חשבתי על משהו

cheelly

New member
חשבתי על משהו

עכשיו אחרי שניגמרה התוחנית אפשר להגיד שלמדנו ממנה הרבה. חוץ מזה שהשחקנים מקסימים ומאוד מוחשרים. רצו ללמד אותנו משהו וזה יצליח לפחות אצלי. לכל אחד יש בכיתה שלו ילד או ילדה שדומים לדמויות בתוחנית . אז למדנו שזה שנחשב להחי קול לא תמיד חייב להיות ככה ולפעמים הוא מנצל את זה (תומר) למרות שבסוף רואים את החלק הטוב שלו. ולמדנו שגם אם יש ילדה בכיתה שהיא מוזרה צריך ללמוד להקיר אותה ואז לפעמים מגלים שהיא באצם ילדה נחמדה וקיפית. וגם שלא טוב להיגרר אחרי המלך של הכיתה וחשוב לאמוד על שלך ולחשוב לבד. זה מה שעולה לי בראש עכשיו. מה אתם למדתם מהתוחנית?

תגובה ל cheelly

היי אני למדתי מלא דברים אבל אני צריכה להגיד לך משהו בקשר להודעה ששלחת "תוחנית" כמו שאת כותבים לא כותבים ככה כותבים עם "כ" --> תוכנית לא נורא טוב אפשר להגיד שגם אני הבנתי כמוך תגידי את יודעת עם תיהיה עונה שניה.........?????? (אה ו...עם יונתן =ריקרדו מסתכל פה תדע שאני חולה עליך כל החדר שלי זה רק אתה אני אוהבת אותך חיים שלי כוסון שלי מולשם!!!!!! תביאו תגובות ביי

תגובה ל cheelly

היי אני למדתי מלא דברים אבל אני צריכה להגיד לך משהו בקשר להודעה ששלחת "תוחנית" כמו שאת כותבים לא כותבים ככה כותבים עם "כ" --> תוכנית לא נורא טוב אפשר להגיד שגם אני הבנתי כמוך תגידי את יודעת עם תיהיה עונה שניה.........?????? (אה ו...עם יונתן =ריקרדו מסתכל פה תדע שאני חולה עליך כל החדר שלי זה רק אתה אני אוהבת אותך חיים שלי כוסון שלי מולשם!!!!!! תביאו תגובות ביי

למעלה