חנויות בלונדון~

Vivi Sparrow

New member
חנויות בלונדון~

קבלו התנצלותי על הכתום, לא מצאתי לאן לשרשר. האם למישהו כאן יש שם של חנות, אם לא יותר מאחת, המוכרת אלבומי ג'יירוק/ג'ייפופ? כתובת מדוייקת בהחלט תקל ותועיל. תודה מראש !

oracle

New member
או לונדון... *__*

החנות הראשונה שקופצת לי לראש היא זו, אבל קחי בחשבון שהדיסקים שם יקרים בטירוף כי הם לגמרי מקוריים וביבוא מיפן... תהני~~ ^_^

Vivi Sparrow

New member
זו חנות אחת עם הרבה דברים מיפן? O:

כמו מרכז קניות עם מוצרים יפניים בלבד *_* ? תודה! D: [עדיין פתוחה לעוד חנויות וכתובות]

oracle

New member
כן. חנות יפנית אחת שמיועדת ליפנים..

יש שם גם סופר עם אוכל יפני, וסוכנות נסיעות יפנית וכל מיני... אחלה מקום :>

Vivi Sparrow

New member
וזה קרוב יחסית לתחנת ויקטוריה~

אז נראה לי שאני אלך לשם ^_^ [אמג, יש שם פוקי ;; זה אחד הדברים הכי טעימים שאי פעם אכלתי - אפילו פוקה וגארו אכלו פוקי! (יש לי את הDVD של Funny Love Stories, זה באחד הקטעים האחרונים ^^") ] למישהו יש עוד מקומות בלונדון? ם:

מ א י י ק

New member
נכון../images/Emo19.gif

אבל באוטאקו יש דברים מעולים שקשורים לאנימה וגם כמה DVD של BoA בכל אופן..יש באתר הזה: www.ebay.com יש בו המון דברים,של מוזיקה יפנית,אם את מעוניינת תסתכלי,הם אמינים והם לא עושים בעיות של כרטיס אשראי והמחירים אני חושב סבירים.

alice123

New member
יו תהני ~כיף לך

*לונדון* גם אני רוצה ~ואין לי מושג לגבי חניות סורי ^^"

Nora Shu

New member
:O!

מתי את טסה? [או שכבר יצאת? XD] .... תביאי לי פוקי תות >:

Envious

New member
אומיגוד לונדון!!! D:

אם תפגשי את דוד שלי שחר תמסרי היי!!!
ותהני חח אני רוצה מתנה!! >< חח

SuLeRu

New member
לונדון!!!

אויי איזה כייף לך! את טסה ללונדון (את כבר שם??) טוב אז לא משנה אבל בכול זאת אל תגידי שאת מישראל!!!! עם כן.... אז בהצלחה! ^^ גומנה אני לא ממכירה אף חנות בלונדון יש לי חברה שהיתה חצי שנה בלונדון אבל עכשיו היא בחו"ל אז ההיתי יכולה לישאול אותה אבל... היא לא כאן. מקווה שתיסתדרי **מקנאה**

Vivi Sparrow

New member
עדכון למעוניינים:

הוחלט שנטוס בכריסמס, לא התאים לנו עם לוח הזמנים, מה גם שאף פעם לא הייתי באנגליה בכריסמס והמשפחה שלי שם עושה תמיד מסיבות וחגיגות ומשחקים עם ממתקים ושוקולדים, ויהיו לי הרבה תמונות יפות לצלם
אתם עדיין מוזמנים להציע שמות של חנויות ומקומות, תודה לכולם!

Nurmidor

New member
אוף, אבל אף אחד לא נוסע ללונדון >:

אלא אם הוא גר באנגליה או משהו. התכוונתי טסה

למעלה