טבעת JMusic נפתחה בישראבלוג!

Omer Kun

New member
טבעת JMusic נפתחה בישראבלוג!

זתורמת, אני פתחתי!
כל מי שיש לו בלוג בישראבלוג מוזמן להצטרף! http://israblog.nana10.co.il/blogread.asp?blog=463826

sonaku

New member
יש ג'יירוק ויש איומי המאסאקי בישרא :)

יש כ''כ הרבה בזמן האחרון דברים יפניים בישרא בלוג שזה מחליא =\

Omer Kun

New member
למה מחליא? O_O

טבעת ג'יירוק לא מצרפים כאלה ששומעים פופ.. אז החלטתי לפתוח טבעת בשביל כולם... וגם יש אוהבי מוזיקה יפנית שאיומי האמאסאקי היא לא בטופ שלהם... אז עכשיו גם להם יש מקום! <:

sonaku

New member
תשובה לשניכם.

הסיבות העיקריות הן: זה מוציא מהייחודיות שלנו. נובים חדשים ומעצבנים לחלוטין (אם מישהו במקרה הסתכל על בלוגים רנדומלים בישרא-תוכלו לראות שהגיל הממוצע ירד מ14-18 ל9-15. שזה טיפה עצוב.) אני אוהבת לפרסם דברים שאני מכירה ויודעת ואוהבת אבל רק לאנשים שאני יודעת שהם לא יעשו מזה צחוק. והיו לי עוד כמה סיבות ששכחתי כרגע.P:

Omer Kun

New member
דונ'ט וורי!

אני אשתדל לצרף לטבעת רק אנשים רציניים ולא נובים שרואים דרגון בול
בכל זאת, אני מנהל הטבעת!
חוצמיזה, הטבעות היפניות היחידות הרציניות לדעתי אלה anime manga japan ו-"יפנופילים" חוץ מזה, אין עוד טבעת אחרת מצליחה שקשורה למוזיקה יפנית... אז חשבתי לפתוח.. מה רע בלנסות? =] (כל עוד זה לא עולה לי כסף... אז זה סבבה מבחינתי
)

ketty the sheep

New member
אלוהים ישמור

זה כמו שמישהו ששומע מוסיקה יפנית כבר עשר שנים יבוא ויגיד לך שאת מחליאה אותו כי את עוד אדם שמקשיב לזה ואת מוציאה מהעניין את כל היחודיות. זה נמצא שם, זה נגיש וזה כך כדי שהעולם יראה וישמע את זה. גם את התחלת מאיפשהו, ואת לא היית הראשונה, אז דיי לנסות להביא אותה באלטיזם, כי זה לא יפה.
(כמו שאיש חכם אמר פעם 'מה הכביש של אבאש'ך?!?!')

למעלה