חלומות צלולים ארוכים ומגניבים ...

חלומות צלולים ארוכים ומגניבים ...

חלום צלול ארוך זה פשוט דבר מגניב ! הנה מכתב של מישהי מפורום החלומות הצלולים שלי, מכתב שיתן לחולמים הצלולים כאן קצת מוטיווציה לדבר. המכתב של דנה - מה רציתי לומר.. אה..כן. רציתי להסביר את פלא החלום הצלול הארוך. לא יודעת מה קפץ עלי אבל זה חשוב שכל החולמים הצלולים שעוד לא חלמו חלום צלול ארוך יבינו את פשר הדבר. היו לי כמה חלומות צלולים קצרים ואכן זה מלהיב להרגיש מציאות בתוך חלום אבל אם מתעוררים תוך כמה שניות, החוויה היא רק 5% מהחוויה שניתן להפיק מחלום צלול. כן, אני מדברת על חלום צלול ארוך. חלום צלול שנמשך שעה הוא הדבר הכי קסום בעולם - אחד מהחוויות הכי מדהימות שיש אם לא החוויה הטובה ביותר. כאשר מגיעים לרמת שליטה כזו שלא מתעוררים אתם פשוט מרגישים באופן שונה את המעבר לעולם אחר. לא חייבים לנצל את החלום הצלול מהתחלה, אפשר לקחת את הזמן ולהנות מכל שניה ושניה במשך שעה!!! זה משהו לא יאומן !!!! נכון שאפילו חלום צלול קצר זה נחמד אבל אין מה להשוות.. המטרה שלי היא להגיע לחלומות צלולים ארוכים והיו לי רבים כאלה וזה ממש פנטזיה לא יאומנת. לאלה שמתקשים אני רוצה להזכיר את השיטה הטובה ביותר - ברגע שמבינים שחולמים פשוט לא לעשות כלום.. לא להתחיל ישר לעוף או לנסות כמה שיותר דברים כי הלחץ גורם להתעוררות. אם נשארים במקום ומשתדלים להיות רגועים.. משפשפים קצת את הידיים, מתמקדים.. אפשר להתחיל את החלום בצורה הטובה ביותר וכך הוא ישאר זמן רב ואז תבינו באמת מהי חוויה. אני מאמינה שכל מי שחלם חלומות צלולים קצרים בלבד עוד לא מיצה בכלל את נושא החלומות הצלולים. בחלום ארוך ממש מרגישים המאסטר של העולם וזה הרגשה שבחיים לא היתה לי במציאות. לפי דעתי גם אפשר לגרום לחלום הצלול לעזור לכם בחיים ולחזק את הביטחון שלכם. זו תיאוריה חדשה שלי. שברגע שתהיו שליטי העולם בחלום תהפכו להיות גם יותר שולטים בחברה. הרי החיים הם חלום: חוויה שנגמרת אחרי פרק זמן מסויים. ולכן צריך להנות מהם, וגם מהחלומות הצלולים בצורה מקסימלית. מקווה שלא שיגעתי לכם את המח.. אבל רציני..תעבדו על חלומות צלולים ארוכים..אני מבטיחה לכם שתהיו בשוק אחרי חלום צלול של שעה ולא תוכלו להאמין איך לא עשיתם את זה קודם.. בהצלחה..אשמח לקבל תגובות מאלו שהצליחו או בכלל... דנה הצלולית

למעלה