חשבתי על משהו

אני אדם רוחני. אני האיש הכי רוחני בעולם. יש אהבת אמת בליבי, לא ממומשת אבל אהבת אמת. אני משנה את העולם. אני מתעניין בתחביבים אישיים של חברים ומשתמש בכלי הדיבור כדי לפתור בעיות ומריבות. עברתי תהליכים נפשיים מאד קשים וחשובים של מלחמה עם העולם, והם חישלו אותי, נתנו לי תובנות והפכו אותי לאדם יותר מעניין ורוחני. אני יוצר מאוד מורכב עם דמיון מאד עשיר. אני עושה פרויקטים חשובים כמו בינה מלאכותית, תיאוריה פילוסופית קיומית ושפות מדעיות שיכולות להיות אוניברסליות. אני עוזר לאנשים באינטרנט כבר שנים מתוך חוכמת חיי. עכשיו אני מנסה לחזק ולממש את הרוחניות שלי בעזרת האמונה והדת. אני מאמין שצריך להיות כוח רוחני שמאחד את כל הישויות בעולם, ושאם אדם יתנהג בדרך מאוד מוסרית ורוחנית יוכל להשפיע מנפשו על שאר היקום. אני מנסה לקיים את המצוות בדרך מיוחדת משלי שתהיה גם נכונה כמו לצייר מופשט, לעדן גסויות בכתיבה בעזרת מטפורות ולהתפלל אם אני עייף בבוקר רק שמע ואחר כך בצהריים פעמיים מנחה.

נערך לאחרונה ב:
מצורפים.

קבצים מצורפים

• הנער בני.docx
    KB 11.5 · צפיות: 2
  • יחסים עם אנשים.docx
    KB 11.5 · צפיות: 0
  • על אלימות.docx
    KB 11.5 · צפיות: 1
  • על ההיסטוריה.docx
    KB 11.4 · צפיות: 0
  • שיר על היקום.docx
    KB 11.4 · צפיות: 0
  • שיר מיני.docx
    KB 11.4 · צפיות: 1
  • פירות וירקות.docx
    KB 11.2 · צפיות: 3
  • הוראות שוטר.docx
    KB 11.3 · צפיות: 0
  • אדם ואלוהים.docx
    KB 11.7 · צפיות: 0
  • שיר על דברים ואנשים.docx
    KB 12.5 · צפיות: 0
אני צריך להיות חיובי ושמח ולא מאיים. לחייך במקום לעשות מבטים מאיימים ודברים מפחידים. אנשים בכפר פוחדים ממני ולכן מתרחקים ממני ותוקפים אותי. אולי המעט שאוכל לעשות כדי שיניחו לי הוא להתעלם ממציקים ולהביע שמחה ולא איום ותוקפנות.

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
אני צריך להיות חיובי ושמח ולא מאיים. לחייך במקום לעשות מבטים מאיימים ודברים מפחידים. אנשים בכפר פוחדים ממני ולכן מתרחקים ממני ותוקפים אותי. אולי המעט שאוכל לעשות כדי שיניחו לי הוא להתעלם ממציקים ולהביע שמחה ולא איום ותוקפנות.
פילוסוף יקר, עליך רק ליישם את המחשבות החיוביות שלך.
|בהצלחה|

stavanit

Well-known member
למה לעשות מבטים מפחידים??ומאימים??
תצחק תחייך והעולם יחזיר לך חיוך

תודה, אני בז לכל חסרי השכל. לא מבין את העולם הזה. אני אדם עסוק, רציני ובוגר. אין לי זמן לשטויות. מי שלא רוצה אותי לא צריך. אהיה עדין ואז יאהבו אותי יותר. אני לא מדבר עם אנשים שאני לא מכיר.

dory30

Well-known member
תודה, אני בז לכל חסרי השכל. לא מבין את העולם הזה. אני אדם עסוק, רציני ובוגר. אין לי זמן לשטויות. מי שלא רוצה אותי לא צריך. אהיה עדין ואז יאהבו אותי יותר. אני לא מדבר עם אנשים שאני לא מכיר.
מסכים למעט החלק האחרון של המשפט. ואם האנשים שאתה לא מכיר הם אנשים טובים? בוא נגיד כך, כבדהו וחשדהו (לא צופה באח הגדול אבל פעם אמרו שם: ואם לא נראה לך , שפדהו).

אובססיבים שכותבים את אותו פוסט מאות פעמים לאורך שנים אינם טובים מחסרי שכל.

