טוב אז אופציה נוספת

david1990

New member
טוב אז אופציה נוספת

הבנתי שאין אתגר אם הם רק פי 3 זה כלום חודשיים וזה מתהפך... אני אומר תקנו Wii ותסבירו לי איך אני משחק נגדכם ברשת ויהיה להיט!

siberwolf

New member
בדוגרי אין להם סיכוי הם יגיעו קטנטנים

ומדינות גדולות מהם יקבלו הזהרה מהמדינות הגדולות עוד יותר וישמידו אותם לפני שהיה להם הזדמנות בכלל לגדול וגם אם הם יגדלו איזה סיכוי יש להם רק נגד הnation של 70 אלף איש...אני לא מדבר גם על הברית שלי ועל הברית של עוד מליון ואחד אנשים בשביל להיות חזקים במשחק צריך יותר מאיחוד חזק של 25 אנשים צריך לדעת להיות במרכז ולסחוף אנשים ובגלל שאתם סגורים בתוך עצמכם זה קצת בלתי אפשרי מבחינתכם אבל לא נורא אמרתי לכם אם תורידו את חן הגעתם למטרה שלי...

hen1xc

New member
לירן..

תחפש אנשים במקום אחר אתה מטומטם שאתה מחפש פה אנשים כל חלאות המין האנושי נמצאים כאן אתה יודע מה יותר מטומטם מלתקוף אותי במשחק שלנו? זה ללכת לעשות עסקות עם השטן זה מה שאתה רוצה? אנשים ממורמרים נפשית אחד שלא מוציא את הילד שלו מהגן אחד שאין לו בכלל ילד ואחד שעובד בהייטק ועוד מעט יפוטר ומה משותף לכל אלה? שכל הבני 30 האלה רבים עם נער בן 16 בפורום בשביל הכבוד העצמי הלא חשוב פה בפורום ללכת לדבר עם אסף שצם עלאק י"ז בתמוז ואחר כך הולך לאיים על אימהות של אחרים תסלח לי שאני אומר לך את זה לירן , אבל מטומטם כמוך לא ראיתי מימיי תפסיד כמו גבר ואל תחפש כל הזמן עם מי לעשות שלום בשביל הקצת כבוד שנשאר לך שם במשחק מקווה שתעשה החלטה נבונה..

siberwolf

New member
אין לי מה להגיד אפילו..

לא ממש העלבת אותי כלומר אני מאמין שגם אני וגם אתה לא היינו מגיבים פה אם לא היינו נהנים מהחברה...אין יותר טובים מהאנשים האלה בשביל להוריד אותך כלומר הם הורידו אותך פעם אחת למה לא פעמים? מה מונע מהם לנצח אותך שוב? בינתיים לא נרקם שום דבר עם אף אחד נכון דיברתי עם אסף זה לא ממש עניינך אבל בכל מקרה לא נתקפת ע"י אף אחד מהאיחוד לבינתיים נכון? בנוגע להאשמות על השאר אני אתן להם להגיב לזה אני לא ממש מכיר כאן מישהו אישית אני גם אוותר להגיד"אתה מטומטם" וכאלה.... עדיין לא הפסדתי יש לי מדינה ויש לי צבא ואני יודע שאתם לא יכולים להשמיד אותי סתם כך וחייבים סיבה ובכן...אני לא הולך לתת לכם אותה עשיתי את ההחלטה שלי ונחש מה אתה לא כלול בה...

hen1xc

New member
אתה שוכח מי הכובש ומי הכבוש

הפסדת את האדמה שלך בכבוד ואתה לא הולך לקבל אותה חזרה ואם תמשיך לתקוף התקפות כאלה גרעות בסוף נשמיד אותך בלי צבא כמעט אני בכלל אמרתי לשוהם לא להשמיד אותך אנחנו הברית הכי חזקה ואנחנו לא חייבים דין וחשבון לאף אחד אתה קיום כדי שיראו מה נשאר מדיקטטור כמוך לך ללירן שנמצא פה תקבל טיפים באיך להיות דיקטטור אתה יודע מה מביא העצבים שאתה מספר לכולם שאתה בכלל מסוגל להשמיד אותי וצריך טיפה עזרה איזה עזרה ואיזה נעליים מה ההבדל אם תחוסל עכשיו או שיש לך עוד 48 שעות תגייס אנשים פה בשביל עוד יומיים? סתם יצחקו עליך באמת חבל שאתה לא חושב בהיגיון...

siberwolf

New member
תגיד???באיזה זכות אתה פונה אלי בכלל?

