טוב אז אם כבר הפורום התעורר אז בואו

badboy3919

New member
טוב אז אם כבר הפורום התעורר אז בואו

נעשה הכרות עם כל משתתפי הפורום, כל אחד ירשום את השם שלו , גיל , בית ספר ועיר...חח סתם... אז יאללה לסיפתח אני: שם: בריאן גיל: 16 (כמעט) בית ספר: שז"ר (לשבועיים הקרובים וזהו)

טוב.... :)

שם: ניקו גיל: 15 אייסי: 126694661 שז"ר (גם לזמן הקרוב בלבד! :) ) בכיתה של בריאן ובשכבה של עומרי (צורי)

ילדת גן

New member
התשובות שלי../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo26.gif

שם: לילך
בצפר: בן צבי
איזה כיףף עוד שבועיים בערך כברר לאאא.....
אי סי קיו: 157549593

אווקי דויקו ../images/Emo13.gif

שם - רוע גיל - כמעט 16 בית ספר - תיכון רבין ועיר - אלפי מנשה

הייייייייי

שם: אורצי גיל 14 וחצי עיר: כפר סביא ביצפר:שז"ר (ואפילו פחות משבועים יופי...........) וכיתה ט' יייישששש

חחח

ניקו תגיד שאתה בכיתה שלי גם מה אתה מתבייש כולנו בכיתה טיפולית ובריאן איך הגעת ל16 בכיתה יא אני יהיה בת 16 חחח פאדיחה

BritGirl

New member
שלום !

טוב, רעיון מגניב באמת... שם: ריטה גיל: חמש עשרה וחצי (ב-27) בי"ס: בר-לב (בתקווה להיות בכצה בהמשך...) אייסיקיו: 144889075 ד"א , שמעתי שתהיה מסיבת סופשנה בחממה...

שלום....!!!

טוב אז ככה אני חדש בפורום שם:ערן גיל:15 ביס: שזר (לשבוע בלבד!!!) יאללה האוזר שמעתייש לך פה פורום טוב בוא נראה מה הוא שווה....;)

xyxyxy

New member
אוקי..

שם : חסוי גיל : חסוי בית ספר : מתחיל ב א (לא אונים) עיר : כפר סבא איי סי קיו : חסוי

בדבוי תירגע

הפועל כפר סבא לא אימפריה אי אפילו לא ראויה לשם קבוצת כדורגל אז תרגיע קצת ותזכור שירוק עולה אבל חיפה.......

למעלה