חלומות

חלומות

לא זוכרת אם אכלתי משהו לא בסדר אתמול
...או שאולי זה היה סתם במקרה..
אבל היה לי את אחד החלומות ההזויים! ואתם תשאלו את עצמכם למה אני משתפת את הפורום בזה? פשוט כי רונה כיכבה בו...אז זה עוד יותר מצחיק והזוי..
זה היה ממש מוזר ואני לא זוכרת איך זה התחיל ואיך זה נגמר...אז להלן סצינה מעניינת שאני זוכרת: *אני מאחורי הקלעים אחרי הופעה של רונה (במקום לא מזוהה...דומה לבארבי, אבל לא בדיוק...זה יותר כמו בית ישן, אולי תאטרון ישן עם רצפות מעץ חורקות ועליות גג כאלה - הרבה מדרגות תלולות) ואז פתאום באה איזה אישה (עם מבטא היספני כבד..כמו החיקויים המוגזמים של האמריקאים לעוזרות הבית המקסיקניות) ומבקשת להכניס את הבנות שלה שרוצות להצטלם עם רונה (שמסכימה במבט קצת מבולבל) ואז באות שתי ילדות (נראות בנות 4 ו6 ככה) לבושות כמו רונה!!! עם גולגול בשיער והכל..ממש חיקוי קטן
. (שתבינו, זה דבר שהיה נראה נורמטיבי לחלוטין בפסטיגל...אבל זה רונה....) וככה מסתיימת לה סצינה קריפית נאמבר 1. בהמשך בטח אזכר בעוד....בנתיים תורכם לשעשע את הפורום בחלומות הזויים (מומלץ בכיכובה של מושא הפורום..אבל לא חייב)
יום טוווווב

לא להאמין! גם אני חלמתי הלילה על הופעה!

ההופעה בבארבי השאירה אצלי כמיהה לעוד הופעות, של רונה, של הכיתה, של הכיתה מחממת את רונה, של רונה מחממת את הכיתה, אני לא קטנונית לגבי סדר המופיעים
. חלמתי שיש הופעת רחוב. מה זה רחוב? ממש באמצע הרחוב: מדרכה רחבה שבצד שלה חנויות ובשפתה רונה והלהקה עומדים ומאחוריהם כביש שמידי פעם עוברות בו מכוניות. על המדרכה עוברים אנשים לשני הכיוונים ומפריעים למי שמנסה לראות את ההופעה בשקט. אני עומדת בתוך הקהל, מנסה להתרכז בשירים, ובקושי שומעים אותם בגלל המולת הרחוב. באיזשהו שלב אפילו מכונית יוצאת ברוורס בין הקהל ועוברת ממש בצמוד לתופים, וזה מה ששובר את כולנו ואנחנו, הקהל והלהקה כאחד, מחליטים לעבור פנימה. איפה זה הפנימה הזה? או! מסתבר שזה לתוך אמפי קיסריה! לא פחות ולא יותר! אנחנו עוברים בשביל צר בין החנויות ומגיעים לחדרים התת קרקעיים של אמפי קיסריה. לא שיש כאלו לאמפי קיסריה, אבל אם אתן (ואתה) רוצות לדמיין משהו אז דמינו את החדרים הנמוכים שהיו בקולוסאום: מין חלל גדול עם מדרגות בצדדים, בנוי אבנים גדולות ומסותתות. אני נכנסת אחרי הקהל ומפלסת את דרכי לכיוון המדרגות, כי אני מצפה שההופעה תהיה ממש באמפי, ואז, כשאני עולה במדרגות אני שמה לב שבעצם הלהקה כבר מופיעה, אבל בחלל הפנימי הזה, ובעצם אין כוונה להופיע באמפי הגדול. אלו תלאותי בדרך להופעה, וחבל שמההופעה המדומיינת אני לא זוכרת דבר וחצי דבר. רונה, נא לקחת לתשומת ליבך ולהופיע בהקדם שוב
.

michali36

New member
אמא שלי התקשרה אליי עכשיו כי רונה הופיעה

בערוץ 1, היא לא יודעת עם איזה שיר/אילו שירים. מי שמוצאת, שתשתף...!

למעלה