חנויות זולות

חנויות זולות

היי אנשים, יש לי שתי שאלות אם אפשר. 1. אני יודעת שיש בדבלין ברח' מור שוק פירות וירקות. האם יש למישהו מושג אם יש עוד שווקים חוץ מזה? 2. שאלה נוספת- אני מחפשת מקומות זולים לקניות (בגדים בשבילי ומתנות לחברים). יש למישהו רעיון איפה אפשר למצוא את החנויות האלה עם הצעיפי צמר (החנויות שיש בכל מסלול טיול- שיש בהן מלא דברים יפים אבל לא בדיוק שטויות של תיירים) במחירים סבירים ולא במחיר של 24 יורו לצעיף?

jonbaum

New member
ככה

1. אני לא מכיר עוד שווקים חוץ ממור סטריט. 2. תנסי ב-George's Arcade שנמצא בין George's Street ל-Drury Street (רחובות מקבילים לגרפטון סטריט). יש שם כל מיני פיצ'יפקעס ואני לא חושב שהדברים יקרים.

jonbaum

New member
אפרופו שווקים

יש גם את ה-farmers' markets שמסתובבים. כל יום הם במקום אחר. הם מוכרים ירקות אורגניים (יקר אבל טעים), כל מיני גבינות של יצרנים קטנים, סוגי לחם, עוגות וכו'. סביר להניח שיש אחד כזה באיזור שלכם באחד מימי השבוע.

wgaf

New member
בגדים בזול

PENNYS - יש ברחוב אוקונל וברחוב פרנל את יכולה לקנות גינס לעצמך ב 7 יורו. החנות הכי זולה בדבלין - GUYNEYS ( לכל מי שיש השגות על האיות מוזמן לא לענות ) ברחוב טלבוט . יותר זול אפילו.

jonbaum

New member
פניז

אכן זולים עד כדי גיחוך, אבל האיכות שלהם לא תמיד מי יודע מה (וזה לפעמים בלשון המעטה). DUNNES טיפה יותר יקרים, אבל האיכות קצת יותר טובה - הם במיוחד חזקים בבגדי ילדים. בקשר ל-GUINEYS (סליחה על תיקון הכתיב) - לא ידעתי שהם מוכרים בגדים. הכרתי אותם בתור חנות לכלי מיטה סופר זולים.

למעלה