חמישה ימים בנובמבר לצפייה ישירה - תרגום מובנה

• פותח הנושא rialhe02
  • פורסם בתאריך
R

rialhe02

Guest
לצפייה בסרט המלא לחצו כאן!

חמישה ימים בנובמבר לצפייה ישירה, חמישה ימים בנובמבר להורדה, חמישה ימים בנובמבר תרגום בעברית מובנה לצפייה ישירה או להורדה, חמישה ימים בנובמבר כתוביות בעברית להורדה או לצפייה ישירה, חמישה ימים בנובמבר 2022 סרט לצפייה ישירה או להורדה עם תרגום בעברית / כתוביות בעברית, 5 ימים בנובמבר לצפייה ישירה או להורדה עם תרגום בעברית / כתוביות בעברית, Novembre לצפייה ישירה, Novembre להורדה, Novembre כתוביות בעברית להורדה או לצפייה ישירה, Novembre סרט 2022 לצפייה ישירה או להורדה עם תרגום בעברית / כתוביות בעברית – הסרט המלא באיכות FULL HD 1080p ובחינם, הדלפה בלעדית. תקציר הסרט: חמישה ימים בנובמבר (בצרפתית: Novembre) הוא סרט מותחן ופעולה צרפתי משנת 2022 שבוים על ידי סדריק חימנז (שביים בעבר את רחובות הפשע של מרסיי). בסרט מככבים ז’אן וזרדם, כמו לכאורה כולם באפליקציה הזו, יש לי המון דעות על טוויטר ועכשיו זה זמן טוב לפתוח קצת על החוויה שלי בחברה. צייצתי במשך שנים לתוך הריק מאהבתו כמו רבים מכם, אבל אחרי שמכרתי את הסטארט-אפ שלי לטוויטר ב-2020, סוף סוף יצא לי לראות את זה מבפנים. מקרוב זה היה גם מדהים וגם נורא, כמו כל כך הרבה חברות ודברים אחרים בחיים. בתור מישהו עם תחושת דחיפות מטורפת מובנית בתוכי, טוויטר הרגיש לעתים קרובות מטומטם ובירוקרטי. משחקי כוח מטומטמים, ארגון מחדש ושינויים בשמות הקבוצה למען האגו של מישהו היו הסחות דעת שהתרחשו באופן קבוע מדי. אתה לא יכול להיות רק בנאי - אתה גם צריך להיות פוליטיקאי. ושישה אירועי ירי מדווחים למשטרה המקומית, לצד טבח שמתרחש בתיאטרון בטאקלאן בעיר. מנהלת המלחמה בטרור של המשטרה הלאומית הצרפתית, בראשותו של פרד, מוצאת עצמה מנהלת חקירה סיזיפית ומצוד בקנה מידה נרחב ללכידת המחבלים, בחמשת הימים שלאחר מכן.​

למעלה