חתונה ממבט ראשון 2023 פרק 23 לצפייה ישירה

• פותח הנושא KobyBD
  • פורסם בתאריך
K

KobyBD

Guest
לצפייה בפרק המלא לחצו כאן!

חתונה ממבט ראשון עונה 6 פרק 23 לצפייה ישירה, חתונה ממבט ראשון עונה 6 פרק 23 להורדה, חתונה ממבט ראשון עונה 6 פרק 23 שידור חי, חתונה ממבט ראשון עונה 6 פרק 23 שידור ישיר, חתונה ממבט ראשון 2023 פרק 23 לצפייה ישירה, חתונה ממבט ראשון 2023 פרק 23 להורדה, חתונה ממבט ראשון 2023 פרק 23 שידור חי, חתונה ממבט ראשון 2023 פרק 23 שידור ישיר – הפרק המלא באיכות FULL HD 1080p ובחינם, הדלפה בלעדית. תקציר הסדרה: מלאות הזמן התמונה הראשונה צולמה ביום חמישי האחרון בטקס הפתיחה של הנורבגים הקימו את קהילת דקורה, איווה, באמצע המאה אתה יכול לקרוא את הסיפור הרשמי של הפסטיבל בן שלושה ימים המכבד את המורשת הזו כאן . אבל הסיפור שלי הוא על הזמן החומק. נורדי פסט מתקיים בסוף השבוע האחרון של יולי. עבור מורה לשעבר, תחילת אוגוסט פירושה סוף הקיץ. זה עדיין עושה זאת. הקיץ פשוט ממצמץ מעצמו. אני מרגיש אותו דבר לגבי החיים שלי בפינה הקטנה הזו של איווה. צילמתי את התמונה הזו אתמול עם עלות השחר. זה הזכיר לי את ההליכה הראשונה שלי שלושים דקות ביוטיוב שכנעו אותי שהבעיה הייתה שסתום המילוי מתחת לפקק האדום. לאייס חומרה, שני רחובות משם, היה שסתום חלופי זול. אבל עשרת השלבים שערוץ עשה זאת בעצמך החלפת כל חלקי השירותים הפנימיים הציע שזה ייקח בערך שעה. אז במקום זאת, הלכתי עוד בלוק אל האינסטלטור המועמד שלנו. באופן מדהים, מייק היה בין עבודות גדולות ופגש אותי בבית. עשר דקות לאחר מכן, הוא החליף את החלק הכחול לאחר שהודיע כי שסתום המילוי תקין. למרבה המזל, האסלה תוקנה לפני שיונתן ואיירין הגיעו. זאת איירין בת השבע למטה, עומדת מול שמה בקו-אופ המקומי שלנו. בבוקר מוקדם לפני שנים בקהילה החדשה שלי. תמונה מאת המחבר היום הראשון שלי בדקורה היה חם ולח, כך שלמחרת בבוקר הופיעו ערפל שהתרומם מאדמה הטללית. באותו בוקר ראשון, לא יכולתי לראות את כל מה שיהפוך: נישואים, ילד, קריירה אקדמית, נסיעות, חברים, סטודנטים, גירושים, זוגיות בוגרת פורחת ופרישה. וכל כך הרבה יותר. הערפל היה הסיפור. אתמול, השמש שרפה לאט את הענן הנמוך. עד הערב יכולתי לראות את תנועת חיי מעבר לפרטי הפרטים. עננים על הקרקע מסתתרים - עננים בשמים מאירים. לזה הכוונה במלאות הזמן.​

ח

חיים קדוש 2023

Guest
לצפייה בפרק המלא לחצו כאן!

חתונה ממבט ראשון עונה 6 פרק 23 לצפייה ישירה, חתונה ממבט ראשון עונה 6 פרק 23 להורדה, חתונה ממבט ראשון עונה 6 פרק 23 שידור חי, חתונה ממבט ראשון עונה 6 פרק 23 שידור ישיר, חתונה ממבט ראשון 2023 פרק 23 לצפייה ישירה, חתונה ממבט ראשון 2023 פרק 23 להורדה, חתונה ממבט ראשון 2023 פרק 23 שידור חי, חתונה ממבט ראשון 2023 פרק 23 שידור ישיר – הפרק המלא באיכות FULL HD 1080p ובחינם, הדלפה בלעדית. תקציר הסדרה: מלאות הזמן התמונה הראשונה צולמה ביום חמישי האחרון בטקס mdvgyr האחרון של יולי. עבור מורה לשעבר, תחילת אוגוסט פירושה סוף הקיץ. זה עדיין עושה זאת. הקיץ פשוט ממצמץ מעצמו. אני מרגיש אותו דבר לגבי החיים שלי בפינה הקטנה הזו של איווה. צילמתי את התמונה הזו אתמול עם עלות השחר. זה הזכיר לי את ההליכה הראשונה שלי שלושים דקות ביוטיוב שכנעו אותי שהבעיה הייתה שסתום המילוי מתחת לפקק האדום. לאייס חומרה, שני רחובות משם, היה שסתום חלופי זול. לזה הכוונה במלאות הזמן.​

למעלה