חסכון בדלק - רשומה מעניינת

tomer2007

New member
חסכון בדלק - רשומה מעניינת ../images/Emo62.gif

הופיעה בדף הראשי של תפוז ורציתי שתספיקו לקרוא כאן

ariri

New member
חסכון בדלק

1. נסיעות ב"פול" אם אם ניתן לנסוע עם שכן/חבר "פעם אני לוקח אותך ופעם אתה" 2. נהיגה חסכונית ללא עצירות פתע והעצות אלא נסיעה במהירות קבועה ככול שניתן , רגוע זה גם בטיחותי יותר. 3. תדלוק עצמאי, לחסוך את דמי השרות. 4. בעצירות מעל 5 דק' לכבות את הרכב. 5. בטיפולים התקופתיים לוודא כיוון נכון של תהליך הבעירה (קרבורטור) לניצול מקסימלי של הדלק. 6. הפעלת מזגן, צורכת כ 20% מצריכת הדלק אז אם לא חם מידי אז חלון פתוח עדיף. 7. הסרה מהרכב גורמים המפריעים או מקשים כמו גגון או לרוקן את תא המטען מציוד המחנאות שנגרר ברכב באופן קבוע. 8. לצרף כמה משימות לכל נסיעה (בחזרה מהעבודה לעשות קניות, בדרך לעבודה להקפיץ את הילדים). 9. למי שעובד בכרך הפקוק, לשלב נסיעה ברכבת/אוטובוס זה חוסך גם עלות חנייה וזמן.

הצעות לחסכון מ-YNET והערה אחת

YNET פרסמו בזמנו כתבה ובה רשימה של הצעות לחסכון בדלק, תוכלו למצוא אותה כאן. היא מכילה כמעט את כל הדברים שכתב אריק ועוד כמה מענינים. אריק - אני רק רוצה להעיר על סעיף 6. בנסיעה בין עירונית (במהירות גבוהה) עדיף לסגור חלונות ולהדליק מזגן. --------------------------------------- דרך אגב, למרות הכותרת שתפוז נתנו לפרסום של הרשומה שלי, היא לא עסקה בחסכון בדלק אלא בשאלה האם כדאי לנסוע לתדלק בתחנה מרוחקת בגלל שהיא זולה יותר. והמטרה שלי בסופו של דבר היא לגרום לתחרות "אמיתית" בין תחנות הדלק. ותודה לתומר, שהביא אותי הלום.

מחשבות

New member
למי שנוסע מעל 20000 ק"מ בשנה יש רק

פתרון אחד לחיסכון בכסף: מעבר להנעה בגז.

למעלה