חנויות ומועדונים שמוכרים רגאיי

ZeusMan

New member
חנויות ומועדונים שמוכרים רגאיי

זהו שירשור שמטרתו העירקית היא ליצור מין מפת דרכים לתייר הממוצע שיכיל בתוכו אינפורמציה לגבי חנויות ומועדונים שאפשר למצוא בהן מוצרים או שמנגנים דברים מעולם הרגאיי באשר הוא... כל מועדון,חנות,ליין מוזיקה,מכור אינפורמציה, שרשרו את כולם לכאן :

אחלה

אז בארץ יש לנו את קרמבו רקורדס וחוד המחט, שתי חנויות שחובה לבקר בהן. למעשה אלו שתי החנויות היחידות שדואגות ליבא סחורה מחו"ל על בסיס קבוע, בכל אופן בכל מה שקשור לרגאיי. יש שם מבחר גדול של אלבומים על גבי CD, וחשוב מזה של ויינילים 7-10-12". הרבה רידימים, הרבה חדשים. נו באמת, אני לא צריך לספר על החנויות האלה מי שמבין משהו בטח יודע... חוצמזה יש עוד חנויות שאפשר למצוא בהן מציאות לפעמים בת"א חור בשחור והאוזן השלישית אבל הן לא עושות יבוא מחו"ל באופן קבוע ולכן לא תמצאו שם הכל. קרמבו רקורדס-שנקין 18 תל-אביב חוד המחט-כיכר מסריק תל-אביב

ZeusMan

New member
עכשיו זו ההיזדמנות, צאו מהחורים !!

כשף, יער ושות' זה הזמן להנפיץ....

ZeusMan

New member
צאלים

פאב מעולה בנגב הצפוני, ששואב לתוכו וייב מדהים שהידוע מכולם םהוא וייב הרגאיי... בחודש הזה הולכים להיות לא מעט הופעות ומסיבות שקשורות בעיניין, תחזיקו חזק כי זה מגיע... לינק, צאלים צאלימלים

ZeusMan

New member
זהו ?! אין !?

כשף ?! את עושה את זה פעמים בשבוע, מה קרה הפעם ? את לא רוצה ליחצן ?!

אני מפחדת!!! ../images/Emo9.gif כל הזמן צועקים....

עלי שאני שמה הודעות על מסיבות במקומות שלא מיועדים לזה
אז אפשר?!?!!?!?!?! כי אין לי בעיה.. אני יתן מלא!!!! מחכה לתשובה
-כשף!

זה השרשור לספר על מקומות

שמנגנים בהם רק רגאיי, מוכרים בהם דברים של רגאיי וכאלה... לא לספר על המסיבה הקרובה אלא באופן כללי.

