חצי עוף - על משמעות הדמויות במוזיקה

חצי עוף - על משמעות הדמויות במוזיקה

פוסט חדש שלי - לא באמת מדבר על היפהופ, אבל ספציפית מתעסק באחד הנושאים שיותר רלוונטים להיפהופ מלכל ז'אנר אחר - על משמעות הדמויות במוזיקה.

מוזמנים לבדוק את זה - אני ממשיכה לפרסם כאן חלק מהפוסטים מדי פעם כי למרות שזה לא לגמרי קשור, נראה לי שזה יכול לעניין אנשים שמתעסקים במוזיקה בכלל, ולאו דווקא ז'אנר ספציפי (וכמובן חלק מהדברים שאני כותבת קורצים גם לעולם שלנו).

אשמח לתגובות :)

http://shirilad.wordpress.com/2012/07/14/קווים-לדמותם/

Killo Vat

New member
אחלה דבר

האמת - בור שכמותי - שלא ידעתי שמרקורי נולד בשם שציינת, ובהתחלה חשבתי שאת מדברת על מוזיקאי אחר.

היתה חסרה לי קצת אחידות ועקביות. ההבדל בין האישיות של מרקורי כ"פרדי מרקורי" אל מול "פארוק בולסארה"? כי אחרי הפסקה אעל רד בנד, הרעיון הזה די נעזב לטובת הביוגרפיה של מרקורי לקראת סוף חייו - שזה מעניין מאד לכשעצמו.

בכל מקרה, את כותבת יפה, ואשמח לקרוא עוד פוסטים

קול :)

שמחה שאהבת בגדול - יכול למצוא עוד פוסטים ממש שם בצד ימין, ולהירשם לנוספים כמובן במקום לקבל את ההספמות שלי בפורום P:

תודה על ההערה - בצורה קצת מצחיקה, דווקא יצאתי לפוסט הזה מתוך המחשבה על the show must go on והדמות של פרדי מרקורי, לכן כשהגעתי לזה בסוף זה מבחינתי היה הנוקאאוט של דמות שלמה, והקישור נראה לי obvious. אחרי שקראתי את ההערה שלך ועברתי על הפוסט שוב, ישמצב שזה באמת לא היה כל כך ברור.

live and learn - thanks :)

למעלה