טוב אז אין יותר IP ציבורי באקספון למי שמעוניין בכזה.

כך התגלה לי היום (לאחר שאתמול שמתי לב שאני מאחורי הNAT שלהם) לאחר שיחה עם נציגת התמיכה הטכנית.
האפשרות היחידה היא עוד 14.90 ₪ לחודש ותקבלו IP קבוע.
(או מעבר לחברה אחרת ואז הם כבר יתקשרו ואולי יהיה אפשר גם להתנות את המעבר חזרה ב IP ציבורי (לא ניסיתי את זה)).

כך התגלה לי היום (לאחר שאתמול שמתי לב שאני מאחורי הNAT שלהם) לאחר שיחה עם נציגת התמיכה הטכנית.
האפשרות היחידה היא עוד 14.90 ₪ לחודש ותקבלו IP קבוע.
(או מעבר לחברה אחרת ואז הם כבר יתקשרו ואולי יהיה אפשר גם להתנות את המעבר חזרה ב IP ציבורי (לא ניסיתי את זה)).
מתוך כוונה ללמוד - אם אינני מריץ שרת מה אכפת לי אם יש לי IP ציבורי או לא ?

rafid1

Active member
מנהל
תודה על המיידע

מנסיון של שנתיים איתם, הNAT שלהם ממש לא כ"כ נורא... וגם - הIPV6 שלהם תמיד ציבורי, בהגדרה (רק שלא כ"כ נפוץ/שימושי, עדיין) ...

נערך לאחרונה ב:
תודה על המיידע

מנסיון של שנתיים איתם, הNAT שלהם ממש לא כ"כ נורא... וגם - הIPV6 שלהם תמיד ציבורי, בהגדרה (רק שלא כ"כ נפוץ/שימושי, עדיין) ...
אני חושד שמצאתי חיסרון אחד די מעצבן להיות עם IP שמשותף לעוד עשרות או מאות איתי.
Teamviewer.
יש אדם מסויים שפעם בחודשיים בערך (לפעמים יותר) אני חודר למחשבו בעזרת התוכנה הזו ומסדר לו שם איזה דבר פעוט שהוא מתקשה לעשות לבדו.
בשבוע האחרון (לפני ליל הסדר וגם היום ממש לפני חצי שעה) התחברתי אל המחשב שלו ותוך כמה שניות התוכנה זרקה אותי.
זה לא קרה לי מעולם בעבר והייתי יכול להיות בתוך המחשב שלו גם שעה בלי בעיה.
אני חושב שבגלל שהIP שלי משותף עם עוד רבים, יש סיכוי שחלק מהם גם משתמשים ב teamviewer והם "גמרו" לי את הזמן החופשי עבור הIP הזה, בחודש הזה.
זו ההשערה שלי, שאין לי דרך להוכיח, אבל זה נשמע לי הגיוני.

נערך לאחרונה ב:
כרגע חושב לנסות לעבור ל012 או בזק בינלאומי.
יש להם מבצעים לחודשיים/שלושה (בהתאמה) ראשונים, ב59 לחודש.
רק צריך לשאול את הנציג שיתקשר אלי (הם עוד לא מכירים באפשרות הזו להתחבר לבד) אם יש להם IP דינאמי.
בתקווה שיש, אולי אתחבר ואז כשאקספון יתקשרו (והם יתקשרו! :-D) אבדוק איתם מה קורה וזה.

rafid1

Active member
מנהל
לגבי TEAMVIEWER - לא נראה שזו הסיבה. לכל אחד יש IP זמני חיצוני ) משלו. אין מצב לIP "משותף"..

לגבי TEAMVIEWER - לא נראה שזו הסיבה. לכל אחד יש IP זמני חיצוני ) משלו. אין מצב לIP "משותף"..
מה כן יכולה להיות הסיבה?
האמת שאני יכול לבדוק את זה.
פשוט לנסות להתחבר לאותו אדם שוב ואז להתקשר לאקספון ולבקש IP קבוע ולבדוק איתו.
אבל אין לי כח לבדוק את זה כרגע :)

rafid1

Active member
מנהל
תשאל את TV... הם מנתקים... אולי אי תאימות/עדכון גרסאות וכד.

על פניו ניראה שצדקת.
אני על לינוקס ושנמכתי לגרסה אחרת של team viewer ולאחר מכן הצלחתי ליצור קשר עם אותו מחשב שהייתה לי בעיה ליצור איתו קשר לפני כן והחיבור נמשך לפחות 20 דקות והכל עבר בשלום.
כמובן כשאני עדיין באקספון כרגיל.

rafid1

Active member
מנהל
השיטה שלהם היא כעת זו: כל גירסה חינמית צריכה להיות תואמת בין הצדדים. גרסה בתשלום - יכולה לתקשר גם עם גרסאות נמוכות יותר.

השיטה שלהם היא כעת זו: כל גירסה חינמית צריכה להיות תואמת בין הצדדים. גרסה בתשלום - יכולה לתקשר גם עם גרסאות נמוכות יותר.
אה במקרה הספציפי הזה, השנמוך היה לאותה גרסה, אבל תת גרסה שונה.
כלומר הגרסה שהייתה לי ועדיין יש לי לאחר השנמוך היא 15, אבל תמיד יש אחרי הנקודה עוד מספרים, אז שנמכתי לגרסה 15 "נמוכה יותר" מזו שקיימת כרגע כהכי חדשה במאגר של ההפצה שלי.

rafid1

Active member
מנהל
מבחינתם, משווים את מספר הגרסה הראשי בלבד .

עדכון מרטיט ביותר.
מסתבר שהתקלה הזו קיימת אצלי עדיין ממש כמו מקודם וההשערות שלי (שאולי זה קשור בגרסה של TV ולפני כן, שאולי זה קשור ב IP פנימי של אקספון) מתבררות לדעתי כשגויות.
כרגע אני על IP חיצוני אצל נטויז'ן וההבעיה הזו מתמשכת (זאת לאחר שעדכנתי פה שגם שנמכתי גרסה כשלאחר מכן התוכנה עבדה לא רע אבל מסתבר שזה עבד לא רע לזמן מסויים. "התקלה" הזו חזרה).
כמו כן, אם מחפשים את הטקסט הזה בגוגל (חלק מטקסט השגיאה):
your teamviewer session has timed out and will be closed​
אפשר להגיע גם לעמוד הבא ומסתבר שהעניין הזה קורה לא רק אצלי.
על פניו ניראה שזו מדיניות חדשה של team viewer.

זה מה שעשיתי.
הבעיה היא שאני צריך להקליד כל פעם מחדש את 9 הספרות כדי להתחבר למחשב המרוחק.
ב teamviewer גם בגרסה החינמית היה אפשר לפתוח חשבון עם פנקס כתובות ולשייך את המחשב הספציפי לחשבון שלי ואז להתחבר בקלות.
בכל אופן זה מה יש אז נסתדר.

Omnicide

Member
יש מועדפים והוא שומר את השם והסיסמא. (להוספה לחיצה על הכוכב הקטן בפינה השמאלית עליונה)

למעלה