חתולה בעיה בירך

Potatoe

New member
חתולה בעיה בירך

יש לי חתולה מבוגרת סביבות בת 10, היא בכושר מאז שהיא גורה (יורדת מקומה 4 לבחוץ ומטיילת כל יום מספר פעמים). משקל תקין, עם זאת האוכל שהיא אוכלת איננו איכותי (לה קט מיקס).
אתמול בערב היא ניסתה לקפוץ על המיטה שלי (50 ס"מ) אחרי שהיא חזרה מטיול בערב, היא פספסה ונאחזה עם הציפורניים באמצע, ויללה מכאבים. הרמתי אותה וראיתי שהיא מקפלת את הרגל (רגל ימנית אחורית), הבנתי שיש לה בעיה עם הרגל.
לא מצאתי עדות לחבלה או שריטה חיצונית, גם לא בעיה בציפורניים. האיזור בו היא מרגישה אי נעימות / כאב היא איזור הירך.

כרגע אנחנו דלים בתקציב מבחינה של ללכת לוטרינר ולטפל במקרה, אחרת הייתי הולך כבר על הבוקר. אני מנחש שיש לה בעיה עם העצם בירך, שנובעת מהגיל המבוגר. למרות שזה יכול להיות משהו אקרעי שקרה לה בטיול (עם כי אני לא זוכר שזה קרה לה בעבר, לכן אני מנחש שמדובר בבעיה כללית ולא משהו רגעי).

האם אפשר לתת לה תוספות מזון או דברים אחרים על מנת להקל בנושא?
ראיתי את זה לדוגמה
http://www.gag-lachayot.co.il/נוטרי...-מל-nutri-vet-hip-joint-plus-paw-gel-for-cats

Potatoe

New member
התבלבלתי, תוספת

ניסיתי למשש את הפיקה (מעל לשוק), והחתולה מגיבה כאילו כואב לה גם שם.
היא מגיבה גם באיזור הירך, וגם בפיקה.
כנראה שלא בעיה רק בירך, יש משהו שניתן לעשות לפני ביקור אצל הוטרינר?
בכללי היא הולכת ומצליחה לבצע את הפעולות הדרושות לה, אבל כן כואב לה באיזור והיא נמנעת מלעשות קפיצות פזיזות וכו'.

חתולה עם בעיה בירך

מבקש להפנות את תשומת לבך להתכתבות מתחתייך - אוסטאוסרקומה בחתול .
רק כדי לחזק את התחשוה ולהדגיש שכן יש צורך להגיע לבדיקה אצל הוטרינר , בייחוד עם חתולה מבוגרת .

בהצלחה

Potatoe

New member
תודה

אני אמתין לשבת בערב כדי לראות אם עדיין כואב לה, ואקח ביום ראשון בבוקר לוטרינר.

Potatoe

New member
ביקרתי

ביקרתי אצל וטרינר והוא אמר שהיא מתחה שריר או שנקרעה לה רצועה וכו'
שהיא יכולה להחלים לבד וכרגע זה לא קריטי, רק שהיא צריכה מנוחה

הוא נתן עוד 5 סירופים לתת פעם ביום כנגד דלקת

למעלה