חשיפה: להציל את הבת שלי לצפייה ישירה

• פותח הנושא אלחנן שלי2
  • פורסם בתאריך
א

אלחנן שלי2

Guest
חשיפה עונה 2 – להציל את הבת שלי לצפייה ישירה או להורדה, חשיפה עונה 2 פרק 26 לצפייה ישירה, חשיפה עונה 2 פרק 26 להורדה, חשיפה עונה 2 פרק 26 שידור חי, חשיפה עונה 2 פרק 26 שידור ישיר, חשיפה עם חיים אתגר עונה 2 פרק 26 לצפייה ישירה או להורדה, חשיפה עם חיים אתגר 2022 עונה 2 פרק 26 לצפייה ישירה או להורדה – הפרק המלא באיכות FULL HD ובחינם, הדלפה בלעדית.

לצפייה בפרק המלא לחצו כאן!

תקציר הסדרה: חשיפה היא תוכנית תחקירים ישראלית בהגשת חיים אתגר, המשודרת בערוץ קשת 12. העונה הראשונה של התוכנית שודרה מפברואר עד יולי 2020 במשך 11 פרקים. החל מאוקטובר 2020 משודרת העונה השנייה של התוכנית. בתוכנית חיים אתגר חושף סיפורים לא ידועים על אנשים ידועים, בין היתר שודרו תוכניות בהם רואיינו אישים רבים בהם: טהוניה רובל, רפי רפאלי ודור רפאלי, סיוון רהב-מאיר, גליה אלבין, רון קופמן ואישים נוספים. פרק הפתיחה של התוכנית השיג נתון רייטינג גבוה של 18.6%, פרק הפתיחה של העונה השנייה אף גבר על העונה הקודמת עם 21 אחוזי רייטינג. תקציר הפרק: אב מישראל מוצא את עצמו לבד במחסן בהוליווד, מנהל במשך 10 שעות קרב יריות שמשודר בשידור ישיר ברחבי המדינה. עכשיו, האבא שסיכן את הכל כדי להציל את בתו, מדבר לראשונה.

למעלה