טובא ונצ'י נץ' - אמרתי

Nechi Nech

New member
טובא ונצ'י נץ' - אמרתי ../images/Emo127.gif

http://www.mytempdir.com/749557 אהלן חבובים! זה קטע קטן שהוקלט במוצאי שבת ככה בכיף שלנו... תנו תגובות וכאלה. וורס ראשון - טובא, וורס שני - אני פזמון וורס שלישי - טובא, וורס שני - אניפזמון תבורכו. רביד.

nayabingi

New member
חביב ...

אבל... א: זה ראפ ( אמנם על רידים של ראגא ) צורת ההגשה של השיר מגיעה ממקום של ראפ... ב: תעבדו על הסאונד (והרבה) ג: אחד מכם יושב TIGHT על הרידים השני בדיליי עם עצמו - (מעשנים אחרי ההקלטות) ד: זה ראפ : )) בהצלחה בהמשך הדרך

איזה ראפ אחותי...!?!?

אללה רגאמאפין!!!!!
רביד וטובא, יצא אחלה!!!! יש אישור חהחה.. רק יש משהו שונה בהתחלה.. יכול להיות הסאונד באמת.. אחלה תמשיכו ככה!!! אה אה יאללה רגאמאפין... -כשף!

nayabingi

New member
איזה אחותי, ראפ!?!?

I AND I A MAN כשף - ראגא זה לא ( אולי מתקרב - אבל עדיין לא) לא אומר שזה לא נחמד ( מצריך עוד עבודה ברמת ההפקה, ביצוע והגשה - נסו לשבת עם מישהו שמבין קצת יותר בתוכנות סאונד)... להיפך - - נקודות לחידוד... בכל אופן - תמשיכו PRACTICE MAKES PERFECT שיהיה בהצלחה... ונחזור ונדגיש - - אני גבר BLESS

איזה אחותי, ראפ?! חחחחחחחחחח...

וואלה לא יודעת, לי זה נשמע רגאמאפין- הרידים בטוח בטוח לא ראפ או היפ הופ, כי אז הייתי אוהבת גם את הסגנון הזה יאנו!! אולי אם אתה מתכוון לצורת הגשה של טובא ורביד, אז סבבה :} ואני מודה שאני קשה עם הדברים האלה! וקשה לי איתם בקשר לסגנונות.. סתם דוגמא - Macka B לא נשמעים לי רוטס!!!! אז זה זה..
שיהיה יום מדהים -כשף!

Ras Arbel

New member
מסכים

בלי שום דיסריספקט, אני חייב להסכים עם ניאבינגי... לשיר יש יותר FLOW של ראפ מכל דבר אחר. נצ'י נץ' יותר מתקרב בסטייל לראגה אבל הסטייל של טובא זה PURE ראפ (לא שזה רע - פשוט ככה זה). הפיזמון זה הקטע היחיד שיכול לעבור בתור משהו דאנסהולי. רק מיקצב זה לא מספיק - תיראו את אלפאנט, באונטי או סיזלה ששרים על מקצבים היפהופיים ועדיין נשמעים דאנסהול. ה-FLOW של הדאנסהול לא מגיע דווקא מהמוזיקה ויותר מהזמרים, הסינגג'אים והדיג'אים. אני יודע שאתם אוהבים ראפ ומשם באתם. אני גם אוהב ראפ. אבל... אל תקראו לזה ראגה. הטיון בסך הכל סבבה והפזמון סוחף. הצעה אישית - תקשיבו חודש שלם רק לבאונטי ולוויבז. לא תצליחו לעשות ראפ אחרי זה גם אם תירצו
- רק דאנסהול טהור! אם הראגה יותר מושך אתכם מהדאנסהול, תקשיבו אותו חודש רק לשאבה, בוג'ו ישנים וסופר קאט. חברים, שיהיה בהצלחה - תמשיכו ככה! אתם בדרך הנכונה! ריספקט ! ראס ארבל

טובא

New member
ארבל אחי

תיקון קטן לגבי מה שאמרת. בלי דיסריספקט לראפ. כי עובדה שניסיתי לשלב בוורסים שליקצת מהפלואו של הראפ כמו שאנשים כבר אמרו פה(הוורס השני שלי דיי מושפע מהרכבים כמוWARD21והדיג'יי של T.O.K) בניגוד לנאצ'י אני לא הגעתי מהראפ. אצלי זה היה להפך:קודם שמעתי ראגא ואז דרך חברים התחלתי לשמוע היפ-הופ סול אר'נבי וכל זה...

Chenipeper

New member
חזק..

אהבתי לגמרי... בהתחלה יש בעית קצת של טובה שהוא שר בערך במן אוף ביט ..אבל עדיין סבבה.. הקטע האחרון שורף לגמרי...

mr dude101

New member
שיר טוב ../images/Emo45.gif

אבל כמו שאמרו פה כבר, נצ'י נץ' עושה ראגא טוב, אבל באמת טובא שר ראפ ולא שומדבר שקרוב לרגאיי. אבל בכל זאת שיר טוב

מסכימה עם החב'רה לגבי ההיפ הופ

טובא קצת בורח מהרידים אחלה פלואו רביד :) אבל השיר חמוד

Nechi Nech

New member
תודה על התגובות חבר'ה!

והכי חשוב תודה על הכנות. אפשר עוד תגובות?

ZeusMan

New member
מדהים !!!

נצ'י אתה מלך !!!! יושב בום שאקאלאקה על הרידים הזה...

למעלה