טוב, אז... איך עושים את זה?

Indian Friend

New member
טוב, אז... איך עושים את זה?

פשוט ולעניין, כנראה- בצער רב וביגון קודר אני נאלצת להודיע על פטירתו של הפורום. זה התחיל כקומונה, הפך בשמחה גדולה לפורום חגיגי, אבל עם הזמן זה דעך, ואני מודה... כבר כמה זמן שפחות השקעתי. לא רוצה לתרץ כי זה לא ישנה כלום... ולחלק היותר מרגש- היה לי מאוד כיף. אני חושבת שזה היה מקום חשוב ונעים למי שמצא את עצמו כאן, למי שרצה לשתף, להשתתף, לשאול או סתם לקשקש... הכרתי כאן אנשים נהדרים ועברנו ביחד דברים מיוחדים ומדהימים, מהחוויות של "וואו אתמול היו כמעט 70 איש בהופעה" ועד ל-"וואו אתמול היו 700 איש בהופעה", מ-"אתמול בהופעה היה שיר חדש, מישהו קלט משהו מהמילים? נראה לי שהוא הולך להיות טוב" ל-"בואנה לא מפסיקים לטחון את הסינגל החדש ההוא ברדיו, אפילו שמעתי את ההוא מזמזם אותו!", מהמלצות הדדיות על דברים חדשים, ביקורות מכל כיוון, והמון המון ריגושים. אני חושבת שבעיקר התרגשנו כאן בפורום. ואם זה באמת ככה, אז בסה"כ אני יוצאת מכאן מרוצה ומסופקת. הרי מה יותר טוב מלהתרגש?
תודה לכולם על החוויה הנפלאה, באמת שנהניתי. מקווה שגם אתם. רוני
נ.ב- מי מכם שרוצה מוזמן לפתוח קומונה במקום הפורום, או שנוכל להחיות את הקומונה הישנה....

Kettercat

New member
דיייי לא, נו ../images/Emo7.gif

אני הולכת לשבת בפינה ולבכות
אני לא מאמינה שמדברים עכשיו על הפורום הזה בלשון עבר. מיותר לציין כמה שאהבתי להיות פה? ולהכיר את כולכם? (טוב, לא שבלי הפורום זה הולך להשתנות...) - כן, גם את רוניל'ה החוצפנית... כל כך חבל
יאללה, אני אומרת להתנחל שוב על הקומונה.

לא! אני לא מסכימה! ../images/Emo10.gif ../images/Emo107.gif../images/Emo217.gif

לא, לא, לא ניתן לפורום להתפרקן! אני בטוחה שיש דרכים להחיות אותו.
מה עם עוד דיונים? אולי זה יציל את השממה! כיף לי כאן

Indian Friend

New member
לצערי זה לא יקרה,

לפחות לא בזמן הקרוב... אולי בעתיד הוא יפתח מחדש, אם יהיה מי שינהל ואם יהיו מספיק תכנים וכאלה.. סורי

gal1983

New member
זה לא את זה אנחנו ...

אני רק אומר שהיה מדהים, תודה לך ותודה לכל חברי הפורום שהכרתי לאורך הדרך, היה ממש כיף... השאלה רק איפה נשמור על קשר עכשיו ? בקומונההה מתאים... בהופעות - דיר באלק שלא ... ומילה אישית - רוני את מדהימה ורק בזכותך (וגם קצת בזכות גבע .. ) הפורום היה מה שהוא בזמן מסוים ושרד עוד כמה חודשים לאחר המוות.... באמת שאין כמוך. אוהביםםםםם אותך רוני'לה.

Kettercat

New member
מצטרפת ../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

אני גם רוצה לומר משהו ../images/Emo9.gif ../images/Emo107.gif../images/Emo217.gif

אני יודעת, אני לא כאן הרבה זמן, ויש כאן וותיקים ממני. אבל... ממש שמחתי להכיר אתכם ובעיקר אותך.
אני לא כאן מאז שהפורום פעל ומאז שגבע התחיל ו... אני דיי חדשה בכל העניין אבל רציתי לומר לך המון המון תודה
את נהדרת, ותודה לך על הכל ועל התקופה של הניהול.
אולי כדאי לעשות דף קשר או משהו? שלא ניפרד

NoaHK

New member
cause we need a place to wonder...

רוני, תודה על כל ההשקעה כמו שאמרת, היה מרגש. זוכרים שהיינו הולכים להופעות של שי נובלמן רק כדי לראות את הסולו של גבע בwonderful ? (או שזאת הייתה רק אני?) היה מדהים לראות את ההצלחה המטורפת של גבע ולחלוק אותה עם כל האנשים המקסימים פה. זה כל כך יפה בעיני איך, למרות שאנחנו כולנו חוביי אינדי מתלהבים בדרך זו או אחרת, כל מה שנכתב פה היה רק פרגון ועדוד לאורך כל הדרך. אתם יודעים איך מעריצים יכולים להיות כשהם מרגישים ש"מפקיעים" להם את האמן האהוב. אז תודה לכם שהראיתם שזה לא חייב להיות ככה. ותודה על הליווי בהופעות והכיף והצחוקים. נשיקות!

Indian Friend

New member
היה טוב הסולו ב-wonderful!../images/Emo13.gif

תודה לך נמר! ולכולם- ברור שנתראה בהופעות, מה זה פה, מסיבת סיום בצפר?! יאללה יאללה, נמשיך עם הכל כרגיל, וזה (מנסה להשלים עם הבאסה
)

OP162

New member
"... with a taste of a new beginning"

אני פה בפרום בערך שנה ונכון שלא ראיתי אותו מתפתח מקומונה לפורום ולא נכחתי בהופעות הקטנות של גבע בתחילת הדרך אבל ראיתי את הפורום הזה בפעולה. אנשים התחלפו ובעיקר באו חדשים. בכל התקופה שאני מכירה את המוזיקה של גבע הפורום היה המקום שבו יכולתי לדבר בחופשיות בידיעה שמי שפה מבין אותי. לפעמים יותר מאשר אם הייתי מדברת עם חברה. ראיתי שפורומים אחרים נסגרים וקיוויתי שזה לא יקרה לנו אבל המקום לא היה מאוד פעיל לאחרונה (מלבד כמה מתמידים). אז... כל הכבוד לרוני על השקעה לאורך תקופה ארוכה
יש פה אנשים מקסימים שאני מקווה שנצליח להמשיך במסגרת אחרת אפילו קצת ממה שהיה פה. אופיר

Indian Friend

New member
תנסי בקומונה...

יש לינק בהודעה הראשית של השרשור ובהזדמנות זו- מי רוצה לנהל את הקומונה?

הייתי אומרת "אני!" אבל אני לא מספיק בקיאה ../images/Emo10.gif

אין לי מספיק ידע, ואני ממש חדשה. אני חושבת שרצוי שמישהו מהוותיקים יהיה. .. מאיה!
רעיון טוב! אולי שהיא תנהל?

Kettercat

New member
שח'ני ../images/Emo2.gif

האמת שקומונה לא איכפת לי לנהל, זה לא יותר מדי עבודה וביקורת מ"האח הגדול"
אבל אני זקוקה לשותף לימים הקשים...

למעלה