חלון דריי-קיפ לא נפתח

1030

Member
הצילו! עקב תפעול לקוי חלון דריי קיפ נתקע ונשאר סגור כשהידית שלו מסתובבת 360 מעלות. לא ניתן לפתוח בכלל. לפני שאקרא למומחה שיספר סיפורים יש לכם פתרון? יבורך הצדיק שיעזור! תודה.

בינא

Member
הצילו! עקב תפעול לקוי חלון דריי קיפ נתקע ונשאר סגור כשהידית שלו מסתובבת 360 מעלות. לא ניתן לפתוח בכלל. לפני שאקרא למומחה שיספר סיפורים יש לכם פתרון? יבורך הצדיק שיעזור! תודה.
הפיתרון פשוט.
לא צריך "מומחה".
כל שעליכם לעשות הוא להזמין אליכם טכנאי אלומיניום שהכי קרוב לביתכם*
*אם תציינו את שם המקום, יוכלו השותפים בפורום (כולל אני), להמליץ לכם על כזה.
הטכנאי יודע כיצד לפרק את כנף החלון וכנראה שנדרש להחליף את המנגנון הנועל (בתשלום כמובן) |אקדמאי|

1030

Member
פניתי לטכנאי (פנסיונר) שעובד עם המפעל שהרכיב לי את חלונות האלומיניום. הצעתו לתיקון בהנחה שזו הבעייה שתיארתי לו לגבי ידית חלון הדריי קיפ היא ביקור 300-350 ש"ח + מע"מ בתוספת החלק החדש שיביא -120 ש"ח. המחיר כמובן תלוי בצורת התשלום. מחיר סביר? תודה!

בינא

Member
פניתי לטכנאי (פנסיונר) שעובד עם המפעל שהרכיב לי את חלונות האלומיניום. הצעתו לתיקון בהנחה שזו הבעייה שתיארתי לו לגבי ידית חלון הדריי קיפ היא ביקור 300-350 ש"ח + מע"מ בתוספת החלק החדש שיביא -120 ש"ח. המחיר כמובן תלוי בצורת התשלום. מחיר סביר? תודה!
סביר ביותר |4U|

1030

Member
תודה. אני גר בפרברי קריית אתא. אם ארצה הצעה נוספת מאחד מאנשי השירות מהאזור אפנה אליכם.

2344coil

New member
שלום לך המחיר סביר ממליץ לך לקבל חשבונית על העבודה כדי שיהיה לך אחריות על תיקון החלון כך יהי לך עם מי לדבר במידה ויש לך תקלה

1030

Member
חשבתי על זה למרות שרצוי לקבל חשבונית רק מטכנאי שעובד עם חברה מוכרת ולא מעצמאי שימציא סיפורים וסיבות למה לא לחזור במידה ויש בעיות .

1030

Member
חלון דריי קיפ -סוף דבר.
טכנאי פנסיונר היה ותיקן את המנגנון השבור. על הדרך גם כיוון חלון דריי קיפ נוסף ללא החלפת חלק. 2 הצדדים מרוצים . מקווה שהתיקון יחזיק מעמד. חשוב: חלון דריי קיפ יש לנקות ולשמן מדי פעם. כמו כן התפעול חייב להיות נכון ובהתאם להוראות. תודה על ההקשבה.

בינא

Member
חלון דריי קיפ -סוף דבר.
טכנאי פנסיונר היה ותיקן את המנגנון השבור. על הדרך גם כיוון חלון דריי קיפ נוסף ללא החלפת חלק. 2 הצדדים מרוצים . מקווה שהתיקון יחזיק מעמד. חשוב: חלון דריי קיפ יש לנקות ולשמן מדי פעם. כמו כן התפעול חייב להיות נכון ובהתאם להוראות. תודה על ההקשבה.
בכף :)
שמח בשמחתך

חלון דריי קיפ -סוף דבר.
יש לי בדיוק אותה בעייה. אני גר באיזור חיפה. אני חדש בתפוז. יש דרך שתוכל להפנות אותי לפנסיונר?

1030

Member
בבקשה: שלומי(לא יודע שם משפחה) היה אצלי לפני כשנה וחצי. פנסיונר של חב' אלום זוהר שהתקינו לי את כל חלונות האלומיניום בבית. אני גם לא יודע אם עדיין עוסק בתחום. תנסה. 054-8863133.
אני מכיר עוד איש אלומיניום שעובד אצלנו ביישוב מספר שנים ואין עליו תלונות. אם תרצה אפנה אותך אליו. איל לי אחוזים משני האדונים הללו. בהצלחה -יונתן.

תודה על התשובה המהירה. מצטער שלא הודיתי עד עכשיו. במקביל לשאלה בתפוז הזמנתי טכנאי שהומלץ ע"י חבר ופתר את הבעיה במהירות ובזול (250 לתיקון ו 120 עבור הידית שהדגיש שלא נחוצה כרגע לתיקון אבל המליץ כייון שהיתה מאוד רופפת). - רוני

1030

Member
השתדלתי לעזור. שמח שהסתדרת. בריאות לך ולידית.....

למעלה