את החלומות - כדי שאוכל להסתמך על זה בפתרונות הבאים. את החלום עם הספרים חלמת בשנת 19 ואני אשלח לך בפרטי. קשה מאוד לזכור חלומות בכלל ובוודאי שקשה לזכור חלום ישן.

מה שלא כתבת וזה חסר לי - חוות דעת על פרוש החלום. כמובן תוכל להוסיף פרוש משלך. לי חשובה חוות הדעת. האם הפרוש עזר לך במשהו? במה הוא כן היה נכון, אולי לא היה נכון כלל? כמובן שהפרוש לא מדויק, כי לחלום נוספו פרטים חדשים.

יהיה משמח אם תוכל לשתף אותנו בפורום בפרוש שלך לאור הפרטים החדשים שהוספת. אני מפרשת כאן בהתנדבות ומקדישה הרבה זמן ומחשבה לפרושים. לכן חשוב לי לדעת מהי חוות הדעת, כדי ללמוד את תורת פרוש החלומות טוב יותר.

אני חושב שאני במהפך בחיי כי בעבר הייתי אדם עדין ואהוב מאד, בשנים האחרונות בערך מאז שהגעתי לכפר שלי הייתי מאד תוקפני ופחדו ממני והיו לי מריבות עם אנשים, ועכשיו אני חוזר להיות עדין ואוהבים אותי. אני אוהב להציג את רעיונותיי הרגשיים בעזרת אמנות, אני כותב הרבה שירים בוורד וממציא רעיונות שונים כמו שפות עצמאיות ותרגומים לשירים. בשנים האחרונות אני נמצא בפני אתגר קשה מאד, והוא להילחם כדי להשלים את חלקי בחברה. אני מרגיש שאני לומד דברים חשובים וחוזר להיות אדם שהוא מצד אחד אמן וייחודי, ומצד שני אהוב ומתחבר היטב לאנשים. אני גם מתגבד על הטראומה שקרתה לי בגלל הדברים הנוראים שעברתי.
יפה שהוספת רקע. אשמח לקבל את חוות דעתך על הפרוש של החלום מה נכון ומה לא. כפי שכתבתי לך במכתבים הקודמים לעיל. אינך חייב כמובן, רק אם אתה מוכן לכתוב, אני רק מבקשת

ניסיתי פעמיים במשך שרשור להוסיף רקע, חבל לי שבחרת לא להחשיב זאת לרקע. אנסה שוב: אני מסכים שאני עובר מהפך מסוים בחיי כי אני משתקם ממאבק רוחני קשה בחברה. אני דווקא אדם מאד אמתי ולא מנסה לזייף בכלל, אם כי בחיי הייתי מסתיר את רגשותיי בעזרת התחכמויות ושכלתנות וזה היה חלק מהגורמים שהפריעו לי במאבק. עכשיו אני מנסה להביע את רגשותיי באופן כן ואמתי מאד.

אלישבע777

Well-known member
ניסיתי פעמיים במשך שרשור להוסיף רקע, חבל לי שבחרת לא להחשיב זאת לרקע. אנסה שוב: אני מסכים שאני עובר מהפך מסוים בחיי כי אני משתקם ממאבק רוחני קשה בחברה. אני דווקא אדם מאד אמתי ולא מנסה לזייף בכלל, אם כי בחיי הייתי מסתיר את רגשותיי בעזרת התחכמויות ושכלתנות וזה היה חלק מהגורמים שהפריעו לי במאבק. עכשיו אני מנסה להביע את רגשותיי באופן כן ואמתי מאד.
אכן החשבתי את זה כרקע!! וגם דברים אלה. יפה שאתה כותב רקע מפורט, כן ואמיתי מאוד, אבל עכשו הוא לא נחוץ. רקע נחוץ לפני הפרוש ולא אחריו. אני אשמור את דבריך אלה ( כרקע כללי) , לחלומות הבאים ולא תצטרך לרשום שנית ( אבל כן תצטרך לתת רקע ספציפי לחלומות הבאים, כנדרש. כל דברי הרקע שכתבת הם יעזרו לי בפתרון החלומות הבאים.
עתה אני מבקשת רק תגובה ( ביקורת) לפרוש שלי - לחלום האחרון. האם הוא עזר לך להבין את החלום? האם היה חסר בו משהו. אולי היו בו תובנות חדשות. תתייחס לפרוש החלום.

בטעות כתבתי רקע והתכוונתי שלדעתי הדברים שכתבתי לך תגובה די יפה לפירוש. הסבירי לי בבקשה מה כוונתך בתגובה, איזו תגובה יותר בפירוט תרצי לקבל.

אלישבע777

Well-known member
בטעות כתבתי רקע והתכוונתי שלדעתי הדברים שכתבתי לך תגובה די יפה לפירוש. הסבירי לי בבקשה מה כוונתך בתגובה, איזו תגובה יותר בפירוט תרצי לקבל.
כתבתי לך למעלה מה זה "חוות דעת" בשעה 01:21 וגם בפעמים קודמות. (שלחתי לך בפרטי).

כתבתי לך שהפירוש לדעתי היה במידה רבה נכון, כי כמו שכתבת אני עובר מהפך חשוב בחיי של מציאת עצמי אחרי מלחמה קשה. כתבתי גם שבניגוד למה שאת כתבת, אני לא נוהג לזייף את האמת אלא אני דווקא אדם כן וישיר, אבל אני נוהג לצערי להסתיר לפעמים את רגשותיי בעזרת שכלתנות. במה עזר לי הפירוש? אולי כי הבנתי שאני בדרך הנכונה למצוא את עצמי.

אלישבע777

Well-known member
כתבתי לך שהפירוש לדעתי היה במידה רבה נכון, כי כמו שכתבת אני עובר מהפך חשוב בחיי של מציאת עצמי אחרי מלחמה קשה. כתבתי גם שבניגוד למה שאת כתבת, אני לא נוהג לזייף את האמת אלא אני דווקא אדם כן וישיר, אבל אני נוהג לצערי להסתיר לפעמים את רגשותיי בעזרת שכלתנות. במה עזר לי הפירוש? אולי כי הבנתי שאני בדרך הנכונה למצוא את עצמי.

תודה על התגובה, כתבתי לך בפרטי.

למעלה