אה הבנתי.. טוב אז לרשימה--

**אז כמובן יש את הסלואו משה.. שם יש ליין רגאיי!! מי שמעוניין לדעת עוד פרטים מוזמן לטלפן למספר הזה- 054-4945522 **יש את מועדון ה'ראסטה' ברח' הרכבת 36 בתל אביב.. גם רץ ליין דו חודשי שם של הופעות של טוני ריי והמקום מתפקד כפאב בשאר החודש.. **יש את הניין ביצ' שמתחיל בקרוב מאוד לבצבץ לו לקראת הקיץ. **בקרוב גם יתחילו מסיבות רגאיי במכמורת ב'חווה של אליק'!! **הבארבי בתל אביב ובכפר סבא- כל כמה זמן יש שם הופעות/מסיבות פאנן. **יש את ברזילי שעושה פעם בכמה זמן איזו מסיבה סבבה. **בג'ה פן יש כל מיני מסיבות, האמתי שמלא זמן לא הייתה שם מסיבת רגאיי טובה **היה או עדיין יש איזה משהו ברעננה.. לא זוכרת בדיוק- אבל יכולה לברר
**יש את הסיטיהול והלונה בחיפה שהבנתי שמתבצבץ שם רגאיי בחודשים האחרונים.. **יש את האינדיקה בבנימינה שהתקווה 6 מופיעים שם ובכלל צצות שם מסיבות רגאיי מדי פעם. **קיבוץ כנרת כמובן, ליין שבועי יש להם!! **בדוגית החוף היפיפה והמדהים ב'מקום של נפתלי' יש כמעט ורק רגאיי. **בבאר שבע בפאב 69 יש יציאות של מסיבות רגאיי. **יש מקום על כביש 4 דרומה כמובן שכתוב בו 'PUB' שגם שם יש מסיבות רגאיי לפעמים. **בצאלים יש משהו של רגאיי.. לא יודעת, אף פעם לא הייתי-- אבל חברים אמרו שהמסיבות פצצה שם. **יש באילת את הפאב 'ג'אמין' בבעלותו של רועי, מקום נעים ויפיפה. אממ.. מה עוד יש?!!??! אם יעלה לי עוד מקומות אני אוסיף (= וכמובן.. אתם מוזמנים לחדש לי מקומות עם גוד מיוזיק
-כשף!

אה והכי הכי חשוב!!

בתור אחת שגרה ליד נתניה.. ויודעת כמה זה *יין לנסוע לתל אביב בשביל מסיבה טובה, החלטתי להביא את הרגאיי לנתניה, מצאתי איזה פאב נחמד עם פינת נרגילות ומיזרונים- משהו סאטלה באטלה- אני מקווה שהדברים יסתדרו, ונכניס במקום לא מסיבה יותר כמו פאב רגאיי שזה יהיה פעם או פעמיים בשבוע-- כמובן אני אתן המלצות של שירים מדהימים!! והולך להיות בן *ונה!!! אני אדאג לזה באופן אישי!!
אז פשוט תחכו לעידכונים!!!!! *ובקשר לכל המקומות שציינתי מקודם, כל שאלה שעולה לכם בראש - אתם מוזמנים לצלצל אליי ולשאול מה שבא לכם, אני אשתדל לעדכן כמובן לגבי מסיבות טובות.. אני במספר- 054-4945522 שיהיה ערב מהנה מלא בחיוכים
אני יודעת ששלי יהיה ככה!!!!!!! -כשף!

מההההה????........

הלוואי ויהיה בנתניה משהו כי אני מחדרה וכבר נמאס לנסוע לת"א

יהיה מאמי יהיה.. מילה שלי..

רק ציינתי ואציין שוב, שזה יהיה כזה ערב רגאיי בפאב- יאנו פאב רגאיי באחד מהימים בשבוע!! אולי נעשה שם ליין!!!! אני יעדכן ברגע שיזוזו יותר פרטים-
ואת והפורום תתחילו להתכונן לערב רגאיי בנתניה באחד מהשבועות הקרובים!!!! מווואאאהההה
-כשף!

אני עוד יחשוב שאת עוקבת אחרי ../images/Emo9.gif

אממ.. פשוט יש כל כך הרבה מסיבות בסופי שבוע- אם נעשה ערב רגאיי בנתניה, בפאב, שלא מציע סאונד סיסטמים- אלא רק מוזיקה ככה מהמחשב.. ומי את חושבת שכל הקהל ילך?!?! אה.. אבל כשחושבים על זה, הכניסה היא חופשית, ויש זולה ונרגילות ורגאיי- וזה קרוב הבייתה- אז למה לנסוע עד ת"א למסיבה?!?! אם יש פאב סאטלה שמנעים ת'אוזן.. הופלה.. את רואה.. הכל מסובך- אבל וואלה ניפתר בקלי קלות!! וכמו שאת רואה אני הסתבכתי כאן עם המשפטים חהחה- אז מה נראה לך ו/או לפורום?!?!?! חמישי, מוצא"ש או באמצע השבוע?!?! -כשף!

למעלה