חשבתי וחשבתי....

סיו111

New member
חשבתי וחשבתי....

אז ישר להתנפל על התחום הענק הזה זה לא בשבילי...
אני מתחילה בקטן ולאט.
אני גננת... בחו"ל... כרגע מעבירה אחת לחודש פעילות של שעת סיפור (מאוד יצירתי עם הצגות, שירים והפעלות) ובעתיד הקרוב מתחילה להעביר חוגי עברית בגני הילדים המשלבים מוזיקה, משחק ובובות.
חשבתי במקום לקפוץ ישר על בניית קונסטרוקציה שלמה של מבנה תיאטרון ללכת לכיוון שאני מאוד אוהבת וטובה בו וזה:
בניית תפאורה מקרטונים.
בבקשה בבקשה אשמח מאוד אם למישהו יש תמונות של בנייה מקרטון, רק לשם ההשראה...
תודה!
סיון!

שמח לראות אותך כאן שוב

איך שראיתי את כותרת ההודעה הזו, ישר נזכרתי בהתכתבות הקודמת שלנו!
למי שלא קרא או קרא ורוצה להיזכר מצ"ב קישור להודעה שבה לפני כל שאר הדברים שפרטתי, הסברתי לסיון שהדבר הראשון שהיא צריכה לעשות זה לחשוב.
אז שמח שהשתמשת בעצתי ועוד יותר שמח שהחשיבה שלך הביאה אותך למקום שבו הבנת מה הכי נכון ומתאים כרגע לך ולכישוריך
ו
על כך!!!

לגבי בקשתך, ברחבי המדיה קיימים לא מעט תמונות וקטעים ביו טיוב שיוכלו לתת לך השראה וכלים.
אני בתקופה קצת עמוסה מכל בחינה...אשתדל למצוא לך דברים בסוף השבוע ואולי בינתיים יהיו חברי פורום נוספים שיוכלו לתת לך קישורים.
המשיכי לספר, לעדכן, לשאול, להתייעץ וכמובן לשתף אותו בתמונות של תהליכי היצירה והתוצאות הסופיות.
בהצלחה חברה שמעבר לים

אפשר לשאול מאיפה?!

סיו111

New member
אלוף אתה דודי.....

איזה כיף שזכרת וענית....!
אז אחרי שעות של צפייה ביו טיוב של כל מיני מפעילי בובות מדהימים ברחבי העולם (שמוכרחה לציין שהפכו אותי לירוקה מקנאה...) גיליתי עד כמה
התחום הזה עצום!!! כל כך הרבה אפשרויות.... הצלחתי להתבלבל.
אחרי חשיבה הבנתי שכדי לחשוב בגדול, הכי נכון בשבילי להתחיל לאט לאט.
אני מעדיפה לקנות את הבובות שלי (יש לי כבר לא מעט), כרגע אני לא פנויה ללמוד ליצור.
תפאורה מכינה לבד ונהנת בטירוף! (אעלה תמונות של תפאורה שיצרתי אחרי פעילות "יציאת מצרים".
בניתי תפאורה מקרטונים לספר "סבא בישל מרק" (אני מפעילה של ספרית פיג'מה באמריקה).
ו..... זהו בנתיים.
נהנת להכנס, לקרוא ולראות תמונות מהפורום!
תודה על התמיכה....

אה כן..... ואם בא לך קצת שלג (ופגישה עם אובמה...) אתה מוזמן
(כבר הבנת איפה אני אי שם מעבר לים...)
סיון!

תודה רבה סיון

על המחמאה ועל ההזמנה לבקר

תזהרי, אני עוד עלול לנצל אותה...

איך אפשר שלא לזכור אותך?!
ובשביל זה אני פה - לענות ולעזור בכל מה שאני רק יכול לתרום!
כמוך, גם אני "שרפתי" המון שעות בצפייה והיום עם כל הקידמה הטכנולוגית אנחנו חשופים לכ"כ הרבה חומרים בובנאים והצגות מדהימות שמותרים אותנו פעורי פה

וכמוך גם אני מוצא את עצמי מתבלבל...כן, אפילו אחרי כ"כ הרבה שנים של ניסיון בפועל כשחקן - יוצר ובובנאי...
זה ממש בסדר ומותר להיות מבולבלים (בטח ובטח בהתחלה!!!)
וחוץ מזה כל האמנים ידועים כאנשים מבולבלים ומרחפים וברוב המקרים הבלבול והריחוף הזה, הוא שגורם לנו ליצור.
מאוווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווד
רוצה
ואשמח
ואני בטוח שאני לא היחיד פה!
לראות תמונות של הבובות שיש לך ויותר מכך את התפאורות השונות שכבר הכנת.
שמח שאת נהנית להיות פה

גם אנחנו שמחים שאת איתנו

אין בעד מה ואשמח להמשיך לתמוך, לייעץ ובכלל
ד"ש חם לאובמה

למעלה