טובא ריספקט!

Ras Arbel

New member
טובא ריספקט!

הרבה כבוד לטובא, אפס אפס שבע קרו, רודבוי סאונד מאחילם לך נסיעה טובה ונחיתה רכה! שתצליח אמן בכל מעשיך ותזכור שתמיד אפשר לחזור! אנחנו עוד נחכה לך ובינתיים נשמור על הילדים :) יאללה שיהיה הרבה במזל ועוד יותר בכיף ותזכור תמיד - קח בקלות! ריספקט, צוות רודבוי סאונד. נ.ב. השבוע סופסוף חשבתי על רעיון ללוגו! nuh worry bout it!

איי איי טובא..

שתהייה אחלה של טיסה, ואחלה של עבודה שם
מי יותר לאן הגלגל יתגלגל, אולי נתראה איי שם בפלורידה, ונטוס ביחד ליארד, הכל תלוי במצב ברוח :] תהנה מהתקופה הזו ותחזור בשלום -כשף!

טובא

New member
../images/Emo51.gifכבוד לכולם ותודה רבה

הטיסה מתקרבת ואני כר ארוז ומתכנן לקרוע את פלורידה בכמה שיותר דאנסים(ואני אפילו יגיע לג'מייקה בעוד חודשיים כנראה) ארבל,למרות שאני נוסע מטעם העבודה שלי לא שכחתי את מה שאמרת לי בסלואו משה בשישי האחרון ולקחתי באמת לצומת ליבי. תודה וכבוד! עדכונים חוויות וטיונים מומלצים בקרוב!

Nechi Nech

New member
נסיעה טובה סלאסי!

תשמור על עצמך ותשתדל לעשות חיים אחי, ואל תשכח על הדרך לארגן איזה ספיישל של סופר קאט

S t o l a

New member
אהה יא טובא...

לא הצלחתי לתפוס אותך בפלאפון... אז אני יכתוב כאן.. וואלה אחי תעשה חיים! ותשמור על עצמך!! הייתי מתחלף איתך בכיף..
ותלך למלא דאנסים שמה.. ותגיד איפה האוירה יותר חזקה.. פה או שם ... יאללה אחי תהנה המון!!!! דביר.

למעלה