חמש דקות מהבית....

להלהלה73

New member
חמש דקות מהבית....

...שלי יש מסעדה מונגולית. החוויה המונגולית שבירדנית-בכניסה לקיבוץ כנרת. מנה ראשונה אגרולס וסושי,בתוספת של מיני מתאבנים שונים. לפני זה לא לשכוח מרק - וון טון \ תירס \ חמוץ מתוק מנה עיקרית מתחלקת לשתי אפשרויות האחת מזנון תאילנדי שאתם בוחרים והם מקפיצים השניה מזנון סיני. אני בחרתי בסיני,התחלתי בכבש בתנור בתוספת תפוחי אדמה,המשכתי באווז ברוטב שום ודבש,לסיום לקחתי בקר נוסח סיצ´ואן שהיה קצת פיקנטי. מנה אחרונה גלידה עם פירות ואפשר לשלב כראות עיניכם + קפה או תה. כל התענוג כולל בירה עלה 100 ש"ח כולל שירות לאדם. המחיר הרישמי הוא 87 ש"ח לאדם משקאות קלים תוססים טבעיים או חריפים בתוספת תשלום. לא צינתי אך מדובר באכול כפי יכולתך. שני חיסרונות מבחינתי הם שהמקום כשר ושבשביל לעשן צריך לצאת החוצה. המלצתי היא לבחור במזנון הסיני ולנסות את הסאקי. בתאבון.

fiana123

New member
הטייק אווי מגעיל

לקחתי שם פעם נודלס עם עוף וזה היה כל כך מגעיל שאין אפילו דרך לתאר את זה... גם האגרול שמנוני מידי...

הייתי שם בחתונה

האגרול היה מצויין אבל כל השאר די מאכזב. מצד שני החתן והכלה לא ממש מבינים בבשר אז אולי זה בגלל בחירת המנות.. בחתונה דווקא היה מותר לעשן אבל מצד שני נורא יפה בחוץ אז לא נורא אם צריך לצאת. אני אישית כשאני מגיעה הבייתה להורים שזה גם חמש דקות מה... מעדיפה ללכת לאכול במסעדה מ ע ו ל ה שנקראת ´צל תמר´ בכניסה לקיבוץ אשדות יעקב איחוד. כל הבשרים פשוט טובים אבל הכי אני אוהבת את היען שהם עושים. יאאאמי!!! מומלץ בחום. כשאמא לא יודעת לבשל ולא בגלל שאבא שולט במטבח (קיבוצניקים מה אתם רוצים?) טוב שיש מסעדה כזו טובה קרוב לבית.

למעלה