חשיבותם של טקסים

Mנטה

New member
חשיבותם של טקסים ../images/Emo132.gif

כשאתם חוזרים מהעבודה הביתה, מה אתם עושים דבר ראשון ? אני נטיתי למרוח את הזמן ולא לעשות כלום. אבל לאחרונה גיליתי שאם איך שאני גומרת את העבודה אני עושה טקס מקלחת ונכנסת לבגדים אחרים, נוחים יותר או יפים יותר, תלוי בנסיבות, משקיעה בארוחת ערב וכו', אז חלק היום הבא שלי נראה לגמרי אחרת. כמו בשיר
טקסים קטנים טקסים קטנים בתוך ליבנו ישנים
מי מכיר מי יודע ?

novemberain

New member
בזמן הקצר שעבדתי

אי פעם בחיים שלי (כשנה), היו מספר דברים שהייתי עושה, כשהייתי חוזרת הבייתה. אם הייתי עובדת ערב (משמרת שהייתה נגמרת ב-11), הייתי נכנסת הבייתה, זורקת את הדברים (זה טקס, שאני עושה כל פעם, שאני נכנסת הבייתה, "זורקת את הדברים"), מתיישבת על המחשב משהו כמו שעה-שעתיים, נכנסת להתקלח, מרימה טלפון לחבר קרוב ונוהגת להרדם לו בטלפון (טקס זה נהוג עד היום
[כמו שאומרים, הלכה העבודה, נשאר הטקס]). בימים שהייתי עובדת בקרים (משמרת שהתחילה ב-7 ונגמרה לרוב ב-3-4 ובפעמים חריגות ב-11 בלילה), הייתי נכנסת הבייתה, זורקת את הדברים והולכת לישון

Dr Spock

New member
כשאני חוזר מהעבודה

דבר ראשון אני הולך לשירותים לטקס "השקה" רישמי (אתם לא תאמינו כמה מגעילים השרותים בעבודה שלי). מייד לאחר מכן אני מפנה לעצמי 20 דקות של ישיבה במטבח, כירסום של קרקר קל והתבוססות ברחמים עצמיים. לאחר מכן אני הולך למחשב ומתחיל ללמוד, זו הנקודה שבה אני עובר לחלק הבא שביום, עובר פאזה מ"ספוק של עבודה" ל"ספוק של לימודים". אני עובר על החומר ושעורי הבית, לאחר שאיששתי לעצמי שאכן- אני לא מבין דבר מן החומר הנלמד, אני עובר פאזה מ"ספוק של לימודים" ל"ספוק של פאניקה", ולאחר 5 דקות ל"ספוק של הדחקה" ולאחר עוד 10 דקות ל"ספוק של בטלה", בקטע הזה אני בודק מה שלום האינטרנט, שחס וחלילה לא נעלם לי בזמן שלא הייתי. זה הטקס שלי...

שוKולד

New member
תלוי בשעה בה אני חוזרת הביתה

(משמרות יו נו...) אז אם מדובר בלילה, מקלחת ולישון מהר. אם מדובר בצהריים, ואני בבית והיום לפני, קודם כל לעבור למכנס טרנינג. גיליתי לאחרונה שנוח לי רק בטרנינג ולא בשום מכנס אחר בבית. ואם ממש בא לי להתפנק, אז גם נעלולי בית

למעלה