חרא אימיול בקנדה....

אלבי55

New member
חרא אימיול בקנדה....

אני מחוברת דרך הספק ROGERS לאינטרנט ומסתבר שהספק הזה חוסם פורטים לאימיול ולכן האימיול לא עובד פה. רציתי לדעת אם מישהו משתמש פה באימיול ודרך איזה ספק הוא מחובר? ןאם בכלל האימיול עובד כאן? אם כן אני יחליף ספק תודה

האימיול עובד יופי עם רוגרס,

וגם עם ספקי רשת אחרים. מכירה הרבה אנשים שמורידים ומורידים ומורידים בצורה לא חוקית אם מותר לגלות מאימיול גם בקנדה וגם דרך רוגרס. ועוד בקצב שהם מגדירים כחלומי. צחקו עלי כששאלתי אם נתקלו בבעיות. ואמרו לי להגיד למי ששאל , שיבדוק את הגדרות הרשת שלו, ואת חוסם האש שיש לו על המחשב בגין ראוטר, או שומר מפני וירוסים. אישית אין לי מושג.

Orna L N

New member
נכון אתה צריך אולי לפתוח port

c ROUTER אם המחשב שלך נחובר ל ROUTER אתה יכול לחבר ישירות למודם ואז לנסות להוריד מאמיול ואם אין בעית הורדה אז יש לפתוח פורטים או שהרטואר .incompatible

אלבי55

New member
אין לי ראוטר ואין לי פיירוול

ביטלתי הכל וגם האנטי וירוס שלי לא קשור לעיניין ניסיתי הכל וגם שאלתי בפורומים של אימיול פה בקנדה ואמרו לי שאימיול ורוג'ר לא עובדים ביחד אבל אם אתם אומרים שזה עובד לכם אז חייב להיות משהו. אם אתם יכולים להגיד לי את הפורטים שלכם אולי זה יעזור לי... אני לא יודעת מה עוד יכול להיות זה משגע אותי....

באימיול אתה יכול להגדיר לו

שיעבוד על פורטים אחרים. אז אולי רוג'רס חוסמים את הפורטים הסטנדרטיים של האימיול מתוך תקווה שרוב המשתמשים לא יחליפו, אבל אם תשים פורט של איזה תוכנה סטנדרטית אחרת או אפילו סתם פורט אקראי, רוב הסיכויים שרוג'רס לא יחסמו. ואולי הם לא חוסמים איזה רשימת פורטים ספציפיים, אולי הם מאזנים עומסים בצורה אחידה על כל הפורטים, מקצים רוחב פס לכל פורט, ואז זה לא שהם מתאנים לאימיול, הם פשוט מאזנים אוטומטית

דן זאבי

New member
אצלנו אימיול ורוג'רס

הולכים יחד מצויין. אין לנו (ולהם) שום בעייה בזיווג.

אלבי55

New member
ניסיתי מלא פורטים

וכלום אחרי 5 דקות זה מתנתק אז התחלתי לעקוב על החוטים שיוצאים מהמחשב: מהכרטיס רשת מחובר למודם מהמודם מחובר לקיר, וגיליתי שיש לי בבית עוד מודם יותר גדול (שהמתקין הגיע הוא החביא אותו מתחת למיטה) והמודם הגדול הזה מחובר לקיר כמו הכבל של המודם הקטן ועוד חוט לקיר (כנראה של הטלפון) ניתקתי אותו לגמרי ממש החזקתי אותו ביד וניסיתי להתחבר שוב לאימיול וכלום אותו דבר רק שעכשיו גם הטלפון לא עובד אז החזרתי את כל החיבורים... אולי מישהו יודע יכול להיות שהקופסא הזאת זה ראוטר גם לכם יש את הקופסא הזו(לאלה שמחוברים לרוג'ר)? מה עוד אפשר לעשות זה לא יכול להיות גם ניסיתי את כל הגרסאות של האימיול....

אלבי55

New member
אם אתה מתכוון לזה שאני יכנס

לחיבורי רשת ושם יוסיף יציאה אז עשיתי את זה כבר הוספתי 2 יציאות כמובן שכל אחת זה גם UTP ןגם STP ועדיין לא עובד.....

PORT זה משהו אחר

אתה צריך לגשת לממשק הניהול של הראוטר שלך ולהפנות סידרה של PORTS לIP המקומי שמקבל המחשב שלך בהתחברות. קשה להסביר על רגל אחת. קרא לבן השכנים, תן לו שקית של M&M והוא יעשה לך את העבודה.

Orna L N

New member
או

להכנס לאתר של רוגרס מצא את הפורטים. לך ל RUN תקליד CMD כשיפתח לך החלון תקליד ipconfig . הוא יתן לך את הIP ADD קופי הדבק באקספלורר , יתן לך כניסה לפורטים ואז תבחר את הפורט שאותו אתה רוצה לפתוח.

אלבי55

New member
תראו אני מבינה במחשבים

פשוט אף פעם לא היה לי ראוטור (אם זה מה שבאמת יש לי ) אם אתה יכול ככה במשפט רק להסביר לי לאן לגשת כדי לפתוח את הפורטים, אני יעשה את זה. איזה שכנים? השכנים שלי לא אומרים שלום במעלית אבל אם תעזור לי אני יתן לך ארגז M&M ...

argonauts

New member
לא נראה לי שיש לך ראוטר

רק את המודם של הכבלים. הקופסה השניה -יש לך שירות טלפון של רוגרס? כי זה מתאים לתיאור של הקופסה שהם שמים לטלפון. בעיקרון עד כמה שאני יודע רוגרס לא חוסמים שום פורט , אם יש לך בעיה היא בהגדרות שלך במחשב. ותגדירי "מבינה" במחשבים....

argonauts

New member
ראוטר אם יש לך

יהיה ממוקם בין המודם של הכבלים למחשב. ויאפשר לך לחבר עוד מחשבים על אותו חיבור אינטרנט.

אלבי55

New member
אוקי אז כנראה

אין לי ראוטר, ובקשר להגדרות אז בפורום של אימיול עזרו לי והגענו למסקנה שאין לי בעיות בהגדרות האימיול, ובמחשב עשיתי פורמט והבעיה עדיין נמשכת, וליפני חודש היה לי עוד מחשב ושחיברתי אותו היה לי אותה התופעה אני ממש משתגעת מה זה יכול להיות , הסוג של המודם זה DPC2100 אולי יש למישהו את המודם הזה? נ.ב מבינה במחשבים אני מתכוונת שאני מכירה את ההגדרות של המחשב זה לא שאני יושבת מול המחשב ומעבירה תיקיות אני מבינה עיניין (ואני גם מתכנתת) הבעיה שאני לא מבינה ברשתות... תודה רבה לכל העוזרים אתם נותנים לי תקווה קטנה...

אלבי55

New member
יש לי מערכת הפעלה

WIN XP PRO בעברית ואין לי שום פיירוול ושום תוכנה שקשורה לsecurity נ.ב ORNA-גם זה לא עזר...

daliagor

New member
אולי זו הבעיה בעצם

העברית במערכת ההפעלה שלך. יכול להיות שההגדרות שלך בגלל העברית כתובות הפוך והסימון של הפורטים שעשית פשוט הפוך זה קרה לנו בעבר עם חיבור לאחת מתוכניות השמע נדמה לי שזה היה RA . דבר שגרם להמון מפח נפש בעת ההיא.

למעלה