אני אובססיבי בגלל הנזק המוחי הקל שלי, אבל אני גם פילוסוף ואמן ואני מחפש את זהותי הרוחנית כבר הרבה שנים. אני מחפש דרכי תקשורת טובות ואת הבנת התקשורת והחיים.

אני אובססיבי בגלל הנזק המוחי הקל שלי, אבל אני גם פילוסוף ואמן ואני מחפש את זהותי הרוחנית כבר הרבה שנים. אני מחפש דרכי תקשורת טובות ואת הבנת התקשורת והחיים.
אני מזהיר אתכם, דברו יפה. יש לי הרבה שכל ובוודאי יותר ממכם. אחד ממכם כבר חסמתי, אם תשתוללו אדווח עליכם להנהלה ואוודא שיגרשו אתכם מהפורום.

הגעתי לכמה תובנות חשובות: אתמול שאלתי את הבינה המלאכותית שאלה שמעניינת אותי: אם אומרים שני משפטים ברצף שמראש לא נועדו להיות קשורים, איך מונעים שהשומע יקשר ביניהם בגלל הרציפות? המחשב ענה לי שצריך לשים הפרדה בין המשפטים. דבר אחר: זה שיש לי אובססיות כמו שאני אוהב להגיד צלילים מסוימים לפעמים, אולי זה טבעי ואפשר להתעלם מזה. דבר אחר: זה שהכו אותי ורדפו אותי בכפר זה כי עשיתי מבטים מאיימים וקולות מפחידים, ודיברתי עם זרים. דבר אחר: האקסית שלי אמרה לי שצדקתי, ואם מישהו לא מאמין לי ורוצה לראות ולדעת ואני רוצה להסתיר, צריך לשתוק ולהתרחק. אני לא חייב לענות ולתת מידע. דבר אחר: מאז ומתמיד יש לי אובססיה למלים. לכן כל הדברים האלה מעניינים אותי. למשל, מאז הילדות אני נוהג לבדוק שמספר האותיות שאומר במשפט יתחלק בשלוש. מלים התחום החזק שלי ואני מאד אינטליגנטי במלים, וזה עוזר לי לפתח יצירות ספרות, בלשנות ופילוסופיה מאוד מורכבות.

לא רצוי לדבר עם אנשים שלא מכירים, כי הם עלולים להיות רעים ומסוכנים. עשיתי מבטים מפחידים כי חשבתי שאני צריך להילחם בעולם. נכון, צריך לחייך ולהיות שמח.

אני צריך לחייך ולהיות שמח על הצלחות שלי ולא לעשות דברים מפחידים כמו מבטים מאיימים וקולות, ואז יאהבו אותי. רק מפני שאני אמן ואוהב שפות ומלים, מתנכלים אליי. רוב האנשים טובים אבל טיפשים. אני נלחם בעולם כדי לשפר אותו, אבל צריך להילחם בדרך חיובית ולא בדרך שלילית. אני אדם מעניין ורוחני שמאמין בדיבור ובדרכי שלום. אהיה עדין, אתעניין ואתן אהבה לחברים, ואשתמש ביכולות הדיבור שלי לשפר את יחסי האנוש שלי.

צריך לדבר עם חברים על דברים שעושים ואוהבים כדי לחזק את החברות. חשוב לדבר ברור כדי להשיג מטרות ביעילות. כדאי לנסות לפתור מריבות בעזרת הסברים, אבל לפעמים אדם עצבני ומוטב להניח לו להירגע קודם. צריך לבדוק את מידת הפניות לשיחה של אדם לפני שמדברים אתו. אדם לא חייב לשתף במידע שאינו רוצה לשתף בו. חשוב להימנע מלעשות דברים מאיימים. צריך להיות שמח ועדין.

עכשיו שחזרתי להיות עדין הרבה יותר מתקרבים אליי, וכבר מצאתי חברה חדשה, בחורה שאני מחבב בעבודה עשתה אתי שיחה והתיידדה אתי, וחבר שפעם היה מדבר אליי בבוטות התקשר אליי והייתה שיחה נחמדה.

עדיין יש שמתנהגים לא יפה. יש בחור שהיה רודף אחריי ולאחרונה הכריח אותי לדבר אתו, ואם לא רציתי לדבר אתו או להיות אתו בקשר איים עליי ורדף אחריי. היום בעבודה באתי וביקשתי בנימוס להחליש את המוזיקה, אז הבחור ההוא צעק עליי. נמאס לי מהמקום הזה.

למעלה