חצי + 7

חצי + 7

ראשית - ברכות לפורום. ולשאלה. בעצם, רצון לשמוע מה דעתך. מזה כמה שנים, לחבר טוב שלי, גבר בו 50+ תאוריה לגבי השילוב המתאים לגבר לפרק ב´ בחייו. נוסחה המשלבת לטענתו, איזו סטטיסטיקה שערך בשילוב עם מימוש פנטזיות. לתדהמתי, יצרתי קשר, ע תחילת פריחתי כגבר גרוש עם אישה צעירה. וראה זה פלא: מחצית שנותי ועוד שבע שנים הם שנות חייה. הנוסחה מתאימה.....:) מטריד אותי, כיוון שאני יכול להיות אבא שלה:) עכשיו זה סבבה. אני בן 44. היא בת 29, מה יהיה עוד 15 שנה? תרח בן 60 עם פצצה בת 45? אם אמא שלי היתה חיה, היתי צורח :"אאאממממל´ה"!!!!! ואת, מה אומרת המומחית הצעירה לעניני זוגיות???(:)

הלואי והייתי מומחית ../images/Emo6.gif

אני ממש לא. אני לומדת כמו כולם.
מנסיוני האישי אני יכולה לספר כי היו לי הרפתקאות עם גברים המבוגרים ממני ב-17 וב- 24 (!) שנים. את שניהם אני זוכרת מאוד לטובה.. בניגוד לכמה צעירים ממני בכמה שנים ובני אותו גיל. אין חוקים כאן! יש לי דודה שהתחתנה בגיל 17 עם איש המבוגר ממנה בחמש עשרה שנה. אחרי 45 שנות נישואין הם עדיין נשואים באושר. היא עדיין מעריצה את האדמה שהוא דורך עליה, כשהוא מצליח לרדת מהמיטה ולדרוך על האדמה.. ועוד משהו. היא אישה יפייפיה. תמיד היתה. הוא - לא. איש פשוט מראה אבל עם עושר פנימי עצום. חכם, משכיל.. ארו - עזוב אותך מנוסחאות וחוקים. הכימיה והקשר בין בני הזוג הם שיקבעו. מה אכפת לך מה יהיה בעוד 15 שנה?????? אולי בעוד 10 שנים יפגע מטאור בכדור הארץ וישמיד אותנו בעוד אתה וזוגתך הצעירה בדיוק אחרי האורגזמה השלישית שלכם?? קיבינימאט! כל כך הרבה איכסה עוטף אותנו כל יום, שיש לנו את כל הרשות בעולם להנות מהמטעמים שאנחנו יכולים להשיג. ואם היא תעזוב אותך כשתהייה בן 60 - תחפש מישהי בת 18 !
לך על זה, חומד.. ותהנו מכל שניה יחד! פסי (א-מומחית לעניני זוגיות ותולעי משי)

מייקי69

New member
אוייש אוייש אוייש - מה יהיה?

מה הקטע הזה עם הגיל???? בחיי שאני לא מבינה. זה הרגע יצאתי מכמעט נישואין עם מישהו צעיר ממני ב - 8 שנים. היה פיצוץ. כל הזמן חשבתי שיגיע היום שבו הוא יהיה במשבר גיל ה-40, ואני כבר אספור נכדים. אני עדיין כועסת שהוא לא נשאר עד לגיל 40, כדי לבדוק את התיאוריה. קצת הלחיץ, האמת. לפגוש את החברים שלו, הרווקים. ולפגוש את אבא שלו, שיכולתי להתעסק איתו בקלי קלות... אבל צחקנו נורא שכשאני השתרללתי עם בחורים, הוא היה עדיין עם גשר על השיניים, בכיתה ה´... בקיצור, היה מגניב והיה פאן. עכשיו אני פועלת על פי ההנחיות של החברים שלי (בדיוק כמוך), ומוצאת עצמי בוהה מעבר לשולחנות בתי הקפה בכל מיני גברים עם קמטים שנראים, וסנטר כפול. ואני תוהה האם הליבידו שלהם עדיין פעיל... חחחחחחח תגיד תודה, יא מפגר !!! איזה כייף זה להקסים בחורה צעירה. איזה כייף זה לעמוד לידה, להיות שווה בעיניה. להיות גם וגם. גם צעיר לנצח וגם בוגר ומנוסה. קח מזה את כל מה שתרצה. כל מה שאתה יכול. והעיקר - זכור - בכל יחסים ומערכת זוגית, יש מיליון מכשולים. אם אצלך זה רק הגיל - אתה המאושר באנשים. תאמין לי, אם לא היה זה - היה משהו אחר. ראבאק, בנאדם !!! פגשת את האושר ? - קח אותו !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

תבור.

New member
כל גיל והתרגיל ...

פער גילים ייתכן ובהרבה סיטואציות כנראה מבורך מבחינה מינית עיין ערך "האשה הבוגרת והמאהב הצעיר" . מכיר זוג בו האשה בשנות החמישים מינית מאד בשלה ומנוסה בעלה בן 70 . היא מקבלת המון הצעות מגברים הנמשכים אליה ומניחים שהיא לא מסופקת מינית . האשה לא בוגדת בבעלה אם כי מצאה דרך משלה לספק חסכים מיניים . על הדרך בפעם אחרת ויועלה כנושא לדיון .

מחר עוד תשאר על האדמה וכדור הארץ?

כי בימינו החיים הם משהו קצת נזיל כזה, ולא הייתי מהמרת על המשך החיים לעוד 15 שנה.(ראה ערך בניני תאומים, ועוד כמה פיגועים אצלנו, תאונות דרכים, מחלות...נכון שעשיתי לך טוב?) תעשה מה שאתה מרגיש איתו נכון -היום. ואם תכיר אישה "מתאימה" בת גילך (נניח) זה אומר שבהיותך תרח בן 60 והיא בת 59 (תמיד שנה פחות ) היא עדיין תהיה איתך? או שתגיד לך שמיצתה את הקשר? חיים עכשיו!

../images/Emo65.gifמזל טוב לפורום../images/Emo65.gif

ולגופו של עניין מסכימה לכל מילה של אחותו בין פיגוע לפיגוע למי יש סבלנות לעשות תחשיבים לעוד 15 שנה? צריך להנות ממה שיש היום. בהצלחה

Michelle1

New member
../images/Emo65.gifמצטרצפת לאיחולים../images/Emo65.gif

בהצלחה לפורום החדש ולמנהלת

למעלה