חלוקת תעודות -אתמול.

ב מ ב י 5

New member
חלוקת תעודות -אתמול.

היה ממש כיף לפגוש את כולם אתמול (ביחוד אותך קרינושנוש)האוירה היתה נהדרת אפילו הכיבוד היתה טוב (היו חסרים מים קרים),תרגילי ההרפיה היו פיצוץ (נכון קרינושנוש),אבל אז הגיע קטע שממש הכעיס אותי, וגרם לי להרגיש ממש ממש זילזול.תעודות הסיום שלנו הונחו על השולחן ונאמר לנו "התעודות כאן אתם מוזמנים לקחת כל אחד את שלן" אני חושב ומרגיש שאחרי כל מה שנאמר לנו על ה"ליצנות הרפואית"(אני לא אוהב להשתמש במילה מקצוע) הקטע של התעודות אתמול היה ממש מביש ולא מכובד. אחרי שאנשים משקעים כלכך הרבה כוחות נפשים ואנרגיות והמון רצון (שלא נדבר על ההשקעה הכלכלית הגדולה)לשים כך את התעודות על השולחן ושכל אחד "ימצא" את שלו ,לא חברים זה ממש לא מכובד. אני אישית היתי מעדיף לא לקבל בכלל תעודה ולא לקבל בצורה שלקחנו אותם אתמול. אני עושה היום את מה שאני עושה ואוהב גם ללא התעודה(אני אין לי תעודה כבר 12 שנה),אבל לא היתי עושה את זה ללא הצוות שנתן לי את הכלים שאתם אני משתמש כל יום ולא רק במחלקה. מין הראוי היה לחכות או אפילו לארגן ערב מיוחד שבמרכזו יהיה איזה שהוא טקס אפילו הומורסטי או כל דבר אחר. ולי,אויה וזיו אין מספיק אותיות על המקלדת כדי להודות לכם על תקופה ניפלאה שכזאת ושמאוד היתם חסרים אתמול.

האמת היא שכשחושבים על זה

יש משהו בדבריך...... אחרי כל מה שעברנו יחד, אולי אם היו דואגים לתעודות בשיעור האחרון, זה היה מספיק. אחרי הכל אז הייתה פרידה מרגשת.

למעלה