חמותי הנפלאה

dafgol

New member
חמותי הנפלאה ../images/Emo23.gif

גולן היום בב"ש, ואמר שאם יספיק בדרך חזרה יעבור דרך אמא שלו ואחותו (כל המשפחה שלו הרי גרים בשדרות) למרות שזה מעריך לו את הנסיעה מאוד, אבל מצד שני הוא כבר "בסביבה", 40 דקות ממנה....אז הזדמנות לקפוץ לבקר. הוא עדיין בב"ש ולא יודע מתי בכלל יצא משם לכיוון צפון ואם יספיק לעבור דרך חמותי...מחכה לו עוד חתיכת נסיעה עד הבית. עכשיו חמותי מצלצלת אלי להודיע לי שגולן חייב ! לעבור דרכה....(כמובן שעם ההומור השחור שלנו צחקתי שאולי החמאס ירגיע קצת לקראת בואו של גולן לעיר ילדותו ונעוריו) שאלתי אותה למה הוא חייב לעבור דרכה.....והתשובה של אמא שלו לא איחרה לבוא... חוץ מזה שהיא החליטה שפה אין מספיק סופרים
וכבר עשיתי קניות.......קנתה לנו ימבה עופות ירקות פירות וממתקים לילדים, והכי חשוב...הכינה לו מרק, ווריניקס שהוא אוהב, כבדים וכל מיני "אוכל של אמא".(המצב הבריאותי שלה לא טוב אבל הלכה וטרחה ועמלה) אשה מדהימה שכמותה
... אז כמובן שגולן לא יאכזב אותה ויעבור דרכה.....ויביא את כל מה שקנתה לנו. ככה שגם היום הבנים ואני לבד, כמו כל השבוע....בטח לפני 23:00 הוא לא יהיה בבית , מחר עוד מצפה לנו יום ארוך ועמוס. אבל מה לא עושים בשביל אמא.....אמא יש רק אחת. תודה לאל שהתברכתי בחמות (חמה או חמות?) מדהימה כזו זהו...סתם רציתי לשתף

נראה לי אומרים חמות ועוד קצת סיפורים משדרות

אתה יודעים הרי שגם לי יש דודים בשדרות (אחות של אמא שלי) אז בבית של אמא של בעלה נפל היום קסאם והיא נפצעה קל ופונתה לבית חולים אמא שלי עכשיו שם ונראה שהיא בסך הכל בסדר..

../images/Emo140.gifחמה כזו יקירתי זו מתנה.

ואגב,,אימא שלי פה לידי ואני מסבירה לה לעבוד עם המחשב שלה,, בדיוק נכנסתי לפורום וקראתי את שכתבת,,כל הכבוד לה באמת, זה נכס וצריך לשמרו, שבת נהדרת שתהיה לכם/לנו/לכולם,,,

דפנה............../images/Emo24.gif

חמה כמו שלך זו באמת .............
(בעצם אני הייתי שולחת
את חממממממה שליייייי לשדרות ומשאירה אותה שם לתמיד) אוהבת דנייי

frige

New member
חחח, תעברו דרך עפולה

יש שם מישהי שצריך לאסוף בדרך. דפנה - באמת כל הכבוד לה, שתהיה בריאה
. שבת שלום.

למעלה