חלות ולחמניות

שלום אני בת 37 נשואה 3 ילדים נמצאת בחלת בעלי עשה ניתוח שבוע שעבר זה הדבר היחיד שהשתנה.
יש לנו ביישוב קראוון שמוכר מזון מהיר
חלמתי שאני הולכת באזור שלו ורואה עגלה גדולה כמו של המאפיות עם חלות ולחמניות עגולות ואני אומרת לו איזה כיף התחלתם לאפות חלות ואיזה ריח טוב זה יעשה ברחוב
ואז שואל אותו כמה עולה חלה והוא אומר לי 2 חלות ב75 ואני חושבת לעצמי שזה קצת יקר ומתלבטת בחלום אם זה מחיר טוב ל2 חלות והם די גדולות וחושבת לקנות בסוף רק לחמניות
תודה רבה

אלישבע777

Well-known member
שלום ארבל האחד, הנה הפרוש שלי לחלומך על חלות ועל לחמניות

חלק א – נפתח יפה ואופטימי. את מגלה לפתע עגלה עם חלות ולחמניות ומתפעלת וזה משמח אותך כי המאפים יפיצו ריח טוב בכל הרחוב.

בעלך עבר ניתוח והנה, עוד מעט קט הוא ישוב לאיתנו, איזה כיף! את והילדים ושאר בני המשפחה והחברים ( "כל הרחוב"), יוכלו להיות בקרבתו ולהינות ביחד ( "ריח טוב")

חלק ב- אין ארוחות חינם. את רוצה לקנות את חלה אחת ריחנית והוא מציע לך שתיים במחיר מופקע. את בחל"ת ובימים אלה צריך לחסור. החלות ממילא גדולות מדי והכסף יספיק רק ללחמניות. העין רואה וחומדת. אבל לא יש לך אחריות! תמיד צריך לעמוד על המשמר ולבדוק מחירים, בפרט למי שנמצא בחל"ת ( או בחופשת מחלה). על חלות, אפילו אם הן גדולות, משובחות ומפיצות ניחוח, אסור לשלם מחיר מופקע. חלות הן לחם יוקרתי. (מוצר יוקרתי, לא עממי). אומנם הלחם הוא מזון בסיסי לאדם, אך לא חלות. אפשר ורצוי להסתפק במועט ולקנות רק מה שצריך ובכמות הרצויה ( לחמניות , הן זולות יותר, קטנות יותר וצנועות יותר ולא פחות טובות מחלות).

החלום קורא לך לחסוך ולא לבזבז את כספך על דברי מותרות. אפשר להחליף אותן למוצרי צריכה צנועים יותר.

אפשרות נוספת – חלה=מחלה. בעלך זה עתה עבר ניתוח והוא צריך להחלים ממחלתו. החלה היא גם החלמה. כשהוא יחלים ויחזור לאיתנו, תוכלו להרשות לעצמכם לקנות מוצרים יקרים ( חלות) . עוד אפשרות לחמניה = לחמא עניא ( לחם עוני בארמית) , הלחמניה היא לחם קטן, שגם "עניים" יכולים להרשות לעצמם לאכול. הלחמניה יכולה לסמל – החלמה וגם חלום. את חולמת על עתיד טוב יותר מבחינה כלכלית ובריאותית.

אשמח לקבל ממך תגובה על כל פרוש. יתכן שכולם יתאימו או חלקם ויתכן שאף פרוש לא יתאים. בכל מקרה, תוכלי עתה לפרש את חלומך כפי שאת מבינה אותו.

היי אלישבע
תודה על הפרוש לגבי חלק א' אכן נשמע מדויק אומנם הוא עוד כואב מהניתוח אבל בהחלט נהנים מזה שהוא בבית אחרי הרבה זמן שבקושי היה בגלל העבודה.
החלק השני יותר מתחבר לי הפרוש הראשון שבעקבות החל"ת עדיף כרגע לחסוך
תודה רבה
# לא קשור לחלום איך משנים שם משתמש הבן שלי נכנס דרך המשתמש שלי שינה את השם ולא יודע איך להחזיר חזרה

אלישבע777

Well-known member
היי אלישבע
תודה על הפרוש לגבי חלק א' אכן נשמע מדויק אומנם הוא עוד כואב מהניתוח אבל בהחלט נהנים מזה שהוא בבית אחרי הרבה זמן שבקושי היה בגלל העבודה.
החלק השני יותר מתחבר לי הפרוש הראשון שבעקבות החל"ת עדיף כרגע לחסוך
תודה רבה
# לא קשור לחלום איך משנים שם משתמש הבן שלי נכנס דרך המשתמש שלי שינה את השם ולא יודע איך להחזיר חזרה
תודה על התגובה ! שלחתי מסר בפרטי

למעלה