אתה יודע כמה זמן אני משחק? כפול 5 ממך בעצם אי אפשר להכפיל 5 באפס...מה אתה מביא לי טיפים באסטרטגיה? אתה משחק רק בגלל ששוהם החליט שאתה החייל שלו לשלוש שנים הבאות טעות הכי קטנה וזהו עפת די לשבת לו על הגב ולשחק אותה כאילו הגעת למה שהגעת בעזרת עצמך כי לא עשית כלום שום דבר גורנישט ziro מין הסתם יודעים שאם אני מבקש עזרה לבד אני לא מסוגל להשמיד אותך אבל אני מנסה ואני בעז"ה יצליח עם עזרה או בלי עזרה שלהם פשוט לדעתי עדיף עם... אתה לא מכיר אותי לשתי דקות אני אגייס לי ל48 שעות.. בינתיים מי שלא נסבל כאן הוא אתה ולא אני ומי שנלעג ומוקצה זה אתה ולא אני... עשית לי כאב ראש הלכתי לישון

hen1xc

New member
../images/Emo31.gif

אם אתה כזה אסטרטג טוב היית יודע שאני נכנס בימים הקרובים ואז היית תוקף אותי כל החוכמה בלהיות אסטרטג זה לא לדעת עם מה אתה תוקף זה לדעת מתי אתה תוקף מתי אתה תופס את היריב בנקודת חולשה את זה אין לך ועובדה שהפסדת במערכה הראשונה כי חשבת מה יש לי אבל לא באמת ידעת מה יש לי זה מה שנקרא עיתוי גרוע

siberwolf

New member
אז תגיד לי לעזזאל מה עשיתי?

תקפתי במשך שלושה ימים והחזקתי את הביג בוס שלך ער במשך שלושה לילות...כל הכוח שלי שביעית מהכוח שלו ידעתי בדיוק מה אתם הולכים לבנות על האדמה שלי וזה לא נגמר שום אמפריה לא שורדת לנצח...

hen1xc

New member
נכון האימפריה שלך הולכת הביתה

תעשה יפה שלום כי פה זה נגמר תעבור לאיקרים שם הסיכויים שלך יותר ורודים יאללה בייי

siberwolf

New member
האמפריה שלי עוד תחזור...כלום לא נגמר

יש לי עוד כמה טריקים בשרוול ועוד חלקים מהצבא שמוסתרים ברחבי הגלובוס אני לעומת שוהם דוגל בדיפלומטיה לכן כשנפלתי בריתות רבות עזרו לי ודאגו שהנפילה תהיה הרבה פחות כואבת לעומת כשאתה תיפול היו חגיגות...למרות שנהגתי בדיקטטוריה כלפי המדינות ששלטתי בהן

hen1xc

New member
ברגע שדיקטטור נופל פעמיים

הפעם השנייה היא הכי מסוכנת עבורו אז תשים לב טוב עם איזה אנשים אתה מדבר כן כי הרודן בדרך כלל מתמרדים עיין בערך אסד נשיא מצרים ועיין בערך סדאם חוסן

siberwolf

New member
אני יודע מה אני עושה...הכל מתוכנן

לרגע לא חשבתי שההתקפות האלה יצליחו לפרוץ משהו רוצה רמז למה אני תוקף? לפעמים תוקפים לא רק בשביל לכבוש או להגן לפעמים להתקפות יש עוד מטרות...חומר למחשבה בשבילך

siberwolf

New member
תגיד ראית בכלל את שוהם היום?

הוא לא התחבר למשחק יש לך מושג איפה הוא?

למעלה