חתונת רפאים

חתונת רפאים../images/Emo87.gif

אוי. איזה סרט מקסים. ואל תשאלו למה אני ער בשעה כזו ורואה את זה. וג'וני ממש טוב בתפקיד הראשי. (אם זה הוא, כמובן). גרפיקה נהדרת. וברטון כרגיל עם ההומור השחור והגותי. לא מפתיע, איפוא. הוא עשה את זה כבר במספריים של אדוארד [שאני לא זוכר הרבה ממנו חוץ מסצינת המוות של וינסנט פרייס ז"ל
].

למען האמת

חתונת הרפאים הוא סרט שטיפה פחות אהבתי מהסרטים של ברטון. אל תביני אותי לא נכון, אני חושבת שהוא סרט מקסים והפסקול שלו עד היום תקוע לי בראש, אבל כשראיתי אותו הרגשתי תחושת מיחזור קלה. כאילו לברטון נגמרו כל הקלפים אז הוא חוזר על עצמו שוב. הסרט שלעצמו הוא בהחלט נפלא. הרי שום דבר שברטון עושה לא יכול להיות לא טוב. אבל הוא בהחלט עשה טובים יותר.

wolfyy

New member
אתמול

נרדמתי בסביבות 11 והתעוררתי היום בסביבות 9, שעל זה אפשר היה לצטט את גנדלף: "A thing is about to happen that has not happened since the Elder days"
אבל אם כבר להיות ער בשעה כזו.. אז לפתוח את הבוקר עם סרט של טים
זה אכן ג'וני.. וזה באמת תפקיד מקסים, אני ממש אוהבת את הדמות של ויקטור. וכמובן הלנה בתפקיד אמלי..
אבל אני מסכימה עם מכורה לפופקורן (אני מצטערת, אני לא יודעת את שמך, את צריכה להצטרף לשרשור ההיכרות שלנו!
), זה מהטיפה פחות טובים. הסרט עצמו מבחינת העלילה והדמויות - פשוט קסום, שנון ואפל כמו שטים יודע לעשות, אבל 2 דברים לדעתי הופכים את הסרט לפחות טוב, לדעתי, ממה שהיה יכול להיות: המוזיקה ועולם המתים. השיר פתיחה ממש מצחיק ופותח את הסרט נהדר, אבל אח"כ המוזיקה היא לדעתי די נפילה. השיר של אמלי, השיר של המתים כשויקטור מגיע לעולם הבא, היו חלשים. אני חושבת שהשיר של אמלי היה צריך להיות יותר חזק ומרגש! לעומת זאת - הקטע פסנתר שהם מנגנים ביחד, היא וויקטור, וכשוויקטור מנגן בהתחלה פשוט מדהימים וממש כיף לנגן אותם על הפסנתר
אבל השירים עצמם, היו חסרים לי שירים כמו שהיו בNightmare Before Christmas, ובהתחשב בזה שדני אלפמן מנצח על המוזיקה בסרט הזה - ציפיתי ליותר. ועולם המתים היה לדעתי קצת נדוש ולא מספיק מושקע - אפשר היה להכניס שם יותר עניין. נראה לי שיש לנו מועמד לסרט הבא בפינת הסרט השבועי :)

adi dion

New member
סרט כזה חמוד ../images/Emo13.gif

אבל אני לא חושבת שיצא לי לראות אותו מהתחלה... פעם במקרה ראיתי מהאמצע ומאז אני לא תופסת את זה מההתחלה בטלויזיה :S ראיתי את הדיוידי בטאוור רקורדס אבל לא יכולתי לקנות באותו רגע וכשחזרתי אחרי כמה שבועות לא מצאתי את זה
(ושוב- ג'וני&הלנה
)

למעלה